18.02.2012 Yüzümü Gören Cennetlik Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman Ağbi, Erdem Ağbi, geçmiş olsun. Hava kar yağışlı ama dilerim hafta sonuna düzelir ve buluşma imkanı bulursunuz.
    Saygılar

• Osman abi Erdem abi büyük geçmiş olsun. Şu an istanbula gitmek için hazırlanıyorum. Havaalanına gideceğim ama bırakın havaalanını caddeye kadar bile nasıl çıkılır onu düşünüyorum.. Bir an evvel iptal olsa da şu uçuşlar gitmekten kurtulsam. Cumartesi öğleden sonra ankaraya geleceğim. Bir ihtimal pazar gelebilirim.

Size iyi eğlenceler.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• C.tesiye nazarann pazar gunu hava daha yumsak gorunuyor. Pazar sabahi formdan haberlesip oglen gibi de atsa gidelim hava musade ederse derim ben

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Osman Abi, Erdem Ebi çok geçmiş olsun. Kimseye birşey olmaması en büyük sevincimiz. Namlusu olan her şey çok tehlikeli şeylere sebep olabiliyor, ucuz atlatılmış. Sağlıcakla kalın...

• Evet beyler bir sıkıntı olmazsa yarın sabah saat 10:00-11:00 gibi mekanda olurum. Saygılar

• Valla Beytepe mi böyle bilemeiyorum da yaklaşık 2 aydır kar kalkmadı,hala oldukça fazla yağıyor. Yarı gitmeyi düşünenler yollarda çok dikkatli olsunlar, keyifli atışlar herkese.

Cricket 5,5 mm PLB

• Günaydın arkadaşlar, hava fena gözükmüyor. Saat 10:30 gibi mekanda olurum gelecek olanlara duyrulur. Saygılar

• Geçmiş olsun üstadlar. Allah bu ve benzeri kazaları yaşatmasın tekrardan inşallah.

• soğuk ama keyifliydi, Özgür Sula sürpriz yapıp birden geldi... kimse foto koymamış, ben kendi fotolarımı koyayım bari :)

[Resim Engellendi: http://s14.directupload.net/images/120219/5ghlcr76.jpg]

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/120219/isi2zdwy.jpg]

bu sabahta 7.30 gibi mekana gittim hava sıcaklığı -14C idi :rolleyes:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem abi seni gördükçe bu hobiye daha çok bağlanıyorum :rolleyes:

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Erdem,, Komando gibisin..hava şartları hiç etkilemiyor seni.. ;d;
    Bu saatlerde hava iyi sayılır.. güneş etkili olmaya başladı..Ben işyerimdeyim ,,çay kahve içmek isteyen buyursun..

A Takımı Üyesi

• Atışa gitmeyi çok istiyordum ama dün nöbet deniyle yoktum evde, bu gün eve geldiğimde nabız yokladım baktım olumlu olmayacak :) sonuç olarak gidemedim. Tüfek ve teçhizatları yüklemeye de üşendim sonrada. Osman Abinin çayını kahvesini içmeyi çok isterdim ama gel gör ki 2 ye karşı karşı tek kaldım :(

Cricket 5,5 mm PLB

• değerli abilerim çok geçmiş olsun ALLAH korumuş saygılarımla...

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• Erdem,, Komando gibisin..hava şartları hiç etkilemiyor seni.. ;d;
    Bu saatlerde hava iyi sayılır.. güneş etkili olmaya başladı..Ben işyerimdeyim ,,çay kahve içmek isteyen buyursun..

Atışa gitmeyi çok istiyordum ama dün nöbet deniyle yoktum evde, bu gün eve geldiğimde nabız yokladım baktım olumlu olmayacak :) sonuç olarak gidemedim. Tüfek ve teçhizatları yüklemeye de üşendim sonrada. Osman Abinin çayını kahvesini içmeyi çok isterdim ama gel gör ki 2 ye karşı karşı tek kaldım :(

keşke gelseydiniz yahu :) ben, Levent ve İsa bugün öğlen mekandaydık.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet abi.ve sen gidince biz bugün biraz attık :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• uzun zamandır foruma giremiyordum..epey güzel buluşmalar yapmışsınız resimler çok güzel..önümüzdeki hafta inşallah gelmek istiyorum..

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• Erdemcim geçmiş olsun... Birader sende bişey var, çekiyorsun belayı :) Bir kurşun döktür derim ben, ya da bir buluşmaya RM'yi de getirt, o sevabına halleder... :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A Takımı Üyesi