pellet yerne bb

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benim crosman 1077 co2 li bir tüfeğim var ancak atış sırasında kullandığım standart kurşun pelletler hedefe zarar veremeden büzülüyor halbuki ondan daha güçsüz olan co2 tabacayla bakır kaplı bb ile atış yaptığımda hedefteki tahribat yüksek oluyor. demek istediğim havalı tüfeğimde bakır veya çinko kaplı çelik bb kullanırsam namlunun yiv setine veya herhangibi bir şekilde tüfeğe zararım olurmu

1. daisy powerline 5170 havalı tabanca
    2.jetsan alttan kurmalı ahsap kundak 4.5 mm havalı tüfek
    3.crosman 1077 4.5 mm havalı tüfek

4.crosman 2100 optima red dot 1x40 +lazer
    5.hatsan mod 125 4.5 mm havalı tüfek
    6.zoraki hp-01 ultra 4.5mm + dipçik (SATILIK)
    .....

• Namlu tam olarak düzgün ise bir zararı olmuyor, fakat bunların namluları çok ince olduğundan dipten sabitlendiğinde ön kısım kendi ağırlığı ile 0.3 mm civarında aşağı esneyebiliyor. Bu bile bb nin setleri bir tarafından aşındırması için yeterli. rem 77 ile 3000 civarı bb atışı yaptım ve bir aşınma olmadı ama ben namluyu düzgün tutmak için epey uğraşmıştım, kısaca yivli namluda bb kullanmayı hiç tavsiye etmem.

• gamo rocket aklıma yattı deneyeceğim inşallah. 8) tavsiyeleriniz için teşekkür ederim denedikten sonra yorumumu paylaşırım 8)

1. daisy powerline 5170 havalı tabanca
    2.jetsan alttan kurmalı ahsap kundak 4.5 mm havalı tüfek
    3.crosman 1077 4.5 mm havalı tüfek

4.crosman 2100 optima red dot 1x40 +lazer
    5.hatsan mod 125 4.5 mm havalı tüfek
    6.zoraki hp-01 ultra 4.5mm + dipçik (SATILIK)
    .....