26 Mart 2011 - Mustafa Serdar ile YataGun'un Samyang ve Hawke Tanıtım Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • "mft" buluşmada vardınız , en üstteki yazıyıda yazdınız..siz eksoz borusuna
    atış yaparken Mustafa Serdar bey oradaydı.. merak edip sormanız?
    İstanbuldan gelen misafirlere, Hoşgeldiniz demeniz gerekmiyormuydu.?? ;$.,

hayırdır atacak hedefmi kalmadı :)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• "mft" buluşmada vardınız , en üstteki yazıyıda yazdınız..siz eksoz borusuna
    atış yaparken Mustafa Serdar bey oradaydı.. merak edip sormanız?
    İstanbuldan gelen misafirlere, Hoşgeldiniz demeniz gerekmiyormuydu.?? ;$.,

hayırdır atacak hedefmi kalmadı :)

mustafa hocam tencere istedi ama anlaşılan kimsenin hanımı izin vermemiş bizde samyangların gücünü oralarda bulduğumuz bir egzos borunda test ettik ve geçti bence

• bu mozillada bi problem var mesaj atıyorum hata veriyor bidaha mesaj yazıyorum . önceki mesajım zaten eklenmiş :S

WEBLEY

• Buluşma en çok KEL AiRGUNCULAR'ın Kafa derilerinde hasara yol açtı ;lol;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

insan oğlu yasadıkça yeni yeni şeyler öğreniyo rişte .bundan sonra sacları seyrek olan arkadaslar :) güneş kremi kulanırlar ozman bisey olmaz :)gerçi ozmanda kafaları parlar :S

WEBLEY

• benim kafamda şapka olduğu için keli kurtardık ama yanaklar feci yanmış yılan gibi soyuluyorum :(
    bu arada arkadaşlar mangalla ilgili, gizli sosuma ulaşabilmek için bazı kişiler ve gruplar çaba içine girmişler, Lütfen kendinizi boşa yormayın ne zaman isterseniz ben size yaparım :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Selamlar.
    Mustafa Bey sizi doğru tahmin etmişim. Birincisi kızınızla geleceğinizi söylemiştiniz, baba kız görünümünde resimlerde bir siz vardınız. Yanınızdakinin de Merve Hanım olduğunu tahmin etmek zor olmadı. Aslında daha önemli bir tespitimde bir topluluk resminde herkes dönmüş bir kişiyi diniyordu. Aile büyüğü olarak orda sizin konuşuyor ve herkesinde dinliyor olmasından doğal birşey olamazdı. Çok önemli mazaretim olmasa dünyanın öbür ucu olsa gelirdim ama kısmet değilmiş. Artık bir dahaki buluşmaya inşallah.

Benim nacizane fikrim bir dahaki buluşma adının daha genel olması ve gelenekselleştirilmesi. Samyang'ı, Hawke'si olan var olmayan var, seveni var sevmeyeni var var değil mi ama :) Mesela "Geleneksel 1. Airguntürk Tanışma ve Atış Şenliği" gibi :rolleyes:

Türkiyenin en ücra köşesinde bile olsa katılacağımı şimdiden beyan ediyorum. Saygılarımla.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• [quote='tr-inspector',index.php?page=Thread&postID=156749#post156749]Selamlar.
    Mustafa Bey sizi doğru tahmin etmişim. Birincisi kızınızla geleceğinizi söylemiştiniz, baba kız görünümünde resimlerde bir siz vardınız. Yanınızdakinin de Merve Hanım olduğunu tahmin etmek zor olmadı. Aslında daha önemli bir tespitimde bir topluluk resminde herkes dönmüş bir kişiyi diniyordu. Aile büyüğü olarak orda sizin konuşuyor ve herkesinde dinliyor olmasından doğal birşey olamazdı. Çok önemli mazaretim olmasa dünyanın öbür ucu olsa gelirdim ama kısmet değilmiş. Artık bir dahaki buluşmaya inşallah.

Benim nacizane fikrim bir dahaki buluşma adının daha genel olması ve gelenekselleştirilmesi. Samyang'ı, Hawke'si olan var olmayan var, seveni var sevmeyeni var var değil mi ama :) Mesela "Geleneksel 1. Airguntürk Tanışma ve Atış Şenliği" gibi :rolleyes:

Türkiyenin en ücra köşesinde bile olsa katılacağımı şimdiden beyan ediyorum. Saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Geleneksel olup "1" olmak: Sosyal topluluklarda karar verme yetisinde olan kişi yada gruplar tarafından yapılması kararı verilen veya kararlaştırılan bir etkinliğin dönemsel ve düzenli olarak yapılmasının kararlaştırılması halinde yapılacak ilk etkinlik 1. etkinliktir. Geleneksel olarak nitelendirilecek bir etkinlikte bu kararın verildiği andaki toplantılarda bundan önce kaç kere toplanıldı, bu kaçıncıydı diyemezsiniz. Bir etkinliğin karar organlarınca dönemsel ve düzenli olarak yapılacağına karar verilmesi ve ilgililere duyurulmasıyla etkinlikler geleneksel olarak nitelendirilir ve 1. den başlar. g;$i

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

Mustafa abi keske yatagunun kep sapkalarindan getirseydin bulusmaya hem yatagunun adinin kafalarda yazmasi hos olurdu hemde guzel reklam olurdu sahsen takiyorum universitedeki arkadaslar da soruyor okulda "yatagun ne kanka" diye hobiyi bulastirmak icin bende anlatiyorum :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• [quote='tr-inspector',index.php?page=Thread&postID=156759#post156759]Geleneksel olup "1" olmak: Sosyal topluluklarda karar verme yetisinde olan kişi yada gruplar tarafından yapılması kararı verilen veya kararlaştırılan bir etkinliğin dönemsel ve düzenli olarak yapılmasının kararlaştırılması halinde yapılacak ilk etkinlik 1. etkinliktir. Geleneksel olarak nitelendirilecek bir etkinlikte bu kararın verildiği andaki toplantılarda bundan önce kaç kere toplanıldı, bu kaçıncıydı diyemezsiniz. Bir etkinliğin karar organlarınca dönemsel ve düzenli olarak yapılacağına karar verilmesi ve ilgililere duyurulmasıyla etkinlikler geleneksel olarak nitelendirilir ve 1. den başlar. g;$

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Öncelikle Tüm Ankara Team ve katılımcı diğer arkadaşlara sıcak ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. (Erzuruma bugün döndüğüm için biraz geç kaldım kusura bakmayın)

Çok güzel bir gündü, gece uykusuz geçen bir yolculuktan sonra yaklaşık 7-8 saat kadar güneş ve rüzgar altında kalmışım ama arkadaşlarla tanışıp sohbet etme imkanı bulduğum için nasıl geçti bilmiyorum herşey çok güzeldi yeni organizasyonlarda buluşmak üzere tekrar teşekkürler.

Hatsan Mod99 22.cal :love:

BSA 8x32x44(pcp sini bekliyor :)

cukurovateam.png

• 9 Yıl olmuş, kendi adıma ne de çok şey değişti bu 9 yılda. O yıllarda whatsapp bu kadar hayatımıza girmemişti, yabancı marka modeller bu kadar kolay ulaşılabilir değildi, insanlar bilgiye daha açtı ve forumlar daha aktifti. Gören okuyan olursa herkese selamlar.