Şöyle bir şeyler yapabilsek keşke...FT

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeklere hasta oldum hepsi birbirinden şahane birde adamlar tam anlamıyla profosyonel yapıyor işi helal olsun... ;d;;d;;d;

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Vallaha okadar alet edevat bana ters kendime yakistiramiyorum boyle hersey elimin altinda hersey sabit mikrometrik olmaz ben alirim tufegimi durbunumu otururum yada yatarim yastiga yada tripoda dayarim tufegi atisimi yaparim boyle spor bana zevk vermez yoksa ;kffx;

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• aynen katılıyorum alpercim ben balığa bile gittiğimde takım toplamak tam bir eziyet oluyo bukadar aksesuar bana çoook ters biraz sade olmak lazım doğaya ayak uydurmak gerek böyle tam teçhizat olmazki biraz kepazelik lazım dimi ama :D

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• bunlar insan değil kulandıkları tüfek değil :) silahların her yerimi özel üretim olur. böyleleri yüzünden insan silahındanda spordanda soğur :P

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Bence harika olmuş. Adamların her haptığı gibi bu işleride tam anlamıyla profesyonel olmuş, bize gelmez demek bizim tembelliğimizi ve hazırcılığımızı ortaya koyar. ayrıca adamlarım herşeyleri özel üretilmiş lakin çoğu kendi için özel üretmiş bence bu çok önemli. Tebrik ediyorum, saygılar :thumbup:

• Aslinda tembellikle alakali degil benimkisi rest e tufek baglayip arkasinida kizaga koyup hareket ettiriyor neredeyse, bukadar malzemeye gerek yok bunun adi profesyonelce yapmak degil bence, oldu olucak tufegi uzaktan kumandali yapsinlar ozaman, nerede eline tufek alma kavrami? adamin tufege eli deymiyecek neredeyse(Et Tufege deyecek!!!), acikcasi ben bu ise cocukluktan gonul verdim havali silahlar bana neye yonelmem gerektigini ogretti ben bu adamlarin yaptigini o kadar alet edevat olmadan yaparim idda ediyorum ki yaparim bir atasozu vardir Turklerin ; Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız..

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• silahlarda tüpler çok ilgimi çekti. bazıları nerdeyse 1lt var gibi böyle bişeyi bizler tornada yaptırabilirmiyiz acaba? elbetteki silahlarımız yapılarına uygun en ideal boyuttaki parçalarla üretilmiştir ama modifiyenin amacıda budur. aksesuar takmak modifiye değildir.
    aramızda tüp yapımını deneyen arkadaşlar varmı?

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Aslinda tembellikle alakali degil benimkisi rest e tufek baglayip arkasinida kizaga koyup hareket ettiriyor neredeyse, bukadar malzemeye gerek yok bunun adi profesyonelce yapmak degil bence, oldu olucak tufegi uzaktan kumandali yapsinlar ozaman, nerede eline tufek alma kavrami? adamin tufege eli deymiyecek neredeyse(Et Tufege deyecek!!!), acikcasi ben bu ise cocukluktan gonul verdim havali silahlar bana neye yonelmem gerektigini ogretti ben bu adamlarin yaptigini o kadar alet edevat olmadan yaparim idda ediyorum ki yaparim bir atasozu vardir Turklerin ; Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız..

Bu son söylediğinizin gerçekten bir örneğini henüz görmedim!!! Gerçekten iyi alamda yapılmış olanını. Pek dikkat etmediniz sanırım oturma pozisyonunda o şekilde atış yapmanın hele ki kallafi bir göbeğe sahipseniz o şekilde oturmak nefes almak ve atış yapmak baya zor tecrübeyle sabit. Diyorsanız ki ben tüfeği elime alırım ayakta desteksiz bu amcalardan daha iyi atış yaparım o zaman diyeceğim: Helal olsun bravo size... Saygılar

• Sanırım aslında bu zevk renk meselesi

FİLİNTALAR GRUBU

• Son söylenene örnek olarak İstanbul un fethi gösterilebilir mi acaba?

• Son söylenene örnek olarak İstanbul un fethi gösterilebilir mi acaba?

bence gösterilemez ;)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• adamların kendini ispat etmek gibi bir derdi yok. arkadaş ve hobidaşlar bir araya gelerek bol bol atış ve turnuva tarzı takılmışlar.
    tek kusur mangalcıda bence. etleri çok yüksek ısıda yaparak kurutmuş. yenmez o etler, yense de lezzetli olmaz. :)

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• abi vermeyin şu linkleri yaaa valla üzülüyorum en sonunda alıcam bir torna tezgahı özel üretime geçicem lütfen ama :D :P

şaka bir yana etkinlik ayrı bir güzel pcp ler ayrı bir güzel ağzımın suları aktı valla :D

Amat victoria curam

• Evren bizim FT hedeflerini halletsin, sonbaharda düzenleyelim böyle birşey...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png