stoeger x20s - namlu aşağı düşüyor!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Stoeger in malzeme kalitesi biraz vasat fakat işçiligi harika namlu yivsetleride nerdeyse kusursuz ve hafif fakat fiyatları biraz yüksek hatsan fiyatlarına inse ortalık baya şenlenir ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Stoeger in malzeme kalitesi biraz vasat fakat işçiligi harika namlu yivsetleride nerdeyse kusursuz ve hafif fakat fiyatları biraz yüksek hatsan fiyatlarına inse ortalık baya şenlenir ..

:D biraz komik.hatsandan daha iti amğzemeye sahip olduğunu ben çok iyi gözlemledim. işçiliği konusunda aynı fikirdeyim cidden güzel.fiyatta bu yüzden hatsan fiyatına inmez.çünkü hatsandan daha iyi bir mal.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• öyleya Stoeger in ahşap kundaklar catlayıp patlıyor hafif nemden heman paslanıyor 1 ay kullandım arkadaşın Stoeger ini işçilik hatsandan daha iyi üstün körü bakan insan bile anlar zaten ben Stoeger kötü demedim kötünün iyisi dedim ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• ilgilenip yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. ptesi servisle konuşup tüfeği göndericem. gelişmeleri burdan duyururum size :huh:

• benim stoager de o dili elimle yarıya kadar itterebiliyorum atış yaparken düşmüyor normal sallamaylada düşmüyor sadece elkundağına alttan biraz vurunca açılıyor namlu kilidi bana baya yumuşak geldi hatta tüfeği elime alınca ilk fark ettiğim buydu ama çok problem teşkil etmiyor ben daha evvel hatsan kullandım hatsana göre çok yumuşak kurarken kitlerken hiç zorlamıyor aslında bu bir avantaj değilmi.?
    misal bende mod 125 vardı hadi kurarken neyse asılıyorsun kurduktan sonra kapatırken normal bir şekilde kapanmıyordu biraz sert vurman gerekiyordu tabi bu vurmalarda zamanla namlunun oturduğu yeri gevşetmeye başlamıştı 2000 atış sonunda tüfeğe yandan baktığında namlunun gövdeye göre düz değilde yukarı doğru bakar olmuştu son dürbünü nekadar yukarıda ayarlasan genede üst vuruyordu yani sert olmasıda sorun galiba

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• tetik konusunda soylediklerinde haklısın. yurt dışından grt iii sipariş edilebildiğini duydum ama onu takması da ayrı dert. ben hiç tüfek açmadığımdan göze alamıyorum sipariş edip takmayı ama isabeti inanılmaz arttırdığını duydum bir kaç x20 kullanıcısından. tetik düşürme kuvveti %70 azalıyormuş. ilerde onu da düşünüyorum.

slm bu grt dediğin tetik tertibatımı linki varmı .?

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Bu tür tatsız olaylar hermarkada olabiliyor canınızı sıkmayın bu biraz şans meselesi tercihiniz güzel isabetli atışlar .

• Bu tür tatsız olaylar hermarkada olabiliyor canınızı sıkmayın bu biraz şans meselesi tercihiniz güzel isabetli atışlar .

eyvallah kardeşim sağol dediğin doğru 100tl ye de alsan 3000tl de versen sorun çıkıyor mutlaka her tüfekte. az önce atıştan geldim isabetliliğe bir etkisi yok dikkatli olunduğu zaman sorun yaratmıyor belki de olması gereken yumuşaklıktır bu bilemiyorum yarın servisle görüşücem.

slm bu grt dediğin tetik tertibatımı linki varmı .?

http://charliedatuna.com/GRT-III%20Trigger%20New.htm

bu siteden sipariş edebilirsin tüm detaylar var uyumlu tüfek listesi nasıl monte edileceği vs. en fazla 5 haftada gelebileceğini soyluyor parayı paypal ya da kredi kartı kabul etmiyor zarf içinde gönderiyorsun cash :) place order sekmesinde nasıl yollanacağı anlatılmış basit ingilizce gerekiyor anlaşılmayan yer olursa yardımcı olurum.

• aynı adresten ben paypal ile satın almıştım sizin dediğiniz yeni bir uygulama sanırım. 1 haftada gelmişti.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• aynı adresten ben paypal ile satın almıştım sizin dediğiniz yeni bir uygulama sanırım. 1 haftada gelmişti.

sevgiler

siz dedikten sonra bir daha baktım "effective 1/4/11 paypal will no longer be a peyment option" demiş charlie amca. daha önce paypal ile ödeme kabul ediliyormuş sanırım ama artık yok. şimdi sadece havale,nakit ve bank certified checks dediği bi tür çek aracılığıyla ödeme yapılıyor.
    bu arada teslim süresi 1 haftaysa supermiş gerçekten ben daha uzun sürer diye düşünüyordum.