Daystate Huntsman XL mi AA 510 mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba.Havalar ısınmadan artık bir tüfek sahibi olmayı düşünüyorum.bu iki tüfek arasında kararsız kaldım.Aralarında fiyat farkı pek fazla yok. Artıları ve eksileri nelerdir?Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Saygılar...

Air Arms ProSport .22 + Hawke-Varmint 25 SF
    Air Arms S510 Xtra Fac SL-RH Sporter- Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30 Tactical SF(20x Half MD)

"Mal Sahibi Mülk Sahibi, Hani Bunun İlk Sahibi,

Mal da yalan, mülk de yalan, var birazda sen oyalan”. YUNUS EMRE

• 1000tl fiyat farkı var aralarında buda bir PCP parası neredeyse onu geçtimde ben Huntsman alırım :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla huntsman xl yeni üretilenler 40fpe imiş ve 15-16 stabil atış yapılıyormuş, daystate resmi sitesinden kataloğunu indirirseniz orada da silah 40fpe olarak yazılmış ve harper valf yok.

fiyat farkı ve alınacak sonucu düşünerek kesinlikle s510u tercih ederdim.

eski huntsman xl olsaydı (30fpe) , onun ile stabil 40-50 atış yapılabiliyordu. o zaman durum zevkler-renkler ve bütçeye kalırdı.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bilgiler için teşekkürler. Airarms s510 a karar kıldım diyebilirim.

Air Arms ProSport .22 + Hawke-Varmint 25 SF
    Air Arms S510 Xtra Fac SL-RH Sporter- Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30 Tactical SF(20x Half MD)

"Mal Sahibi Mülk Sahibi, Hani Bunun İlk Sahibi,

Mal da yalan, mülk de yalan, var birazda sen oyalan”. YUNUS EMRE

• Ben Air Arms s510 un çift tüplüsünü aldım ve çok memnunum, çift tüplü görünümünden den dolayı biraz tereddütlüydum ama tüfek elime ulaştığında hayran kaldım. Kesinlikle AA...

• Kesinlikle AA

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• merhabalar;

gecen cumartesı yenı almıs oldugum huntsman xl yı sahada deneme sansımız oldu;

[Resim Engellendi: http://farm9.staticflickr.com/8091/8527234911_4363f9bf29.jpg]

urune aıt krono sonucları: (15,89 JSB)

ilk sarjor 230bar baslangıc
    927
    944
    956
    964
    974
    982
    989
    999
    1005
    1005
    __________200bar

ıkıncı sarjor 200bar baslangıc
    1076
    1001
    1001
    1002
    993
    986
    983
    973
    966
    961
    ___________170bar

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• AA olmali

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • 6.35 0larak neden sumatra düşünmüyorsunuz

• Artun selam. Bu nasıl bir silah böyle? Stabilite AT44 Long LW gibi. Acaba uzak mesafe isabeti nasıl? 100 yd daki çana yada sallanan hedeflere isabet oranı nedir?
    Saygılar.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Bence de daystate e hiç yakışmamış bu krono ölçümleri.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• arkadaslar makına soguk daha destur ılk atısları bunlar ılerleyen gunlerde daha detaylı grupman ve testlerı paylasıyor olacagım ;)

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• arkadaslar makına soguk daha destur ılk atısları bunlar ılerleyen gunlerde daha detaylı grupman ve testlerı paylasıyor olacagım ;)

SOĞUK :)

Ya bir ara forumda isabetsizliğin bahaneleri diye bir konu vardı. En hoşuma giden, "Akşam turşu yedim, parmaklarım şişmiş" olanıydı.

Bu "Silah SOĞUK" bahanesini de o listeye eklemek gerekli :)

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• SOĞUK :)

Ya bir ara forumda isabetsizliğin bahaneleri diye bir konu vardı. En hoşuma giden, "Akşam turşu yedim, parmaklarım şişmiş" olanıydı.

Bu "Silah SOĞUK" bahanesini de o listeye eklemek gerekli :)

sanayıde makına soguk oyuzden gıt bır cay ıc oyle gel derler ya ;) sonucta bunlarda guzel bırer makına.

ama sızlerı dedıgım gıbı daha detaylı sekılde bılgılendırıyor olacagım. sonucta pek ortalıkta olmayan bır urun.

• Bende biraz daha stabil sonuçlar beklerdim ama sonuçta regülatörü olmayan silah bu. Yanılıyormuyum? Yoksa Huntsman'lar buna rağmen daha mı stabil?

Aklıma bir de krononun hatalı ölçme ihtimali geliyor, şaşırtıcı şekilde chrony'lerde bile hatalı-aksak ölçüme rastladım. Benimkinde böyle bir sorun olmadığı için çok seviniyorum.

• kesinlikle AA 510 tc olmalı depo hacmi çok iyi bu nedenle birbirini takip eden atışlar arası fark yok gibi. Regülatörlü sanki mübarek.

• sanayıde makına soguk oyuzden gıt bır cay ıc oyle gel derler ya ;) sonucta bunlarda guzel bırer makına.

ama sızlerı dedıgım gıbı daha detaylı sekılde bılgılendırıyor olacagım. sonucta pek ortalıkta olmayan bır urun.

Tamam abi çaylar benden g;$i senin canın sağolsun.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• arkadaslar o gunku olcumlerde bi sakatlik vardi
    gunesin acisindan olabilir benim wolftada farkli abuk rakamlar cikti

sonra izzet abinin kronoyla denedik biraz daha duzeldi gibi geldi ama yinede tam stabil cikmadi

bir arkadas sormus harper valf mi diye ? evet makinada harper valf var

ben atisini isabetini begendim, alper deki kucuk huntsman a gore cok daha iyi bir silah
    gule gule kullan Artun