Nişangah ile ilgili sorun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkezin bildiği gibi Hatsan Mod 125'ler dürbün atıyor. Çoğunuzda bu sıkıntı yaşanmış okuduklarıma bakılırsa ancak bende böyle bir sorun daha olmadı inşallah'ta olmaz ancak benim sorunum dürbün değil nişangah attı. Yani normal nişan alınan yer attı. Bugün yeni fark etti bir an silahın yamuldu sandım üstüne baktığımda nişangahın bi tarafı kalkık diğer tarafı inikti. Bunu düzeltmek için yapabilirim iyice sıktım düzlendi ama ordan nişan alamıyorum artık çıkarmayı düşündüm onuda başaramadım.:DBu yüzden ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• resmini çekip koyabilirmisin dostum..dün buna benzer bir abimizin tüfeğinede olmuş onun kide hatsandı baktım ki gezin orda ince bir pim var o yerinden çıkmış taktım yerine oldu bitti...

• Benim mod 135 de onlarca kere olmuştu.Orada bir pim var.Yerine taktın mı olur.Taktıktan sonra birdaha çıkmaması için önelm almayı unutma.(yapıştıcı sürebilirsin)

• mod 125 den memnunmusun kardeş kaç metre ye atış yaptın

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez

• mod 125 den memnunmusun kardeş kaç metre ye atış yaptın

Çok memnunum. Ama bu mesafe konularına girmek istemiyorum baya bi uzaktan vurabiliyor. Ama video çektikten sonra hem mesafeyi söyliyecem hem mesafeyi göstercem. Rüzgarsız havada 5 cm çapında bir cismi yaklaşık 80-100 metreden vurabiliyorum.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png