Sumatra 500 elimde nihayet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaklaşık yarım saat önce elime geçti sumatra 500 üm,ilk olarak taşıma çantası olmaması üzdü beni ne yalan söyliyim,tüpü dolu olarak gelmiş olması beni biraz tedirgin etti.birde kundağının cevizmi kayın olduğunu çözemedim tam olarak..detaylı izlenimlerimi bilahare anlatırım.sevgiler..

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• hayırlı-uğurlu olsun
    11 gibi ben de teslim aldım
    iki şarjör attım bile
    detaylı yorum sonra
    ama carbin kibarlık abidesi gibi
    tam anlamıyla yetişkin oyuncağı
    sesi ise dehşet

saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Official Post

yaklaşık yarım saat önce elime geçti sumatra 500 üm,ilk olarak taşıma çantası olmaması üzdü beni ne yalan söyliyim,tüpü dolu olarak gelmiş olması beni biraz tedirgin etti.birde kundağının cevizmi kayın olduğunu çözemedim tam olarak..detaylı izlenimlerimi bilahare anlatırım.sevgiler..

Taşıma çantasının olmaması sizi neden üzdüğünü anlayamadım, çünkü dünya çapında hiçbir havalı silah ithalatçısı çanta ile satmaz, sadece biz 2008 de FX ler için ekstra para ödeyip çanta satın aldık ve çantalı getirttik.

Tüpünün dolu olarak gelmesi sizi tedirgin etmemeli, çünkü PCP silahlarda tüm dünyada tüpleri dolu olarak sevkedilir, tüpü dolu olarak saklanır, uzun süre kullanmayacağınızda mutlaka havasını dolu olarak bulundurun.

Kundağı kayın olarak satın aldınız, şayet ceviz ise bu sevinilecek bir husus, kundağınız vernikli ise kayın kundak ama ben kayın kundağa rastlamadım.

Tekrar hayırlı olsun. ^^

• hayırlı olsun

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• tamam mustafa ağabey kızma lütfen,üzdü işte ,neden üzdü bende anlayamadım belki ama üzdü sonuçta:).taşıma çantaları stoklarınıza girdiğinde üzüntüm geçicektir mutlaka..sevgiler,saygılarç..

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• Official Post

tamam mustafa ağabey kızma lütfen,üzdü işte ,neden üzdü bende anlayamadım belki ama üzdü sonuçta.taşıma çantaları stoklarınıza girdiğinde üzüntüm geçicektir mutlaka..sevgiler,saygılarç..

Sen beni evlendirsende kızmam, merak etme ;kihhik, Sen forumun eskilerinden olsaydın, bu silah için verilen emek için teşekkür etmeyi ihmal etmezdin.

Pazartesi stoğumuza girecek (Megaline) 97 ve 125 santim boyunda kilitli plastik çanta, 97 santim olanlar Sumatra Carbin modelleri için biçilmiş kaftan.

• sizde hayırlı uğurlu olsun :) benimki de geldi de,getirecek adam yok ;kihhik, klasik sürat kargo geleneği, öğlen gelen kargoları aynı gün sevk etme lüksleri yok X( illahi ertesi güne atacaklar ;kihhik,

• grupman çalışmalarını merakla bekliyoruz 8)

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Sen beni evlendirsende kızmam, merak etme ;kihhik, Sen forumun eskilerinden olsaydın, bu silah için verilen emek için teşekkür etmeyi ihmal etmezdin.

Pazartesi stoğumuza girecek (Megaline) 97 ve 125 santim boyunda kilitli plastik çanta, 97 santim olanlar Sumatra Carbin modelleri için biçilmiş kaftan.

megaline 125 cm bitanesi benim kimselere vermem daha tüfek elime gecmemiş olsada :):):) #hims

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• hayırlı olsun

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam