9mm Havalı tüfekler...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aile efradım tüfeğimi merakla inlediler,"Ne atıyor bu?" diye sordu dedem...peleti gösterdiğimde dalga geçti benimle,içerde duvarda asılı olan tüfeği al fişegide var,bu çocuk oyuncakları ile oynama dedi :S Babam aynı şekilde ve birçoğu aynı tarzda...
    Kafaya koydum 9mm almam lazım,bunu atıyor diye koyacam peleti önüne :)

Ancak model sıkıntısı var 9mmde,bildiğim tek marka ShinSung,bununda gelip gelmeyeceği belli değil henüz...

9mm alma isteğimin bir sebebide ,hedefte nereyi vurduğumu görmek için teleskop benzeri bir dürbünde kullanmama gerek kalmayacakdır diye düşünüyorum

Bildiğiniz başka marka varmı bu çapta?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen trou6le ().

• Bence dedenle yarışsaydın.
    Elindeki silah menzil olarak ta isabet olarakta çoğu ateşli silahı geçecektir.
    Misal 50 metreye bir kibrit kutusu dikin atın bakalım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• kibrit işi iyi fikir
    50 m de çifte ile vurmak cok şanş ister ama ya denk gelirse ben 1 m ye 3 kibrit dikerim ordakini vur derim
    vurursada elini öp derim

korfezteam.png

• Mesajlarınız için teşekkürler ancak konuyla alakası yok lütfen geyiğe çevirmeyelim topiği...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• silahı

Sevgili logolas isabetlilik konusunda haklısınız ama bugün en kötü tabancanın bile namlu çıkış hızı 500 m/s civarında. PCP'ler bu değeri geçebiliyor mu acaba?

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Ben mustafa abiye geçen gün sordum 9mm için girişimleriniz varmı diye bana iki marka verdi biri aklıma gelmiyor diğeri shinsung dı.Bende markayı incelemeye başladım.Markanın güzel tüfekleri var bir tanesi 9mm dragonslayer bu tüfek cok kuvvetli yaklaşık 30 metreden domuz indirmiş Jim Chapman.Bu tüfeği bekliyoz :thumbup: mustafa abi
    [Resim Engellendi: http://img219.imageshack.us/img219/9295/slayerpig2vp3.jpg]

• Bekleyecekde olsam katresudan almak isterim,yoksa uğraşıcam uzakdogudan getirmeye...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• amrosia kardeşimizin bilgilendirmesi sayesinde Sarsılmaz tabancalarının 340-370 m/saniye atış yaptıklarını öğrenmiş bulunmaktayım ;grin;

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Bekleyecekde olsam katresudan almak isterim,yoksa uğraşıcam uzakdogudan getirmeye...

acele etmeyelim abi Katresu'da yok yok olacak :huh:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• :wacko: serdar mustafa abi birşey yazmadı baksana,iş başa düşecek uğraşacaz anlaşılan

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

:wacko: serdar mustafa abi birşey yazmadı baksana,iş başa düşecek uğraşacaz anlaşılan

Süleymen 6,35mm nin üzeri çapta bir silahı emniyet yetkilisinin önüne koysan ve bu silahı ithal ediyoruz ver izni dersen,acaba adam bize ne der ;rofl.; ;)

• havalıdan anlıyosa güzel silahmış diyebilir ;kihhik, ama şu anda herhangi bir engelleyici yasa yok değilmi mustafa abi. dayanakları ne olabilir ?(

AA S410 5,5

• Bence denemeye değer ya tutarsa...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Zaten deneyeceğim de,burası halka açık bir yer,sabırlı olalım,dün bir bugün iki. ^^

• Anlaşılmışdır abi biz senle çok iyi anlaşıyoruz sen farkında olmayabilirsin yoğunlukdan :)

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• x;.z ;d; :D ;tese;kkur yaşa MUSTAFA ABİ ;tese;kkur ;d; :D x;.z

AA S410 5,5

• Merak etmeyin zaman gelir "metre hesabı" 9mm namlu getirtir, ufak bir modifiye ile sorunu çözeriz. :thumbup:

S&W 686-6

• Official Post

Bugün bir marka ile daha anlaştım,yarın iş resmileşiyor ve ilk parti 5000 adet silah geliyor,tek marka da. ;)

• Bu saatten sonra resmileşmiş sayılır abi söyleseniz markayı?sam yang olmasın ? :) bigbore 909 s

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.