Walther Falcon Hunter Edition

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben tam anlamadım olayı. Bu GasRam lı Patriot' u Hatsan mı yapmış? Yoksa Hatsan' ın tüfeğini birileri modifiyemi etmiş. Yani eğer Hatsan yaptı ise bu GasRam pistonu da fabrikada mevcuttur dimi? Hatsan dan getirterek bizde modifiye yapabilirmiyiz acıbaa ;avci; Yayım yumuşarda tüfeğin performansı düşer diye atış yapmıyom inanın. ;şrofls;.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Ülkü bey'e katılıyorum Gas ram hatsan işi değildir olsa bile tavsiye etmem. Bize getirdiği tek artı Yay yorulması veya yay kırılması olayını ortadan kaldırıyor. 125 ve Patriot gibi silahların kurması zaten or Gas ram da kurma olayı daha da zorlaşacaktır. Ama yanılmıyorsam Mustafa beyde bir tane HW 90 vardı ayarlı gasram. Böyle bir gas ram olabilir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Arkadaşlar ben tam anlamadım olayı. Bu GasRam lı Patriot' u Hatsan mı yapmış? Yoksa Hatsan' ın tüfeğini birileri modifiyemi etmiş. Yani eğer Hatsan yaptı ise bu GasRam pistonu da fabrikada mevcuttur dimi? Hatsan dan getirterek bizde modifiye yapabilirmiyiz acıbaa ;avci; Yayım yumuşarda tüfeğin performansı düşer diye atış yapmıyom inanın. ;şrofls;.

Patriot ve Falcon'u imal eden Hatsan. Gas Ram'ı yapan Air Venturi. Modifikasyon Amerikada yapılıyor.
    Pyramydair Gamo, falcon ve Patriot için üretilmiş Gas Ramları ayrıca da satıyor.

http://www.pyramydair.com/cgi-…sory.pl?accessory_id=2103
    http://www.pyramydair.com/cgi-…sory.pl?accessory_id=2353
    http://www.pyramydair.com/cgi-…sory.pl?accessory_id=2102

Yay yorulmasından korkmayın. Gas Ram kaçak yaparsa, yay değiştirmekten çok daha pahalıya patlar.

• Bugün gittim gördüm namlusu gerçekten çok iyi.Oradaki 1. nesil patriotun namlusuyla karşılaştırdım hiçbir fark yok.Bence alınabilir bir tüfek sanırım keçesi de mod 125 gibi değil.. g;$i

• belki biraz konu dışı olucak ama bu yazılar üzerine Hatsan'ın web sitesine baktım, biraz daha fazla bilgi bulmak ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için ama malesef site ingilizce, com.tr uzantısını taşıyan bir sitenin tamamen ingilizce olması üzücü, umarım yakın zamanda sitenin Türkçe dil seçeneğinide eklerler.

• belki biraz konu dışı olucak ama bu yazılar üzerine Hatsan'ın web sitesine baktım, biraz daha fazla bilgi bulmak ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için ama malesef site ingilizce, com.tr uzantısını taşıyan bir sitenin tamamen ingilizce olması üzücü, umarım yakın zamanda sitenin Türkçe dil seçeneğinide eklerler.

Bulmak istediğin en iyi bilgiyi bu forumda bulabilirsin. Başka yer aramana gerek yok.
    Merak ettiklerini sor yardımcı oluruz.
    Bu arada hoşgeldin foruma.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Teşekkür ederim, Hoşbulduk, takıldığım ve anlamadığım konularda bol bol sizleri rahatsız edeceğimden emin olabilirsiniz. :) ama genede yerli bir firmanın web sitesine Türkçe seçeneğini koymasını beklerdim.

• Ülkemizin gururu Hatsan TEŞEKKÜRLER. :thumbup:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• bu gururu keş ke 500 yada 1000 atış sonrasınada taşısa ozaman bende teşekkkür ederdim

• bu gururu keş ke 500 yada 1000 atış sonrasınada taşısa ozaman bende teşekkkür ederdim

o dediğin 1000 atışı optima550 ile sadece bir günde yaptık :) bir arkadaş daha vardı 2 miz hallettik ;keyf;
    keyifli atışlar dilerim :thumbup:

• Her markanın tüfeklerinde kullandığı belli karakteristik özellikler vardır.İşte bence hatsanda bunların seçimi yanlış.Yayı biraz daha ince kullan , namluyu güzel iklimlendirmeli alanlarda taviz vermeden işle bırak çakı aşınsın yeter ki tam çıksın , şu güçlü olsun dağları yıksın mantığını al kenara yeterli güç kullan , ve en önemlisi kıy ver biraz daha keçeni webleydeki gibi poliüretan yap , webley tetiğini uyarla.Bu kadar işte bunları yapamazsan , git diana 48,52 yi kopyala.(54 ü yazmadım bence zor yaparlar) Gözlemlediğim kadarıyla şu an hatsanlar gamonun mekanizmasını taklit ediyor.(kral da öyle yaptı hani eskiden herkez gamo gamo derdi ya) yamuluyorsam düzeltin.Bu düşünce pcplerde de belirgin.Örneğin at-44 raider ın parçalarından yapılmış gibi.Raider 700-750 fpslerde at-44 940 fps 8o hem namlu da hatsan güce karşı bir takıntımız var kısacası.Konuşmayı son sözümle iyice rezil ediyim ;kihhik, ''Büyük güç büyük sorumluluk ister'' :thumbdown:

• yani kısacası hatsandan gücüne göre tüfek yapmasını istiyoruz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ben bu güç olayını 125 i aldıgımdan beri diyorum güç sorun demek güce göre yapmak lazım demek diyorum inanırmısınız adam içine güçlü yay koymuş tüfeği güçlendirmek için ama şunu düşünememiş bu kurma kolu bunu kurarmı ? kurar ama ne kadar belki 3000 atış sonra kurma kolunu ham demirden mi yapmış ne yada pistonun kurma kolu takıldıgı yeri gerçi ikiside ham aşınmışlar şimdi her kurmaya kalktığımda kurma kolu dışarı fırlıyor benim de cinlerim fırlıyor ne kadar mühendis varsa diye başlıyorum arapça iyi niyetli dualarıma yani anlıcanız ha sinir küpü aldınız yapamadınız sinir oldunuz yada hatsan aldınız aynısı bence her ikiside sinir ama yemin ediyorum ve ben hiç bukadar sabit fikir li olmadım bundan sonra hatsan webley kral yada yerli olan ne varsa çin malı alıcam yinede yerli almıcam türk türke kazık atıcınca koyuyo bana

• keşke böyle olmasaydı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Arkadaşlar sanırım benimkinde bi problem vardı dün almıştım bu tüfeği dürbünü gayet kaliteli ve atışıda gayet güzel fakat ikincide bozuldu tüfek servise gönderdik... ;$.,

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Ben böyle şeyler duyunca yada görünce duygulanıyorum yaaaa. ;(;#^+.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png