577 t-rex rifle shot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • http://www.youtube.com/watch?v=7y7KjanpWOk
    arkadaşlar bu tüfeği şiddetle tavsiye ediyorum hepinize hele tüfeğin yapacağı gurupman yokmu manyak olur. Daha önceki gurupmanda çap belirleme için yanına metal para koyuyorduk .Buna tahmin ediyorum yağ tenekesi koymanız gerekecek. izleyin görün. +;tuftabV# +;tuftabV# +;tuftabV#

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• http://www.youtube.com/watch?v=7y7KjanpWOk
    arkadaşlar bu tüfeği şiddetle tavsiye ediyorum hepinize hele tüfeğin yapacağı gurupman yokmu manyak olur. Daha önceki gurupmanda çap belirleme için yanına metal para koyuyorduk .Buna tahmin ediyorum yağ tenekesi koymanız gerekecek. izleyin görün. +;tuftabV# +;tuftabV# +;tuftabV#

Bu silahin grupmani nasil olur bilemiyorum gorunen o ki herkez atis yaparken patlama sesine ve tepmeye odaklaniyor bu sekilde 25m de bile hedefi vuramazsin ;şrofls;. sanirim tufek .577 cal yada 14.7mm diyebiliriz kucuk bir top gibi, ben omuzumun ustune yatamadigim gunleri bilirim 12gauge slug mermileri yuzunden bunlara hic gerek yok ;şrofls;. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Bu tüfek asya ,afrika kıtalarında fil avı için kullanılıyor. düşünsenize o büyük fili ancak ve ancak bu tepmeye sahip bir tüfek öldürür.Gerçi ben filleri neden öldürdüklerine halen akıl erdiremedim.

YAŞAR KULA
    MEKAN MERSİN VATAN ADIYAMAN

İLK TÜFEĞİM ESER 4.5
    JETSAN 4.5
    KRAL KANAS 5.5
    LAZER 3*9*32E DÜRBÜN
    ÇÖRÇİL 12 CAL.OTOMATİK AV TÜFEĞİ
    ARMSAN ARMTAC RS X2 12 CAL.
    HATSAN AT44-10

BÖYLE SÜRÜP GİDEN Bİ AV SEVDAM VAR İŞTE
    AVCILIK BİR YAŞAM TARZI BENİM İÇİN
    http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/4167.gif

• Yaşlı ölmek üzere olan filleri belirlenen kotalar içersinde avlandırıp milli parktaki diğer canlıların korunmasına ekonomik kaynak sağlıyorlar.Benim 2.7 kiloluk torunda süperpozede 52 gram saçma atsam benzer etkiyi yapar sanırım.tabii namlu elimde kalmazsa..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• .577 Tyrannosaur kalibresi sadece fil avı amaçlı değil. Genel olarak tüm büyük avlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da ekseriyetle avcılara saldıran gergedan gibi büyük hayvanları durdurabilmek için son çare olarak kullanılıyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• O tüfeğin yanına bir de bu araç yakışır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776