Yataguna Çok teşekkürler!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2. Siparişimi Yataguna vermiş bulunuyorum. Ben böyle Kargo paketlemesi hiç görmedim. Gerçekten çok güzel. Evdekiler bile şaşırdı bunlar ne böyle 2 mm lik cammı sipariş ettin diye. Ama neden çünkü bu firma sadece para kazanmak için değil bizlere hizmet sunmak için kuruldu. Bundan çok çok eminim ilk başlarda doğal olarak başka sitelerden fiyat araştırması yapıp 1-2 tl farka takılıyordum. Biliyolarki pelletler bizim için ne kadar önemli.Biliyolar bizim düşüncemizi. Arkasında bizden birinin olduğunu bilmek bile insana hem güven hemde büyük bir zevk veriyor. Gördümki indirimler ve gönderme kalitesiyle diğer firmalarla mukayese edilmeyecek kadar kaliteli bir anlayışa sahipler. Benim kendi çapımda araç polisajı ve akvaryumla ilgili hobilerimde var. Her hobide böyle kaliteli ve böyle ticari amacı 2. planda olan Mustafa Bey gibi insanlar olsa herşey çok daha mükemmel olur. Kimse babasının hayrına satış yapmıyor. Tabiki para kazanılıcak ama hakkıyla kazanılınca çok daha güzel oluyor. Sık kullanılanlardan bile sildim diğer av sitelerini. Yataguna giriyorum bakıyorum ekliyorum siparişime. Diğer arkadaşlarımada tavsiye ediyorum kesinlikle burdan gözünüz kapalı alışveriş yapın diyorum.

Kısaca bizlere yatagunu hediye edenlere emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Uzun olduysa kusura bakmayın değerli zamanlarınızdan harcadım.SAYGILARIMLA.

BeNaN KAPANCI

"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Gaza Basıp Hayata TuTunMaktır[!]

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse bizden değildir.»

Hatsan Mod 125 SaS CAMO 5.5mm + YataGun Dampa + Henkell Civata sabitleyici + Patex Yapıştırıcı + Stoper + Optima 3-9x32 Dürbün

• Evet bende yatagundan pelletler almıştım, öyle bir paketlenmişti ki, ne gerek var demiştim içimden boşuna masraf.
    Ama sonra buradan fx pellet aldım bi arkadaştan, tabi arkadaş ne bilsin kargoda titreşimden bozulacağını, pelletlerin yüzde 75 i paça kısmından yamulup gelmişti.
    Yani işi bilerek yapıyorlar, benden de bir teşekkür :)
    Bu arada, artık şu fx pelletler gelsin lüften :( Eylülden beri bekliyorum.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Evet bende söyleyecektim ama teşekkürün altına gitmez diyerek yazmamıştım. Sitede soruyoruz grupman için en iyi pellet hangisi yada fx jsb olarak tekrar tekrar söyleniyor ama bizim ana destekçimiz olan YataGun da stokta yok gözüyor. Peletlerimizi istiyoruz yetkililer:)))) ;kihhik, ;,;- x;.z ½bay£bay`;

"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Gaza Basıp Hayata TuTunMaktır[!]

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse bizden değildir.»

Hatsan Mod 125 SaS CAMO 5.5mm + YataGun Dampa + Henkell Civata sabitleyici + Patex Yapıştırıcı + Stoper + Optima 3-9x32 Dürbün

• Yeni parti malla birlikte tekrar geleceğini düşünüyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 10 yılda Yüzlerce kez çeşitli konularda onlarca farklı yerden online alışveriş yapmış birisi olarak söylüyorum ;

3 kutu pellet sipariş verdim, 1 tanesini yanlış sipariş etmişim 5.5 yerine 4.5 seçmişim, durumu bildirdim, arada fiyat farkı olmasına rağmen sorun etmeden kargomu yolladırlar.

Kargomu açarken şaşırdım, çok güzel paketlemişler. ( 3 kutu pellet için şahsen ben bu kadar özenip de paketlemem:) ) ;d; Üstüne bir de kep hediye etmişler.

şimdi bir şeye ihtiyacım olsada yatagundan alsam diye bekliyorum :) Gerçekten keyif verici oluyor alışveriş.

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40

• benim sıparişleride açarken zorlandım ;kihhik, paketleri sanırım Mustafa abi nin kızı hazırlıyor ;d;

• Ben airarms tüfeğimi yatagun'a bakıma gönderdiğimde sert plastik çantayla gönderdim çantanın üstüne birşey sarmadım, bakımdan geldiğinde benim çıplak çanta 3 kat havalı naylonla sarılıydı, benim malımı benden çok düşünmüşler valla :thumbup: