Arkadaşlar sansar bütün çivçivlerimi boğmuş ..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Enteresan bir adamsın Tufan :)

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Tufan civcivler için başın sağolsun:( Eğer yakalamak istiyorsan bencede Tiptrap denen yapışkanı deneyebilirsin yada hani şu apartman girişlerine takılan sensörlü lambalardan takabilirsin, sansar ışıktan hiç hoşlanmaz böylece kümesten uzak tutmuş olursun. Babanın durumuna da ayrıca çok üzüldüm umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur, geçmiş olsun.

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Tufan civcivler için başın sağolsun:( Eğer yakalamak istiyorsan bencede Tiptrap denen yapışkanı deneyebilirsin yada hani şu apartman girişlerine takılan sensörlü lambalardan takabilirsin, sansar ışıktan hiç hoşlanmaz böylece kümesten uzak tutmuş olursun. Babanın durumuna da ayrıca çok üzüldüm umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur, geçmiş olsun.

Sağlasın soner pekibu Tiptrap denilen papışdırıcı bukadar güçlümü sansar çevik vede penceleri kuvvetli bir hayvan kurtulamazmı bundan eskiden kullanmışdım buna benzer birşey ahırdaki fareler için küçükleri yakalıyordu fakat büyük parelerin tüylerini kopartıyordu .

bugun tavukları kümese güzelce kapatdım holda yumurtaları almadım gelirse anlarım diye ve gece gelip holdaki yumurtaları götürmüş mesken edinmiş bu hayvan benim kümesi bende diyorum bu tavuklar neden yumurtlamıyor artık :him:s

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Çok kıymetli hayvanlarımı sansar telef etti diyorsanız çözümü bizde ister canlı, isterseniz ayağından yakalayan kapanlarımız var.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hidayetakin ().

• Çok kıymetli hayvanlarımı sansar telef etti diyorsanız çözümü bizde ister canlı, isterseniz ayağından yakalayan kapanlarımız var. www.yataganelaletleri.com

Bu siteye bakdım çok güzel vede hesaplı ürünler var kapnı gördüm kullanışlı tam benlik ama bu aralar sıkıntılı geciyor harcamalarımı minimuma indirmek zorundayım .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• çok geçmiş olsun talut kardese katılıyorum biz de kümesin içine girmesin diye bizim baba dısardan beton döktü bu seferde tel örgünün dışın dan çeke bildiğini telef etmiş bizde kümese tel olmayan tahtadan bi bölme yaptık akşamları oraya giriyorlar bizde kapagı kilitliyoruz. fakat bu senede çatıya güvercin koymuş babam o da plastik kafeste onun da kafasını koparmış.yani hertürlü onlar galip geliyorlar.

A RH +

gamo shadow 1000 5.5 (22)
    gamo hunter 440 4.5 (177)
    gamo pr 45 4.5 (177)
    gamo pt 80 4.5 (177)

winchester level action 410 ga (36 cal)
    çatüs 4+1 410 ga (36 cal)

dağdelen (solak) 12 cal
    yıldız superpoze 12 cal

• Bende bizim odunluktaki fareleri Tiptrapla yakalıyorum, birkaç kez büyük fareleri yakalamıştım ama bunun için geniş bir yüzeye bolca sürmüştüm.Madem senin kümesi mesken edinmiş bence sen bu gece pusuya yat 8o

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Tufan bence bu gece uyumaz :D

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Tavukları soktuğun yerin çevresine bir kaç tane kazık çak, sonra da ku kazıkların arasını iple dola, daha sonra da teneke kutular as. Sansar girdiğinde tenekeler birbirine çarpıp ses yapar, sen de uyanır kovalarsın. Teorik olarak bence işe yarar ama umarım pratikte de çözüm olur.

- Hatsan Mod60 SAS 5.5 mm
    - Unique BCF 66 7.65 mm
    - Şahin 2000 Light 9x19 mm

• Hem babanız hemde civcivleriniz için geçmiş olsun. Anlaşılan size gece nöbet yolları göründü :)
    Şu fotoselli ışıklarda işe yarayabilir bence.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• öncelikle babanıza acil şifalar dilerim. Bizim de bir miktar civcivimiz var. Eğer böyle birşey başıma gelseydi (inşallah olmaz), o sansarı gördüğüm yerde vururdum. Civcivlerine olanlar için üzüldüm. İnşallah iyi bir sonuç elde edersin.

• Teşekkürler arkadaşlar 2 gün pusu atdım sansar hariç kümese yaklaşan bir çok zararlıyı telef etdim babamın rahatsızlıgından dolayı sansarla ilgilenemiyorum sansarı yakalayıp canlı canlı derisini yüzmem lazım ama babamın durumu ağır oldugundan umursamıyorum .