Benjamin Marauder PCP Pistol .22

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

bende bundan istiyorum

Kaç tane istiyorsun Serdar? ;kihhik,

• Valla Kamuran, bazıları bana "senin kalp gözün açıkmı" diyorlar ;şrofls;.

11 mart gibi IWA nurnberg fuarına katılıyorum "eblemis" Evren ile, ya nasip bakarsın birileri getirir bu siilahı. ;kihhik,

Birileri bu silahı getirmişken yurt dışında bir çok forumda yeni fiyat performans lideri olarak duyurulan Benjamin Marauder pcp tüfekleri de getirir mi dersiniz ? ½bay£bay`;

pyramydair fiyatları 470 dolar. :thumbup:

Nürnberg' e gitmişken tarihi pazar yerini görmenizi ve meşhur sıcak şarabından tatmanızı tavsiye ederim.

• Galiba hikmet (veya hikmetsizlik) bende imiş !!
    [hani düztaban da değilim ammma !!]
    Hobiyi mecburen bıraktık: piyasaya bak... #hims#hims

Nazar değmeye.. agt;tese;kkur;tese;kkur

S&W 686-6

• Mustafa abi şimdilik 1 adet istiyorum :) yaparmısın bana böyle bi güzellik :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Mustafa abi şimdilik 1 adet istiyorum :) yaparmısın bana böyle bi güzellik :thumbup:

Ben, birileri duyarda getirir diye yazdım Serdar :whistling:

• güzel tüfek hakikaten,yakin zamanda bu tüfeklerde satilir herhalde ülkemde,sicak sarap yilbasi arifesinde olur,simdi icilebilecegini pek sanmiyorum

• http://www.youtube.com/watch?v…Ww_PU&feature=related

m16 ya benziyen pcp cok hosuma gitti .
    mustafa bey bundanda isteriz :)

http://www.youtube.com/watch?v=YAKeyWDf2eo

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• gerçekten güzel silah.allah alanlara bağışlasın.

• diğer forum da bu silahi kullanan var ordan fikir edinebilirsiniz

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk