Tebrikler HATSAN...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mayıs ayının 2 sinde almış olduğum HATSAN MOD 135 XRD model havalı tüfeğim 2 gün kullanmamın ardından (toplamda 10 atış bile olmadı) piston tutmama sorunu nedeniyle aldığım yer ile (Hatsan'ın bayisi) irtibata geçtim ve onların aracılığı ile fabrikasına gönderdim... Tüfek 1 hafta sonra (9 Mayıs) fabrikaya ulaştı ve 11 gün boyunca orada kaldı.Silah 24 Mayıs yani dün aldığım yere kargo ile gönderilmiş. Bu gün silahı aldım.Eve geldim, silah üzerinde değiştirilen parçaları bir bir inceledim. Sırasıyla Piston contası, kol pimi, Tetik pimi, Tetik grubu bağlantı vidası, Hava lastiği, Tetik tırnağı değiştirilmiş. Herneyse tüfeği elime aldım dürbünü yerleştirdim, silahı kurdum. Yay eskisine nazaran ileri derecede fark edilir bir şekilde yumuşak geldi. Dürbünü ayarlamak için 4,5 atış yaptım ve sonunda dürbünü ayarlamayı başarmıştım.Son bir atış için tüfeği tekrar kurmaya kalktım ve malesef aynı sorun tekrar başıma geldi... Namlu kurulmuyordu. Hemen sıcağı sıcağına hatsanı aradım ve teknik servisten Burhan beyle görüştüm. Sorunu bir bir anlattım. Değişen parçalar ile bu sorunun tekrar oluşması imkansız denildi. Sorunun ilk gönderdiğim gibi devam ettiğini 4 5 atış sonrasında böyle olduğunu gayet açık bir şekilde açıkladım. Karşıdan gelen üslup tüm sorunun bana yıkılması karşılığındaydı. Her neyse sonucunda ne olacağını sorduğumda, silahı onlarda bir şekilde ulaştırıp genel müdür ile görüşüleceğini söyledi bunun öncesinde aldığınız yer ile görüşün onlarda bir incelesinler dedi. Peki dedim kapattım. Aldığım yer ile iletişime geçtim onlarında yapacakları birşey olmadığından dolayı kargolayıp tekrar hatsan fabrikasına yollanacak dediler. Hiç onları uğraştırmayıp içerisine bir not ile birazdan tekrar fabrikaya yollayacağım. Kısacası sorun nerede ve kimde çözmüş değilim... Silah sorun yaratıyor fabrikaya yollanıyor parçalar değişitiriliyor elime ulaşıyor ve bir kaç atıştan sonra tekrar bozuluyor... Bu sorundan dolayı ve gördüğüm muamele karşısında bu hobiden soğuma derecesine gelmiş bulunmaktayım...

HATSAN MOD 135 XRD - OPTIMA 3-9x32
    EKOL S 66
    CO2
    EKOL FIRAT MAGNUM 9 mm P.A.K
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

cowboy.gif Trakyalıyız Ep gene Trakyalıyız! cowboy.gif

• Ayni sorunu bende hatsanla yasadim ! bende size sonuna kadar katiliyorum ne diyorsaniz g;$i

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• gerçekten hatsana hiç yakışmamış...

• Geçmiş olsun. Arıza çıkardığında servisi gelişmiş olan üründense arıza çıkarmayacak ürünü tercih ederim. Ama ne yaparsınız maddiyat işte bir şekilde mahkumuz. Orta gelirliye herşey TEKEL :)

• tüfeği yollamadıysan,tetik korumalığını sök,yandan yakın mesafeden tetik mekanizmasının resmini çekip ekliyebilirmisin?

• tüfeği sıkı bir şekilde paketledim şu bildiğimiz kabarcıklı naylon poşetle açmam şuanlık söz konusu değil. Yarın yurtiçi kargo ile yollayacağım (hatsan anlaşmalı çalışıyormuş) yardımlarınız ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• Ben sizin yerinizde olmuş olsam tüfeği direk geri iade ederim.Yada aldığım yere gidip tüfeğin yenisiyle değiştirilmesini isterim.Eğer ki değiştirmiyorsalar ki değiştirmeleri gerekir.Ayıplı ürün olarak 1 ay içerisinde iade hakkınız var.Hatsan (köylü kurnazı)denilen firmayla uğraşmana gerek yok.

• Geçmiş olsun, notunuzu yazın gönderin hallederler merak etmeyin, canınızı sıkmayın.

A-TAKIMI

• notumda değişimini talep ettim ne denli yerine getirirler bilmiyorum geldiği zaman yine aynı sorun olursa bu sefer daha farklı yollara baş vuracağım hayırlısı artık...

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• Sana bu konuyu şöyle dile getireyim.Ben istanbul Floryada türkiyenin en büyük av malzemeleri satan bir firmanın satış müdürlüğünü yapaktayım.Bu firmadan ürün alan yüzlerce insanla muhattabım ve aldıkları ürünlerden gerek arızası gerek beğenmediği noktaları olduğu anda üretici firmayla irtibata geçirmeden ürünü direk geri alıp ya aynı ürünün yenisini yada beğenmiş olduğu farklı bir ürünün ekstra ücretini talep edip müşteriyi uğraştırmadan memnun edebilecek şekilde bir yol çizip memnuniyetini sağlıyoruz.Tabi bu durumun firmayla alakası yok tamamen orada çalışan personelin insiyatifine kalmış bir durumdur.Ben şahsen müşteriyi bekletmektense bu gibi durumlarda kendim beklemeyi tercih ederim.Olay bundan ibaret....

Size önerim eğerki hatsan firması sizinle bu denli lakayt bir şekilde konuşursa haklarınızı savunmanızdır.Bu konuyu hafife almayınız bizler bu gibi firmaların ürünlerini satın almaz isek bu firmalar ayakta duramazlar.İster yurtdışı bağlantıları olsun isterse yurt içi hiç sorun değil sonuna kadar hakkınızı savunun.Saygılar.

• Tam anlamıyla haklısınız. Uzun zamandır da düşünmedim değil böyle bir firmadan alış veriş yapmakla hata mı ettim diye... Sonuçta yerli malı dedim yorumlara baktım müşteri memnuniyeti çok iyiydi. Ya bende bir şanssızlık var ya da firmanın bana karşı bir garezi var. Bu arada ben de İstanbul Sefaköy'de ikamet ediyorum.

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• geşmiş olsun belkide şans sizden yana geğil bende çok silah gönderdim ama hiç sorun çıkmadı belkide ufak bir sorun vardır
    anlayan birisine gösterin derim zaten bütün parçaları değişmiş dediniz boşuna kargoyla vakit kaybetmeyin bu sitede servisi kadar bilgili kişiler vardır
    birisiyle irtibata geç derim

• ufak yaylık bir sorun olabileceğini bende düşünüyorum ama tetik mekanizmasından anlamadığım için dağıtmakta istemiyorum çünkü biliyorum ki dağıttığım zaman toplayamayacağım. Eminim ki sizinde dediğiniz gibi çok iyi anlayan üstadlarımız kesinlikle var. Ama hiç kimseyi rahatsız etmekte haddime düşmez...

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• bugün yurt içi kargo ile saat 13:30 civarı ile KARŞI ÖDEMELİ olarak gönderdim. Sonuçta sorun bende değil onlardan kaynaklanıyor Herhangi bir sorun çıkarmaz herhalde ?

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• Hatsan'a gerçekten hiç yakışmamış...

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...