23.07.2011 Sabah Erken Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2 haftadır buluşmalara katılamıyorum, haliyle atışta yapamadım. Cumartesi erkenden PaintSing da olurum, gelecekleri beklerim. Saygılar

• ben gelirim ama erken için söz veremem

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• bende geçerken uğrayabilirim, ortağım ameliyat olduğu için bu hafta çalışıyorum..

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ortağın ameliyat olmadan önce her hafta muhakkak gelir saatlerce kalırdın değil mi Serdar :) ben de erken gelmeye çalıaşacağım. Sıcağa kalmadan atış yapmak istiyorum.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ankarada İkamet eden hobidaşlarımıza duyurudur..

Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ),Hematoloji bölümünde,ilik nakli yapılan Lösemi Hastası,Genç bir Kardeşimize "Alphan Torun",,İçin, "A Grubu RH Negatif" Kana ihtiyaç vardır.Müracaat için Ankara Üniversitesi Hastahanesi ( Cebeci ) içerisindeki"Serpil Akdağ"Kan merkezine müracaat edilmesi,,İletişim için Hastamızın Kardeşi "Berna Hanım 0532 6331666" müracaat edilmesi rica olunur...Kan verebilmek için ,herhangi bir hastalığın olmaması,1 hafta müddetle hiç bir ilaç kullanılmamış olması,48 saat içerisinde Alkol kullanılmamış olması gerekmektedir..Yardımını esirgemeyecek uygun kan gurubundaki Kişilere,, şimdiden sonsuz teşekkür ederiz..

A Takımı Üyesi

• Hastaya öncelikle geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum. Buluşmaya gelecek arkadaşlar gelirken kuş, sincap, domuz ...vs hedefleri varsa getirsinler, farklı mesafelerde farklı hedeflere atış yaparız. Osman Abi scubadab scubaya aktarma aparatını getir istersen, bol havayla geliyorum :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Sabah erken geleceğimden, geç gelen arkadaşlardan bir ricam olacak; zahmet olmaz ise bir kutu küp şeker alabilen olursa çok makbule geçer, kesme şeker vurmayalı çok oldu. Saygılar

• Osman Abi yarın geliyormusun???????? Saygılar

• Yakıcı sıcağa rağmen güneşin altında halen atış yapmakta olan Osman Abi, Ozan Abi ve diğer arkadaşıma şaşıyorum dorus. Hadi Osman Abi yeni başladı atışa, hevesli de diğerlerine noluyor :))

Cricket 5,5 mm PLB

• Ozan abi Mersinin sıcağından kaçıp geldiya ondan Ankarayı özlemiş belli

Herkese Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png

• Sn. Ankara Team üyeleri,

Bir süredir pcp tüfek sahibi olmak , doğru tercihi yapabilmek için forum içinde debelenip duruyorum. Ama sanırım yakında bu büyük denizde kaybolacağım. 200'ün üzerinde konu okudum ; tam karar verdim derken başka bir başlık ve herşey başa dönüyor....(tabiki cahillikten olsa gerek) . İlk etapta 2. el bir tüfek almak istiyorum. Forumda bir iki tane seçenek var; ama cahillik iste karar veremiyorum.

Buluşmalara ziyaretci kabul ediyormusunuz? Gelip biraz başınızı ağrıtmak , fikirlerinizi almak isterim..

Saygılar.

• Ankarada olman büyük bir fırsat bu hobiye başlayacaksan. Buluşmalara gelmeden zaten tüfek alma. Geldiğinde bir çok marka PCP deneme imkanı bulursun. Zaten sen istemeden bizler teklif ederiz gel atış yap diye merak etme :)

Cricket 5,5 mm PLB

• sn erdinç,

Bu hobiye başlamaya kesin karar verdim. Bir süredir araştırıyorum ve heyecan veriyor insana. Hatta ateşli silah projemi bile ertelemeyi düşünmeye başladım.(bu hobi için). Oraya ayırdığım bütçeden baya bir kısım, pcp tüfeğe gidecek gibi görünüyor. Üstadların yardımıyla doğru bir tercih yapacağımı düşünüyorum. Yoksa bu işin içinden çıkılmayacak gibi gözüküyor. Sanırım buluşmalar her cumartesi, aynı yerde haftaya kesin orada olacağım. Baya sabırsızım :) umarım sabırsızlıktan bir tüfek alıpta gelmem.

saygılar.

• Formu takip ederseniz pazar günleri de müsait olan arkadaşlarımız zaman zaman atış yapmak için gidebiliyor. PCP lerin en büyük avantajı sessiz, isabetli ve mühimmatının ateşli silahlara göre çok daha uygun oluşu. benden size tavsiye pişman olmamak ve maddi yönden zarar etmemek için buluşmalara katılmadan tüfek vs almayın.

Cricket 5,5 mm PLB

• Forumu cok sıkı takip ediyorum birdahaki buluşmayı kaçırmayacağım. Üstadlardan bilgi almadanda tüfek almanın aptallık olacağı aşikar. Umarım rahatsızlık vermem.

saygılar.

• Forumu cok sıkı takip ediyorum birdahaki buluşmayı kaçırmayacağım. Üstadlardan bilgi almadanda tüfek almanın aptallık olacağı aşikar. Umarım rahatsızlık vermem.

saygılar.

Bilakis memnun oluruz...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ozan abi Mersinin sıcağından kaçıp geldiya ondan Ankarayı özlemiş belli

Herkese Saygılar
    Veysi

evet veysicim biraz atış yapmayı özlemişiz.mehmet kardeşime aldığım kesme şekerleri katlettik biraz.allahtan buluşmada (bizim attığımız sırada)pcp tüfekler yoktu yaylılarla baya atış yaptık.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T