Walther Falcon SAS Hunter Edition (Hangi akla hizmet)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi akşamlar arkadaşlar,bugün aldıgım Walter Falcon SAS Hunter Edit i gördügümde gözlerim bayram etti.Namluyu kırmak için elimi namlunun baş tarafına attgımda ''zınnk''.Buda ne namluyu kırmak çok zor.Bu daha kullanmadan tüfegin kuvvetli oldugunu gösteriyor bana.Hatsan mod 125 in ikiz i dir bu silah.Fakat yurtdışına gönderimi olana bir silahtır bu.Hatsan ın her yorumunun başında dendigi gibi,dürbün kızagı hoş degil.Kızak yerine namlunun ardına oyuk yapsalardıyaa,Neysee.Her civattası oynuyor diye yorumlar yazılıyor hatsan ın çogu silahı için.Arkadaşlar metali metale tutturan yeşil renkte bir sıvı yapıştırıcı var.Metalin titreşiminden dogan gevşemeleri engelliyor.Model araçlarımda kullandıgım bir sıvı bu,bunu kullanmanızı tavsiye ederim.Açarkende Fön makinesiyle biraz ısıtıp çevşetiyoruz.Her konuya degindim sanırım.Sözün özü

GÜZEL-AGIR-YAYI SERT-İSABETLİ VURUŞLAR YAPAN-GÜÇLÜ VE FİYATI UYGUN bir silah Saygılar..

Walter Falcon Hunter Edit 5,5 mm+optima 3-9x32 ;avci;

Star Huğlu 4,5mm +Nikula 4x32 m;s,S
    Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• merhaba bu metal yapıştırıcın ismini ve nerde bulabilecegimi yazarsan sevinirim benim tüfeğiminde vidaları ara sıra gevseme yapıo..tesekkurler simdiden

• Loxeal Markasına bakabilirsiniz...
    ama o yeşil "yapıştırıcı" denilen şey çok geç kurur bilginize.

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40

• Onun yerine 243 kodlu Loctite ı kullanabilirsiniz. Havasız ortamda donan bir maddedir. Vidaya sürersiniz vidalarsınız bir gün sonra ilaç kürleşir. Normal el aletleriyle sökülebilir ve bir fırça ile temizlenebilir. Sökülemeyen yerlerde ısıtılarak kolayca sökülebilir. Saç kurutma makinesinin sıcaklığı sökmek için yeterlidir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Şuan iş yerindeyim,eve gittigimde adını yazarım.Arkadaşımın söyledigi yapıştırıca iyidir.Walther falcon hunter(mod 125 in ikizi) dürbün yatagı diger yorumlarda yazıldıgı gibi pek hoş degil.Bunun nedeni sert plastik gibi birşey ve çok küçük.mm yi yüksek tutsalardı dürbün ayakları daha rahat otuturdu.Dürbünü silaha monte ettiginizde boşluk kalıyor.Siz dürbününüzü nasıl monte ettiniz bilmiyorum ama ben kendi silahıma monte ettigim seklin resmini çekip forum a koycam.Umarım yardımcı olur arkadaşlara.Şuan ayarda sıkıntı yok.15 metreye sıfırladım ve attıgım son 2 pellet aynı delikten geçti.

Not :Ayarı sert zemin üzerine sünger konulup omuz destekli sıfırlanmıştır. Saygılar.. ;avci;

Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• dürbün yatagı diger yorumlarda yazıldıgı gibi pek hoş degil.Bunun nedeni sert plastik gibi birşey ve çok küçük.mm yi yüksek tutsalardı dürbün ayakları daha rahat otuturdu.Dürbünü silaha monte ettiginizde boşluk kalıyor

bence senin tüfekte bi anormallik var bende de talon magnum var dürbün yatağı metal

• Güzel bir dürbün ve tek ayak yada dampa alacam,1 tane stoper var zaten.Sorun çözülür sanırım.eski tüfegim ve sürbünümle 25 mt den sigara izmaritini vuruyodum.Bununla şuan hedef kagıdında 8 yada 9 larda geziyorum.Tek ayakla sorun çözülcek siye sanırıyorum

Yavuz 16 Compact MC MKE
    ;,;-

• tek parça ayak veya dampa olmasına gerek yok bence bendeki nikko stirling 22lik ayaklardan bulabilirsen işini çok rahat görür ve ağırlığınıda fazla arttırmamış olursun

• hatsan genelde servise gelen tüfekleri kırmızı vida yapıştırıcıyla sıkıyorlar

torna vida ile sökmek mümkün değil hiç gevşemiyor dediğim gibide sökülmüyor.şu an bile benim walter falconun tetik kısmındaki vida altaki vidanın içine geçen vidadan ayıramadım kundağı sökünce vidayla bereber çıkıyor yapışık durumda fön makinesini deyeceğim

inşallah sökeriz

• tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güle güle kullanın.