webley stingray 2

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar benim samimi olduğum bir tüfekçi musatafa abi var güney av bu abime 3 tane webley stingray 2 göndermiş ve tüfeği pazarlıyan adam webley longbow un çok fazla tutlmadığını söyleyerek bu bahsi geçen tüfeği önermiş..dün mustafa abide beni aradı tüfekler geldi gel bi yakından incele çok güzel dedi tamam abi dedim 10 dk sonra ordayım dedim dükkana vardım içeri girer girmez masanın üstünde tüfek gözüme çarptı ve tüfeği uzak dan da olsa ilk gördüğümde dedim abi bu ne yaa? oyuncak gibi kısa namlu..tüfeği elime aldım fazla ağır deyil yanlız gez arpacık olayı plastik yapım tetik kalitesini şahsen hiç beğenmedim ayarlana bilir tetk düzenide yok patriot daki gibi sarı metal tetik..yanılmıyorsam mustafa abi patriotların yeni versiyonu hakkında birşeyler yazmıştı ne söylediyse mustafa abi bu tüfek de bire bir aynısı sarı tetik plastik gez arpacık olayı...)tüfek ile atış yaptık ses patriot 1ci nesile göre düşük...2 atış yaptık 2 de 2 nokta atışı ama o mesafeden 2 cm lik tahtayı delemedi buda tüfeğin pistonun ve yayın kısa olmasına bağlıyorum bunu...birde 2 tüfek üzerinde dikkatli incelemem sonucu vidalarda torna vida izine rastladım her 2 tüfek de de 3 cü süne bakmadım mustafa abiyi uyardım bu tüfekler sökülmüş diye belirgin torna vida izi vardı..haa bu şu demek deyildirki her webley stingray sökülmüş anlamı taşımaz görmedikden sonra...açıkcası ben şahsımca bu tüfek için 240 ytl yi fazla buldum bu parayı veren 300 ytl yi de verir yerine patriot 1ci nesil alr..ayrıca tüfeğin ambalajı dışındaki resimde dürbünde takılı ama veli abi sin sitesindeki tüfekde dürbün takılı bir şekilde resimli foto var ama veli abide açıklama yapmamış dürbün hediyesi dir diye...benim unutduğum ve tüfek üzerinde soru sormak isteyen arkadaşlar var ise gördüklerimi yazayım

airgunturk.com/attachment/1781/

• Burda daha gösterişli gözüküyor. Ama dürbün çok iyi birşeye benziyor :D

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• sideprensi bugün bende mustafa abinin yanındaydım manavgatta.aynı tü feği gördüm inceledim ama hiç beğenmedim. namluyu çok kısa yapmışlar.tetik altın renkli falan. ama kundak baya güzel görünüyordu.senin dediğin gibi o paraya o tüfek alınmaz.

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• bir gün tüfeğinide al gelde atış yapar tanışmış oluruz kardeş....tüfek 1 hafda 10 gün gibi rafda bekliyecek satmazsa geri iade edilecek onun yerine yeni ürünlerden getirecek....bu tüfek kısa mesafeler için ve taşıma sı küçük olduğun dan bazı insanların hoşuna da gide bilir...

• Kadir inşallah gelirim revo ile.burada hakan bey de var.seninle tanışmış.onunla bugün atışa gideceğiz.o diana mod 54 aldı onu deneyeceğiz.ben daha sonta sana pm den ulaşırım

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• herkese selam bol atışlar dilerim. bende dükkanın arkasında ufak çaplı atış yapmayı düşünüyorum ancak malum hava kapalı ve rüzgarlı bunun yanında turistler havanın kapalı olması nedeni ile dolaşıyorlar fırsat bulursam atış yapacam.saygılar