bunlarda benim bebeklerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Babanıza tekrar allah rahmet eylesin.Babanızda bu işte profesyonel anlamda silahlar almış.Mesela anschütz 22 calibre.Süper bir tüfek.

• Memleketin verdiği bi sevgi olsa gerek bu silah sevgisi resimdeki silahlar şimdi aransa çok zor bulunur bulunsa bile fiyatları uçuk olur muhtemelen
    bizimde böyle birikimlerimiz geleceğe aktarılır umarım ;tese;kkur

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• çok güzel silahlar.özellikle luger p-08 benim favorilerimden.Bir tanesini yakından inceleme fırsatım olmuştu o devirdeki(1. dünya savaşı) o metal işçiliğindeki keskinliğe ve muntazamlığa hayretler içinde bakakalmıştım.

• babanıza allah rahmet eylesin. gercekten silahtan anlayan bi babanız varmıs sizinde cocuklarınıza bırakabileceginiz gercekten cok degerli silahlar.

parabellum 9*19 tek gecerim degil cocuklarımıza 6 kusak ileriye bile saglam sekilde bırakılabilecek müthis saglam bi silah ne diyelim iyi günlerde kullanın.

saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Parabellum için 1916 model demişsiniz. Ruhsat gerektiriyor mu yoksa antikaya mı giriyor?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Parabellum için 1916 model demişsiniz. Ruhsat gerektiriyor mu yoksa antikaya mı giriyor?

Silah çalışabilir olduğu sürece isterse 200 yıllık olsun ruhsata tabidir,fakat tetik mekanizmasından parça söker yada çalışamaz hale getirilirse ruhsattan muaf olur.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• herkeze teşekkürler aynen mustafa abinin dediği gibi

çalışıyorsa ruhsat gerekli.

• Rahmetlinin yer mekanı cennet olsun.
    Şu parabellum' un, şu güzelin resimine bir kaç tane daha eklermisiniz .

• Hocam yakında süpriz konu açıcam müsait olunca beni bekleyin. Ben de çok severim bu makaralıyı :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Murat abi,sen de bu silahtan var ? :!: aman eğer bu güzelden sizdede varsa resimlerken namlu ucuna mermiyi sokupta resimlermisiniz.

• Babanızın mekanı cennet olsun,Gerçekten çok harika bir miras,hepsi koleksiyonluk...

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• babanıza allahtan rahmet diliyorum gerçekten süper bi koleksiyon birakmış sana sende bunların kıymetini bil

• bıravo gercek bir hazine bırakmış allah mekanını cennet eylesin favori makaralı barebellum jarjorünü cıkar makarayı ac kabzasının üzerine bırak saatlerce seyreyle kabzasının üzerinde duran tek silah bırovnik sanırım gümüş karartma sankı biraz bakımsız gibi duruyor yanılıyorsam kusura bakma emanetlere iyi bak barabellum gurupları mükemmel birsilah allah güle güle kullanmak nasip etsin .. ;d;

• hepinize teşekkür ederim browning üzerindeki siyah gravür işlemedir

herkeze saygılar