Tebrikler HATSAN...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu gün saat 17.10 gibi silahı kargodan aldım. Silahı 2 gün önce göndermiştim ve ellerine dün ulaşmıştı. Dün öğlen saat 2 de almışlar ve bakıma sokmuşlar akşam üzeri saat 4 gibi aradılar silahta bulunan tetik mekanizması tamamen değişmiş ardından 150 kadar atış yapılmış yani test edilmiş. Sonuç olarak az önce deneme amaçlı 30 a yakın atış yaptım şimdilik bir sorun çıkmadı dürbünüde ayarladım havanın kararması üzerine atışlara yarına kadar ara verdim. Geçte olsa memnun kalabileceğim atışlarımı gerçekleştirmeye başladım burada bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum...

HATSAN MOD 135 XRD - OPTIMA 3-9x32
    EKOL S 66
    CO2
    EKOL FIRAT MAGNUM 9 mm P.A.K
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

cowboy.gif Trakyalıyız Ep gene Trakyalıyız! cowboy.gif

• bu gün saat 17.10 gibi silahı kargodan aldım. Silahı 2 gün önce göndermiştim ve ellerine dün ulaşmıştı. Dün öğlen saat 2 de almışlar ve bakıma sokmuşlar akşam üzeri saat 4 gibi aradılar silahta bulunan tetik mekanizması tamamen değişmiş ardından 150 kadar atış yapılmış yani test edilmiş. Sonuç olarak az önce deneme amaçlı 30 a yakın atış yaptım şimdilik bir sorun çıkmadı dürbünüde ayarladım havanın kararması üzerine atışlara yarına kadar ara verdim. Geçte olsa memnun kalabileceğim atışlarımı gerçekleştirmeye başladım burada bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum...

İyi o zaman.Hayırlı Olsun.İyi günde kullan :))

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• teşekkürler..

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• güle güle kullanın, hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hatsan eskiden kesinlikle böyle sorunları problem etmez yenisiyle birebir değişirdi.yeni tamir sorumlusu olan burhan beyden önce böyleydi 4 yıldır tanıdiğım ibrahim bey ve ali bey tamir sorumlusu iken sorunsuzdu.şimdiki ise müşteriye yaklaşımı ve konuşmaları groupin arkadaşın dediği gibi çirkin itici ve müşteriyi suçlar tarzda inşallah hatsan eski müşteri memnuniyetini kazanacak şeyleri yapar dileğiyle

• hatsan eskiden kesinlikle böyle sorunları problem etmez yenisiyle birebir değişirdi.yeni tamir sorumlusu olan burhan beyden önce böyleydi 4 yıldır tanıdiğım ibrahim bey ve ali bey tamir sorumlusu iken sorunsuzdu.şimdiki ise müşteriye yaklaşımı ve konuşmaları groupin arkadaşın dediği gibi çirkin itici ve müşteriyi suçlar tarzda inşallah hatsan eski müşteri memnuniyetini kazanacak şeyleri yapar dileğiyle

ufak bir ince ayar için komple tüfek yenilenmez abi,1 alyanlık işi vardı o tüfeğin g;$i

• evet haklısın kadir bey ufak bir sorun için bu kadar yerden yere vurulmaz hatsan bu sıkıntılar her silahta olabilir
    oluyorda gönderirsin halledilir bende çok silah gönderdim hatta dün gönderdim silahların garantileri bile yok hiç bir şekilde arayıpta ücret istemediler
    silahları sıfırlayıp gönderiyorlar şunu yazıyım hatsanı savunuyor diye anlaşılmasın ben sadece açıklık getirmek istedim

• amacım hatsan'ı yerden yere vurmak değildi . Sadece hatalarını kabullenmek yerine müşteriye yıkmaları bana göre mantıksız geldi ve bende bunu açıkladım.
    Tüfeğin ufak bir sorunu olduğunu söylemişsiniz. Tüfekle birlikte gelen notu harfiyen buraya yazıyorum. "Volkan Bey Tüfeğinizde sorun tetik grubu olduğunu farkettim ve kompe tetik grubu değişti. ve garanti olsun diye piston yine değiştirildi. 150 atış yapıldı sorun yok.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle Burhan SEL..." Not bu şekildeydi.
    Şunuda belirtmek isterim kusursuz hiç birşey yoktur kanaatindeyim. Gamo olsun başka bir marka olsun tabi ki onlarında bu tür sorunları olmuştur. Müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. En azından esnaf arkadaşlar beni anlayabilecek durumdadırlar. Tekrar söylüyorum HATSAN'ı yerden yere vurmak gibi bir amacam olmadı.

EKOL S 66
    CO2
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

• Son zamanlarda hatsan tetik problemi artmaya başladı özellikle güçlü tüfeklerde pellet yüklerken namluyu diğer elimizle tutmamız gerekiyo sanırım ama benimde böyle bir alışkanlıgım yok edinsem iyi olucak .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5