9mm Havalı tüfekler...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Daha neler ;kihhik, :sleeping:

• bam - evanix - steyr ?(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Valla sonunda atış buluşmalarını Ali Sami Yen'de veya Çırpıcı Çayırında yapacağız gibi... ;kihhik, ;kihhik,

S&W 686-6

• 5000 silahmı?amca nereye sıgdıracaksınzı o kadar sılahı?kıme satacaksınız?masallah masalllah?marka ne pekı?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Official Post

5000 silahmı?amca nereye sıgdıracaksınzı o kadar sılahı?kıme satacaksınız?masallah masalllah?marka ne pekı?

Sen demedinmi "Ben hepsini alırım" diye ;kihhik,

• Amca dedim ama ''kimseye söyleme'' de demiştim..niye söyledin şimdi ..herkez isteyecek valla veremem.. ;şrofls;.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• 9 mm bilmyorum ama mantıken birkaç atışta o kadar yüksek enerji ürettiği için hemen bitecektir. onu alacama safir alırım.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• +;tuftabV# 15 atış olsa bir gün için yeter bana

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Bugün bir marka ile daha anlaştım,yarın iş resmileşiyor ve ilk parti 5000 adet silah geliyor,tek marka da. ;)

5000 adet sılah cok deılmı suan zaten krız donemı ınsallah erıtırsınız stokları gercı marka/model/fiyat soylenmemıs ama 200 ytl ve ustu bıseyse ısınız zor gıbı kolay gelsın

• bam - evanix - steyr ?(

Gelecek silahlar bu listeden olursa gamoları bile peynir ekmek gibi satan bayiierimizin elinde içme suyu gibi satılacakdır örneğin elinde ki evanixle abi bununla ayıyı bile indirirsin diyecek olan tezgahtarları görür gibiyim şimdiden...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Bana sanki Evanix imiş gibi geliyor ya....
    Haydi bakalım?
    Ben Administratorumuzun yerinde olsam bir anket açarım, çeşitli markaları koyarım, oylama yaptırırım, kazananlar arasında (ilk toplantımızda) bir kur'a çekerim ve o silahtan (1) adet kendisine ikramiye veririm... :thumbup:
    Heyecan etrafı bayağı sarmakta...

S&W 686-6

• valla ben sordum ama Mustafa abiden cvp gelmedi.

şimdi bi düşünelim neler olabilir.

bam- çinin sizlerden öğrendiğim kadarı ile eski bi ateşli silah üreticisi sonrasında sektörü havalı silaha çevirmişler. ellerindeki silah modelleri piyasadaki kaliteli silahların tam olmasada benzerleri. Kalite olarak duyumlarımız çin malı diyipte geçmeyin bu adamlar işten anlıyor şeklinde ama. uluslar arası forumlardan anladığım kadarıyla silahı kullananlar memnun ama çin malı ön yargısı hesaba katılırsa küçük bi ihtimal.

steyr- asıl işi ateşli silahlar olan bu firma bildiğim kadarıyla traktörden dikiş makinasına kadar herşeyi üzeriyor. silahları gerçekten çok çekici biraz müsabaka silahı tadında olsada gelecekten fırlamış hissi veriyor ama fiyatları husunda düşünülecek olursa biraz tuzlu , herkesin sahip olmak isteyeceği ama ülkemiz şartlarında herkesin sahip olamayacağı bir silah

gelelim koreli evanix'e bu konuda şahsi düşüncelerim maço görünümlü, güçlü , yurt dışı fiyatlarının diğer silahlara göre daha hesaplı olması ülkemizdede azıcık diş sıkmayla herkesin sahip olabileceği bir silah diye düşünüyorum, silahların pompaları ile birlikte alınırsa tüp sıkıntısı çekilmeyeceği kanaatindeyim bencede evanix olabilir :D

AA S410 5,5

• Official Post

Arkadaşlar dikkat etmişseniz,şu yada bu marka değil,dünyada tanınan tüm markalara başarabildiğim kadarıyla giriyorum,

Bu 5000 adetlik silahın markasını salı gün açıklayacağım,malum burası halka açık ve ticari bir hata yapmayalım,ama bu miktar bir markanın çeşitli modellerinin toplanı,yani 1000 tane 2000 tane gibi modellerin toplamı olacak ve öyle uyduruk silah değiller,br kısmı sabit namlu pistonlu.

• abi salıyı iple çekiyoruz.merakla bekliyoruz. :D
    pcp de olacak mı abi modeller arsında.

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• biz o zamana kadar tahmin yürütmeye devam edicez demekki

mesela ne olabilir? Beeman olabilir çok güzel pistonluları var ?(

alman Hammerli geniş bi pistonlu arşivi var

Sumatra olabilir :P shinsung diyecem ama pistonlu modelini göremedim hiç

anaa biz asıl bombayı unuttuk yaa evet bu olabilir işte Airarms :!:

AA S410 5,5

• anket açılsa sam yang ve ya shin sung derim ben... :)

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Tahmin yürüttüğünüz markaları da getirmeye çalışıyorum. ;)

• valla salıya kadar çatlarım ben ;(

AA S410 5,5

• Tahmin yürüttüğünüz markaları da getirmeye çalışıyorum. ;)

Mustafa abi siyasete girseniz size calısırım abicim...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.