Gamo CFX 4.5 mm İçin Dürbün Tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa Bey teşekkür ederim yalnız bir sorum daha olacak. Sizce CFX'te tek parça ayak normal (çift) bağlantı ayağından daha mı iyidir, çift ayak kullanırsak stoperi hangisinin arkasına takmalıyız?

Nurettin ARIKAN

Gamo CFX .177 + BSA 3-9x40
    Webley Patriot .25

• Official Post

Çift ayağı hiç kullanma,sinir krizleri geçirirsin,isabetsizlikten dolayı silaha yada dürbüne suç bulursun,çünkü sürekli kayma oynama yapar,20 YTL ver ve tek parça ayak al,imkanın varsa Dampa al,tek parça ayak ile bu silahta stoper e ihtiyaç duymayabilirsin,stoper kullanırsanda en arkaya monte edeceksin.

• bu dürbünlerin geneli karlı yağmurlu havada kullanılmaya müsayitmidir bendeki winhester dürbünle kara maruz kaldım epey buhu damla fln oldu tüfeği kuruttum yağladım koydum ama dürbünün kabaca üstüü sildim sorun çıkarırmı?? çıkarırsa ne yapmam gerekir??

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Official Post

Dürbününüz merceği içerisinde buğulanma yoksa,aynı zamanda dürbününüzün testinide yapmış oldunuz ve sorun yok demektir.

• buğulanma yok .teşekkürler g;$i

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal