Kral M. Safari 6.35 Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hocam tahminimce 20 atış yapılmış evet 14-15 cm bir grupman gözüksede pellet ayrımları fazla,silah gerçekten çok kötü ama kral,torun,eser gibi silahların en fazla yapacagıda bu zaten..Saygılar

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Çok kötü dencek bi durum yok gibime geliyor,Sonuçta yaylı silah ve kral marka,bunlar göz önünde bulundurulduğunda 70mt elde edilebilicek iyi sonuçlardan bu ekipmanla.. "bence"

• Kerem kardeşim kötü olan atıcının atışı değil yani ben pcp ye göre değerlendirdiğimde kötü dedim,yoksa bir krala göre tum pelletler hedefte ıse başarılıdır.saygılar

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• 72 mt grupmanında 4 tane dışarı isabet var. A4 ortasını kesip koyduğum için görünmüyor. Yeni yaylı alacağım için iyi yaylıların grupmanıyla karar vermek istiyorum. Bu mesafelerde grupman yapıp koyan olmadığına göre en çok adı geçen yaylıyı alacağım sanırım. :) Yorumlarınıza teşekkürler.

• Hocam grupman güzel , yaylı ile hele 6.35 hele hele kral ile en güzel bu kadar olur , :thumbup: ama kral fiyatına göre müthiş bir tüfek , 6.35 te 240 m/s şaka gibi , isabetliliği de böyle ise 200 TL nin her kuruşunu hakediyor . İstanbul-Ümraniye oto sanayide bir arkadaşım kralın fabrika sahibini tanıyordu , hız değerleri hakkında şaka yapmıyorlar, telefonda 1-2 dakika görüştüm kendisiyle , özellikle 6.35 i sormuştum PCP gücünde bir yaylı diye , bir o kadar da teper dedi , gerçekten öyle mi ?

filinta

dulce bellum inexpertis

• Hocam grupman güzel , yaylı ile hele 6.35 hele hele kral ile en güzel bu kadar olur , :thumbup: ama kral fiyatına göre müthiş bir tüfek , 6.35 te 240 m/s şaka gibi , isabetliliği de böyle ise 200 TL nin her kuruşunu hakediyor . İstanbul-Ümraniye oto sanayide bir arkadaşım kralın fabrika sahibini tanıyordu , hız değerleri hakkında şaka yapmıyorlar, telefonda 1-2 dakika görüştüm kendisiyle , özellikle 6.35 i sormuştum PCP gücünde bir yaylı diye , bir o kadar da teper dedi , gerçekten öyle mi ?

Bu silahı çok sevdim çünkü hiç bir şey bilmiyormuşum.Yaylı ile atış yapmayı çok
    teptiği için o öğretti :thumbup: Başlangıçta tepme nedeniyle isabet mümkün değil ama inatla onunla anlaşmaya çalıştım 3 ay sonra anlaştık :) Tetik hariç fiyatına bakınca her şeyi çok fazla diyorum. Ondan ve kendimden emin olunca yakaladığım isabet kalitesini, alacağım 500-600 TL lik tüfekte bulamazsam diye tereddüt ediyorum. En iyi fikri grupmanlar verecek ama malesef koyan yok.Yorumun için teşekkürler

• eline sağlık güzel grupman olmuş.farklı pelletler ilede denemeler yapmalısın..

Teşekkür ederim. İmzadaki videolar da fikir verdi

• Kral yaylı tüfeklerinin içinde kesinlikle eniyisi kundak ele harika oturuyor dengesi iyi ve gercekden güçlü bir tüfek mod 125 ayarıda bir yaylı tetigide kötü degil aslında biraz kısa sadece tetik silindir yapısı mod 125 benziyor gamo kolonu değil bu model tetik iyileşdirilse kendi sınıfındaki modellerle çok rahat rekabet edebilir .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Kral yaylı tüfeklerinin içinde kesinlikle eniyisi kundak ele harika oturuyor dengesi iyi ve gercekden güçlü bir tüfek mod 125 ayarıda bir yaylı tetigide kötü degil aslında biraz kısa sadece tetik silindir yapısı mod 125 benziyor gamo kolonu değil bu model tetik iyileşdirilse kendi sınıfındaki modellerle çok rahat rekabet edebilir .

Tüfek fabrika da yenilendi diyebilirim. Eğer onu biraz daha seversem tetik için sana gönderirim Tufan ;lol;

• Ben bu tüfegi gamo cfx ile takas etmişdim üzerine 100 tl para aldım cfx arkadaşa verdim arkadaş bir hafta sonra 100 lira daha verip safariyi geri aldı geri almasaydı tetiği üzerinde yogunlaşıcakdım . ;)

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5