.357 (9mm) Recluse için mermi kalıp tasarımı tamam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

ben yarından itibaren çalışmalara başlıyorum recluse gelmeden 1 ton kadar pelet üreteyim bari ;kihhik, anca yeter bana ;tufey#

Ben yataGun a 500 kg hemen alırım, 500 er kg da 5,5 ve 6,35 alırım g;$i

• desenize yeni bir marka doğuyor :) ASL PELETLERİ MESELA başarılarınızın devamını dilerim.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Official Post

"SAM" Senol - Akif - Mustafa ;kihhik,

ben yataGun markalı fason üretim isterim ;şrofls;.

• o zaman hadi hayırlısı :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Official Post

Eskiden bizim çocukluğumuzda çok kulağıma gelirdi SAM füzeleri ;kihhik,

• Konuyu uzaktan uzaktan izliyorumda, ne kadar şevkiniz var pellet üretimine. Vallahi takdir ettim sizi :)
    İnşallah güzel bir pellet üretebilirsiniz, 5.52 de müşteriniz olabilirim, özellikle, sapma yapmayan 16 grain civarı, sert pelletler tercihim :)

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlısı olsun. Çok güzel girişimler emeği geceçek herkese çok teşekkürler. Bizim de kaliteli yerli pelletlerimiz var.Made in Antalya/Kemer

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• benim kullandığım program kendi işime yönelik belki bilirsiniz,Gemvision matrix 6.03

• 4-5 gündür düşünüyordum pellet işini ne yapacağız diye, pellet yapımında kullanılan makineleri araştırdım ne yapabiliriz diye , Ama pek sonuç bulamadım. Aslında düzgün modelleme ve üretim yapılırsa , bol çeşit ve uygun fiyatlı olursa çok talep olacağını tahmin ediyorum. ben bile üretimi düşünebilirim :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• 4-5 gündür düşünüyordum pellet işini ne yapacağız diye, pellet yapımında kullanılan makineleri araştırdım ne yapabiliriz diye , Ama pek sonuç bulamadım. Aslında düzgün modelleme ve üretim yapılırsa , bol çeşit ve uygun fiyatlı olursa çok talep olacağını tahmin ediyorum. ben bile üretimi düşünebilirim :)

benim bildiğim kadarı,kullanmakta olduğumuz standart peletleri,havalı pinomatik makinelerde üretiyorlar.
    üst hazneden misket halinde konulan madeni kalıp içine alarak şekil veriliyor.

• makinanın bir örneğini görebilsek keşke, yapılmayacak iş değil. Sadece yurt içine değil yurt dışanada hitab eder bence

AA S410 5,5

• buyrun bir örnek firma

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Paylaşım için teşekkürler, ben şöyle kocaman bi makina bekliyordum pekte öyle birşey değilmiş. acaba bu işi yapmak için makinalar hazırmı satılıyor yoksa sipariş üzerinemi imal ediliyor. Ben kurşunun önce eritilip sonra kalıplara döküldüğünü düşünüyordum ama anladığım kadarıyla öyle değil.

AA S410 5,5

• Pellet kolay iş, heryerde var iyi kötü. Biz PCP tüfek yapalım ;avci;

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Pellet kolay iş, heryerde var iyi kötü. Biz PCP tüfek yapalım ;avci;

Yaptıkta yaklaşık 20.000 pellet bile attık . :thumbup:

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22