teşekkürler hatsan

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geçen hafta yavuz bey (canmin) ile yaptıgımız buluşmada patriotumun gez üst ayar vidası yerinden fırlamaya baslamıstı vidanın girdiği yer yalama olmustu fabrikayla konustum gezi gönderin dediler dün öğleden sonra gönderdim bügun sabah cok kibar bir beyfendi arayıp parcayı yenisiyle ücretsiz değiştirdiklerini ve kargoya verdiklerini söylediler hatsana bu ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ediyorum

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• Official Post

hayret,hayret ve hayret

Niye hayret ediyorsunuz kardeşim ;) Biz Hatsanı döveriz de severiz de o bizim ülkemizin firması,bizi üzen tek şey bazen yurt dışı forumlarda gördğümüz olumsuz yazılar. g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• diana da türk firması olsa idi oda uygun fiyata hatsan adedinde piyasaya tüfek dağıtsa idi onunda orası şöye olsa idi burası kötü falan diye verirdik yaygarayı napalım bizimde hatsanımız var başka neyimiz var hatsan firmasına ,çalışanlarına içtenlikle başarılar ve hayırlı uğurlu işler diliyorum saygılarımla.

• bende bugün gönderdim patriotu namlu eğilmişti gerçekten tenere74 abibim dediği gibi çok güzel ilgi ve alaka gösterdiler.hertürlü yardıma hazır olduklarını hatta silahı bir üst modeli ile değişebileceğimi söylediler. içimi rahatlattı diyebilirim inşallah sağ salim yapılır ve gelir benimde içim rahata kavuşur :) ;rofl.; tebrik ediyorum tüm hatsan çalışanlarını
    +1

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Benim mod125 in kundağında küçük bir çatlak vardı gönderdim, yeni bir kundakla geri geldi.

Remington AM77 4,5mm + Breaker 3-9*50
    Gamo V3 Black 4,5mm
    Crosman 1008B 4,5mm
    JG G36C
    Cyma M14
    Crosman 2250B

• Sanırım gez ayar vidasının yuvası aşırı titreşimden yalama olmuş. Yakın mesafede sıfırlayabilmek için gezi epeyce yukarı kaldırmak gerekiyor, dolayısıyla gevşek durumdaki vida titreşimle beraber yatağını bozuyor. Tekrar edebilir bu arıza ilerde, kalıcı bir çözüm için fikri olan var mı?

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• az önce aradım hatsanı kargom ulaşmış.önümüzdeki hafta içerisinde elime ulaşacağını söylediler.sabırsızlıkla bekliyorum.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com