Arkadaşlar (webley patriotu olanlar)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Acaba tüfeklerinizin üzerinde arabça üç harf biri tek diğeri ikisi kaidesinden birleşik durumda olan (zyd)harfleri ne anlama geliyor diye soran hiç yok, acaba sadece benim tüfeğimde mi var.?

• hocam şimdi baktım benim tüfeğimde öyle bir şey yazmıyor.bildiğiniz bir şeymi var hocam?

• sahi ya bende de var nedir bu ?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• zeyd arapça;yağ manasında burdaki z (ince z)yani tüfeğimizdeki ince z ile , bir diğer yazılışta z (zel)harfiyle başlayan zeyd yazısında ise ;men etmek ,reddetmek manasında
    Bazı tüfekler, hatsanın arap ülkelerine göndereceği kafileden bize nasip olanlar ,tüfeğin dışının yağlı yada gövdesinin yağlanması gerektiğini ifade eden bir uyarı yazısıdır ,araplar bile bizim patriotlara hasta olmuş demekki g;$i

• ya hocam sen sahiden hocasın :D yalnız şu büyü olayı sakat :!:

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

ya hocam sen sahiden hocasın :D yalnız şu büyü olayı sakat :!:

Büyü,sihirin yeni türevi ;) (siyah şişe) #hims

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• yahu,çok teşekkürler

Alıntı

trou6le
    ya hocam sen sahiden hocasın yalnız şu büyü olayı sakat

Atatürk ünv.Fen edeb.Fakültesi mezunuyum ,lise çıkışım imam hatip lisesi evde bir İlahiyatçı bir iktisatçı var ,şükür sözlüğe bakacak kadar arapçada var ,biz de arabistana FX leri satarken üstüne yazarız la zeyd diye yoksa #birtday£
    Bu arada ne zaman Veli abimizin yanına ziyaret varsam ooo hoşgeldin CİNCİ hocam diyor ,abi yapma etme cinci değil büyücü diyorum ,ne bilim ben aklımda öle kalmış diyerek çay faslına geçiyoruz

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen avcihoca ().

• Sayın forumdaşlar, elimdeki patriot kurulmamaya başladı. Buna nasıl bir çözüm getirebilirim, birçok kişinin elinde de var biliyorum bu tüfekten, hatsana göndersem tüfeği haşat ederler diye korkuyorum. Buna bir çözüm biliyorsanız lütfen paylaşın.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• hatsan beni şaşırttı (iyi yönde)namlu eğilmişti gönderdim sağ olsunlar sadece namluyu değil tüfeğe güzel bir bakım yapıp kısa sürede geri gönderdiler.benimde bazı şüphelerim vardı.yeni takılan namlu hakkında yiv set bozuk çıkar diye korkuyordum ama hiç öyle olmadı.45-50 m den silikon şişelerini vurabiliyorum.içtiğim sigaraların izmaritlerini atmıyorum hedef yapıyırum g;$i.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Benim webleyde bi sıkıntı var ama çözemedim ?( dampa ayak aldım ayağın ek parçası vidaları sıktığımda tam oturmadı, ayağın tırnakları kalın biraz incelteyim dedim biraz taşladım olmadı , bu sferde tüfeğin kanallarını eğeyle biraz genişleteyim dedim sonuç "0"

şimdi elimde taşlanmış bir dampayla kanalı eğelenmiş bir tüfek var 8|

başkalarına sordum aynı dampa herkesin silahına tam olmuş benimkine olmadı, veli beyede sormuştum ama öyle bişey mümkün değil demişti. tüfeği bozmamış olsam bende hatsana yollardım , ama iş işten geçti neyse sağlık olsun webleye dürbünsüz devam

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Sayın forumdaşlar, elimdeki patriot kurulmamaya başladı. Buna nasıl bir çözüm getirebilirim, birçok kişinin elinde de var biliyorum bu tüfekten, hatsana göndersem tüfeği haşat ederler diye korkuyorum. Buna bir çözüm biliyorsanız lütfen paylaşın.

Bu sorun kurma kolu ile ilgili, forumda da yazıyor kurma kolunun mutlaka değişmesi gerektiği, benimkide kurulmuyor bazen kuruluyor, kurma kolu kısaldığı için artık, sac parçayı ikiye katlayıp yaptıkları içinde arası açılıyor esniyor yani. Bundan dolayıda kurulmuyor.

Hızlı kurunca genelde kuruluyor. g;$i