mod 125 sniper kundak sorunu..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba 1aylık mod125 sniper kundağı çatlamaya başladı..yanak mesafesini ayarladıgım parcanın saplama yuvaları dağıldı vidalarının yuvaları çatladı..hatsan a yollasam garanti kapsamında mıdır?

şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..

• yolla bir şekilde çözüm bulurlar ben kurarken namluyu kaçırmıştım elimden..silahı alıp yenisini vermişlerdi.yardımcı oluyorlar.

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• eyvallah ustam bi yollayalim bakalim ne cikicak..

• bu tüfeğe ayarlıyabilecegimiz ahsap kundak varmı..?

• malesef yok.varsa imkanın kundağı kendin yaptırabilirsin.

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• bu sniper in fiyatlara bakıyorum 400 küsür. mod 125 ilk çıktığındas kral tüfekleri ile aşağı yukarı aynı fiyatta idi. yıllar geçti kral tüfeklerin en kralı şimdi 200tl ki oda internette, bayiden 150-160 a alınır. ancak hatsan quatroydu sas dı sniper di derken her uyduruk aşamadan sonra 100 er 100 er arttı fiyatı. al sana sniper, çatlak kundağı ile bir kazıklanma hikayesi...

• bu sniper in fiyatlara bakıyorum 400 küsür. mod 125 ilk çıktığındas kral tüfekleri ile aşağı yukarı aynı fiyatta idi. yıllar geçti kral tüfeklerin en kralı şimdi 200tl ki oda internette, bayiden 150-160 a alınır. ancak hatsan quatroydu sas dı sniper di derken her uyduruk aşamadan sonra 100 er 100 er arttı fiyatı. al sana sniper, çatlak kundağı ile bir kazıklanma hikayesi...

Öylede hatsan nerden nereye geldi kıral ilk cıkdıgında neyse şimdide o bikere kral o tetik sistemini degişdirmeli vede hatsan hariç diğer yerli üreticiler ben hatsanı tebrik ediyorum bu konuda sürekli kendini yeniliyor yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş arada hatalı üretim cıkar mutlaka kul yapısı sonuçda ben hatsanı sonuna kadar destekliyorum vede gurur duyuyorum..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Öylede hatsan nerden nereye geldi kıral ilk cıkdıgında neyse şimdide o bikere kral o tetik sistemini degişdirmeli vede hatsan hariç diğer yerli üreticiler ben hatsanı tebrik ediyorum bu konuda sürekli kendini yeniliyor yiğidi öldür hakkını yeme arkadaş arada hatalı üretim cıkar mutlaka kul yapısı sonuçda ben hatsanı sonuna kadar destekliyorum vede gurur duyuyorum..

maalesef kazın ayağı öyle değil. sas dediğin, bir plastik conta. quatro dediğin tetikde fiyatı iki katına çıkaracak bir şey değil. weihrauch veya eski webley longbowlardaki gibi efsane tetik sistemleri bile bu tetik kadar fiyatı arttırmıyordur herhalde. kundak desen KRAL envayi çeşit kundak çeşitliliği yaptı ama en yüksek fiyat 200tl, oda internette. ama sniper e bakıyoruz parçalanan yüksek teknoloji kundağı ile fiyatı 400tl yi geçti. yakında bir iki ek daha yapılır 500-600 e kadar yolu var o tüfeğin.

%5 yurt içine çalışıp hala millete bu eziyeti reva gören zihniyetle ben gurur duymuyorum...

not: amerikada dürbün ile birlikte 299 dolara satılıyor youtube de tanıtım videosunda gördüm. 450-500tl eder. burdan tüfeği alıyorlar maaliyeti aracısı vs vs bu fiyata satıyorlar, bizde nerde ise aynı fiyata köklüyorlar, işte durum budur. benim biçtiğim fiyatı peşin 250tl, internetten pazarlıksız ortamda ennn fazla 300tl. burdan anlayın tüfekler bayiilere kaça veriliyor fabrikadan...

http://www.youtube.com/watch?v=EmsKDtCj2rk

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen xray ().

