Mod 99 Dipcik Etiketi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel fikir iyide aklına gelmiş. Tuğra kimin? Sticker olarakmı uyguladın? Kalıcılığı nedir istediğinde çıkarabilir misin?
    Sordum da sordum :)

• Yakisti gercekten daha kilifina bile koymadim :) Tugra Muhammed abinin(Muhammed Akgül) dedigine göre aynen aktariyorum'' Sanırım bu tuğra Sultan 2. Mahmut Han'ın tuğrası. ( Mahmud Han Bin Abdülhamid El-Muzaffer Daima [Adli]) '' Benim malesef tugralarin tarihi hakkinda bir bilgim yok. Etiketi ve daha fazlasini forumdan bir arkadas hediye etti. İstenildigi zaman rahatlikla iz birakmadan cikartilabilir. Kaliciligi konusunda benim gibi ayda bir sefer tüfek kullanan birisine bayaga uzunca süre dayanir dige düsünüyoruö. Sticker seklinde sac kurutma makinesini kullanarak yapistirdim. Cevapladim da cevapladim :))

• Yakisti gercekten daha kilifina bile koymadim :) Tugra Muhammed abinin(Muhammed Akgül) dedigine göre aynen aktariyorum'' Sanırım bu tuğra Sultan 2. Mahmut Han'ın tuğrası. ( Mahmud Han Bin Abdülhamid El-Muzaffer Daima [Adli]) '' Benim malesef tugralarin tarihi hakkinda bir bilgim yok. Etiketi ve daha fazlasini forumdan bir arkadas hediye etti. İstenildigi zaman rahatlikla iz birakmadan cikartilabilir. Kaliciligi konusunda benim gibi ayda bir sefer tüfek kullanan birisine bayaga uzunca süre dayanir dige düsünüyoruö. Sticker seklinde sac kurutma makinesini kullanarak yapistirdim. Cevapladim da cevapladim :))

:thumbup:

• Nerden temin edebiliriz acaba yakışmış gerçekten ...

• cenke mi gideceksin bu ne haal ;kihhik, ama ahşap kundağa yakışmış :thumbup:

Rüyamda yel degirmenleriyle savasiyorum Kadir abi belki korkarlar bu sefer :D Tesekkürler

Nerden temin edebiliriz acaba yakışmış gerçekten ...

Temin konusu, malesef hatir isi oldugundan verilen bir hediye fazla olsa ben yollardim malesef bu konuda yardimci olamiyorum.Forumdaki arkadasimizada bu vesileyle tekrar tesekkür ediyorum ellerine saglik :) İnce kesim ve deraylari makineyle cikmadigi icin elleriyle bayagi ugrastigini biliyorum.

• rica ederim kardeşim bu yeni tüfegin için bir hediyeydi üstelik o kadar ugraştın benim içim yardımlarının yanında bu hiç birşey....

evt arkadaşlar kagıt malzeme degildir %100 plastik malzeme çin malı degildir Alman malıdır vinil kesim makinesi ile vector formatında kesiliyor her ne olursa olsun siz yeterki yaptıracagınız desenin vector dosyasını bulun bana gönderin bununla ilgili yakında bir satış planı yapılacaktır özel siparişler için şuan elimde tugra ve buna benzer modeller var bu arada bu tarz desenler istenilen renkte ve ebatta kesilmektedir...

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE