Daystate air ranger'im geldi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kem gözlerden korusun.Benim başıma geldi nazar; senin tüfeğin başına gelmez inşallah.Nasıl bir ruh hali içinde olduğunu, nasıl sevindiğini bir bayramlık alınmış çocuk kadar net biliyorum.Güle güle kullanman dileklerimle ..

Tüfeğimi edinmem de katkısı olan tüm forumdaşlarıma ve büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim.

K.A. Air Arms S510 SL Xtra FAC .22 / 42 Fpe

Hawke Sport HD 2-7x32

• Hayırlı olsun birader, en kısa zamanda test etmeni bekliyorum.Bende Air wolf mu Air ranger mı karar veremedim.İyi günlerde kullan.

• Hayırlı olsun birader, en kısa zamanda test etmeni bekliyorum.Bende Air wolf mu Air ranger mı karar veremedim.İyi günlerde kullan.

Bence mukayese olmaz ( kategori farkından dolayı)... , bu arada Pcp niz hayırlı olsun güç isteyenlerin olmazsa olmaz tercihine sahip olmuşsunuz. Geçen haftasonu Ankarada atışlara Air Ranger la başladım daha sonra Panther ile devam ettim. Şunu anladım ki bana gelmiyor bu aşırı güç işi kendimi sopa yemiş gibi hissettim. Saygılar

• isabetliliği ayrı olay ama Serhat gibi silahı direk scubaya bağlayıp atınca dolum işi sıkıntı yaratmıyor bence. yoksa 20-25 atışta bir 250 bar doldur, bana uymaz. ayrıca silahın moderatörle sesi bile ürkütücü, yanımdan 200km/s hızla buharlı tren geçmiş gibi bir ses çıkarıyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• aslında benim sizler kadar tecrubem yok ama deystate rangemaster 29 gr pellet ile 40 atış yaptım 130 bar civarında hava kaldı bu ara pcp deki hava 230 bar içinde gelen havaydı.
    bidaha doldurup denemedim.40-50-metre civarı atışlarda isabetllilik konusunda ben çok memnun kaldım.

• Güç isteyenler için mükemmel seçim , hayırlı olsun yeni tüfeğiniz.Benjamin 14,3 grain pelet kutusu gördüm ama bu tüfek için en az 25 grain tavsiye ederim.Kalın Memed de peletler arasında bir seçenek.
    Ayrıca benim 6,35 namluya "bolt probe" + 5,5 namlu alınca hem 5,5 hem de 6,35 olarak kullanabiliyorum.Böylece iki tüfeğe sahip olabiliyorsunuz aynı anda.Tavsiye ederim.
    Kazasız belasız atışlar dilerim.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Güç isteyenler için mükemmel seçim , hayırlı olsun yeni tüfeğiniz.Benjamin 14,3 grain pelet kutusu gördüm ama bu tüfek için en az 25 grain tavsiye ederim.Kalın Memed de peletler arasında bir seçenek.
    Ayrıca benim 6,35 namluya "bolt probe" + 5,5 namlu alınca hem 5,5 hem de 6,35 olarak kullanabiliyorum.Böylece iki tüfeğe sahip olabiliyorsunuz aynı anda.Tavsiye ederim.
    Kazasız belasız atışlar dilerim.

sayın ustadım sana bi kaç soru sorsam 6,35-5,5-atışlarında atış sayısında düşme oluyormu?5,5 pellet ile kaç atış yapıyorsun?kullanılan pelletler göre atış sayısında fark olurmu?senin en çok kullandığın ve sevdiğin pellet hangisi?
    ben bunları soruyorum ama sendeki air ranger bendekinden farklı yine benden daha tecrubeli ve fikirde sunabilirsin
    (ice mehmet pellet gr artınca kalın mehmet olmuyor değilimi) kardeş yanlış anlama espiri olsun istedim yazdığın yorum için çok teşşekür ederim...

• 5,5'ta Kalın Memed ; 6,35'te Samyang 43 grain en stabil atışları sağlayan peletler oldu.Her ikisinde de ~16 stabil (+ / -) 2 atış yapılabiliyor.
    Benim tercihim güçten yana.
    Çıkış hız max. 930 fps lerde ideal stabiliteyi sağlayabilirsiniz.Tüpe bağlı atmayı tercih ettiğim için pek karşılaştırmadım.
    Sayg.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com