• Bence hatsanı tekbir model için yargılamamak lazım bildigimiz gibi mod 99 hatsanın çok tutan bir modelidir birde Mod 99 Limited Edition modeli vardırki browning adı altındada 600 $ gibi fahiş bir rakama satılmakda : bence mod 125 sniper hani hep söylüyoruz pahalı olsun ama kaliteli olsun diye burda bize butarz bir mesaj verilmeye calışılıyor sonuçda adamlar tiçaret yapıyor butür satış politikalarını hoşgörüyorum ben burda tüketiçi olarak uyanık olmamız gerek neolursa olsun kendini yenileyen yenilikçi firmaları ve üretiçileri ben herzaman takdir ediyorum youtube de yaban tv nin hazırlamış oldugu tanıtım videolarını izleyince hatsanla birkez daha gururduydum hatsan ekibi bu hızla devam ederse önümüzdeki günlerde hatsanla gururduyanların sayısının artacagınına adım gibi eminim .. :thumbup: aşşagıdaki videoda herşey açık ve net zaten ..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• doğru sende haklısın. ama yurt içinde sattıklarını, keyfi fiyatlandırma yapmadan daha makul fiyatlara çekerlerse daha iyi olur diye düşünüyorum sadece.

• aslında havalısilahlara rağbet artınca fiyatların artması(tam tersi olması gerekirken) genel bir durum.

mesela örnek; bundan çok değil bir kaç sene önce, crosman 2100 isimli tüfek mercanda 80 dolar dı. mesela ben mercandan 100tl ye almıştım, hadi şimdi dolar arttı max 150tl olsun. satıcılar satmak için baya indirimde yapıyordu, öyle özellikle rağbet gören bir tüfek değildi. sonra birkaç kullanıcı şöyle iyi böyle iyi tek delikti vs vs abartınca, bu 10 pompada kullanması eziyet olan bence dandik tüfeğin fiyatı oldu 250-300tl. heleki remington diye yivlenen 300 küsüre satılıyor. durum budur yağni...

havalısilah dünyasında ilk açılan havalısilah forumu çok önemli bir hadisedir. yani havalıların meşhur olmasının ilk sebebidir. ve özellikle Hatsan firmasının. bu eski forumda o kadar çok mod125 konusu konuşuldu ki ve çoğuda olumsuz eleştiri idi, böylece reklam kokusu alınmadan, reklamın iyisi kötüsü olmaz kabilinden, hatsan da meşhur oldu.

ilk forumdan önce hatsan, kral vs tüm yerli firmalar milletin gözünde bir farkı yoktu. hatsan da bu avantajı iyi kullandı aldı yürüdü. bazı internet sitelerinin nedensiz meşhur olmasıda bu ilk forum furyasının bir sonucudur.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen xray ().

abicim kundak çatlayabilir bu çok ciddi bir problem değil ve sık görülen bişey değil. mod 125 sniper malum hatsanın kırma namlu tüfeklerin en üstünde duruyor. pcp tüfeklerden aldığın sonuçların bir çoğunu bu tüfekten alabiliyorsun. tüfek haddinden fazla güçlü ama kral marka tüfeğin en iyisini getirsen nafile. diyelimki sende kral marka tüfek olsun eminim elindede vardır. iyi atışlar yapıyorsundur. arıza durumunda ciddi sıkıntılar yaşanabiliyor. komşu çocuğuna kral marka 175 lira bi tüfek aldı. ben sniperi 400 tl ye aldım. bana güldü nasıl bi kazık diye önünde bikaç atış onu susturmaya yetti. 1 hafta sonra çocuk keçeyi patlatmış. baktım durumu söyledim. ve 1 aydır keçe bekleniyor. kardeşimde torun marka var. kaç tane tüfekçi dolaştık keçe gelmiyor. değişim zamanı geldi. fabrika parça yollamıyor diyolar. ama hatsanda öle bişey varki hiç bişeye değişilmez. bizim ekipte birisinde mod 99 var bakım için tüfeği söküyor geri toparlayamamış fabrikayı arıyor dedikleri parçaları güzel paketle yolla bakımları yapılıp fabrikadan tertemiz geldi. 5 gün sürdü. 20 tl kargo parası. emin ol hatsan havalı tüfekleri düşünce sınırlarını zorlayabilir. en azında benim sniperim bu yapıyor. saygılar sevgiler

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E