psyco karga :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dün okmeydanında rastladığım ilginç bir olay :)

bölge kavgası yapan iki erkek kedi arasında; "bunlarda tartışıyor ama acaba bana göre bişey varmı abi?" mantığı ile olaya burnunu sokan bir karga yı videoya çektim :) daha sonra yoldan geçen bir muhteremin duruma pısst diyerek müdahalesi belgeselimizi sonlandırdı :)

iyi seyirler :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• güzel video :) hakikaten acaip bir hayvan bunlar. kedilerin yerinde olsam hemen dalardım valla ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kargalar çok garip yaratıklar yaw. Çokta kendinden emin davranıyor normalde iki kedi parçalar onu..

HATSAN MOD 135 XRD - OPTIMA 3-9x32
    EKOL S 66
    CO2
    EKOL FIRAT MAGNUM 9 mm P.A.K
    RETAY EAGLE 9.mm P.A.K
    BLOW MAGNUM 9.mm P.A.K

cowboy.gif Trakyalıyız Ep gene Trakyalıyız! cowboy.gif

• Valla ben "parçalama" konusunda o kadar emin değilim: karga son derece saldırgan bir yaratık ve gözünü budaktan sakınmıyor. Kaç defa gözümle gördüm, zorda kaldı mı kedilere bir pike yapıyor ki, düşman başıma..

S&W 686-6

• Valla ben "parçalama" konusunda o kadar emin değilim: karga son derece saldırgan bir yaratık ve gözünü budaktan sakınmıyor. Kaç defa gözümle gördüm, zorda kaldı mı kedilere bir pike yapıyor ki, düşman başıma..

haklısın Polat abi ama ben o kedilerden biri olsam genede dalardım, şanım yürüsün hesabı :)

.

ankarateam.png

• Bir çoğumuz kargaların zekası konusunda hem fikiriz sanıyorum :) ne de olsa 200 senelik ömürleri var. Neden her fırsatta kedi ve kedi yavruları ile ilgilenirler ??? Kocaman protein deposu gözleri vardır da ondan. El çabukluğu marifet daha ne oldugunu anlamadan çok kedi gözün birini kargaya kaptırmıştır. Veterinerlik fakültesi içinde ki dağcılık klübümüz sayesinde bu tür vakaları çok gördüm. Bu yüzden Karga, kuzgun, Saksağan gibi hayvanların bulunduğu mekanlarda açıkta hareketsiz kalmayınız lütfen.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Bir çoğumuz kargaların zekası konusunda hem fikiriz sanıyorum :) ne de olsa 200 senelik ömürleri var. Neden her fırsatta kedi ve kedi yavruları ile ilgilenirler ??? Kocaman protein deposu gözleri vardır da ondan. El çabukluğu marifet daha ne oldugunu anlamadan çok kedi gözün birini kargaya kaptırmıştır. Veterinerlik fakültesi içinde ki dağcılık klübümüz sayesinde bu tür vakaları çok gördüm. Bu yüzden Karga, kuzgun, Saksağan gibi hayvanların bulunduğu mekanlarda açıkta hareketsiz kalmayınız lütfen.

Hocam bunu ögrendiğim iyi oldu bazen tarlada ağaç gölgelerinde uyuyordum kargada bol buralarda 8o ama hiç yanıma yaklaşmıyorlar çok uyanık hayvanlar .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• karga sakat hayvan gerçekten. bu arada çekiminiz mükemmel olmuş, National Geographic, Discovery Channel halt yemiş. 8o

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• karga sakat hayvan gerçekten. bu arada çekiminiz mükemmel olmuş, National Geographic, Discovery Channel halt yemiş. 8o

g;$i g;$i g;$i Saygılar

• Yücel kargaların ömrü 200yıl falan değil, 10-15yıl olması lazım.

.

ankarateam.png

• Buyrun kargaların ömrü. Saygılar

http://www.anlak.com/?p=41