gamo dynamax mı? hatsan at-44 long LW mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar,güzel bir pcp alayım diyorum ya, condoru genel olarak elediniz benim gözümde, ikinci el almaktansa sıfır almaya karar verdim diyebilirim, burdada 2 tüfek arasında kaldım diyebilirim, hatsan at-44 long LW namlumu? yoksa gamo dynamax mı? iki tüfekte neredeyse aynı fiyat, ikisinin artı ve eksi yönlerini karşılaştırabilirmisiniz? hangisini önerirsiniz?

• bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olmaya çalışırız...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Size aynı fiyata 2. el bir evanix s10 öneririm. İstediğiniz güç ayarını yaparsınız, elinize otutur , dynamax ve at44 e göre daha kolay kurulur , malzeme kalitesi ve kundağı çoook daha kalitelidir.

filinta

dulce bellum inexpertis

• istediği güç ayarını tüfeği açmadan nasıl yapacak herkes senın kadar degıl kardesım :D

AirArms S510 Extra Fac

• Size aynı fiyata 2. el bir evanix s10 öneririm. İstediğiniz güç ayarını yaparsınız, elinize otutur , dynamax ve at44 e göre daha kolay kurulur , malzeme kalitesi ve kundağı çoook daha kalitelidir.

+1

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• hatsan at-44 long LW hiç fena değil hatsanın pcp leri özellikle bu model bence gamodan güzel ben olsam at 44 alırdım ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• şayet konu bu iki tüfektense hatsan at 44 derim

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• aslında bütçem diye pek bi rakamım yok,taksitle aldıktan sonra 1500 liraya kadar çıkarım diye düşünüyorum,ikinci el olursa peşin olacağı için 900-1000 bandında derim, şimdi ikinci el tüfeklere o kadar para bağlanırmı bilmiyorum, S410 demişsiniz çok met edilen bir tüfek,kullanmadım bilmiyorum,ben sıfır olarak düşündüğüm için bu iki tüfek dedim,çünkü scubadır falan 1500 ü doğrulturuz gibime geliyor,ikinci set halinde ikinci el 1000 liraya kadar set olursa aslında marka takıntım yok,zaten çok profesyonel bir atıcı değilim,ateş etmeyi seven ve fırsatını bulunca 300-500 pelet atan biriyimdir :) o sebepten diyorum,sonra bunlardan hangisinin 2. eli kuvvetlidir

• Arkadaş söylesin istediği ayarı ben çeker yollarım . :thumbup:
    Dynamax kurma olayı insanı bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor , şarjör veya iç aksam bozulduğunda yedek parçası ve servisi yok ,eğer içinden anlıyorsanız da tornacıya muhtaçsınız.
    AT44 e gelince önce almadan bir evanix s10 ile karşılaştırın , elinize alın , birkaç atış yapın kurun , farkı gördüğünüzde sıfırını almak isteyeceksiniz , ama forumda 'fedlite' arkadaşınki 750 TL ye satılıyor , bizzat elimden geçen bir tüfek , yaşından dolayı tecrübe ettiği 2-3 ağır arızası serviste giderildi , ve eğer bekleseydim şu anda benim elimdeydi , onun yerine field targete kadar biraz atış yapmak istediğimden servisi beklemedim ve tüfek şu an atışa hazır durumda satılmayı bekliyor . 1900 TL ile karşılaştırdığınızda çok uygun bir rakam . Ama dediğim gibi önce bir av bayiine gidin ,2 tüfeği de 1-2 kere kurup boş atın , elinizde nişan alın , farkı göreceksiniz.4 tane AT44 , walther dominator , Condor kullandım , keşke başında biraz daha sıkıp evanix alsaymışım.
    Saygılar.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Linkte ki ürünü FX airguns FX T12 Synthetic 5,5 mm. Satılık.=

öneririm gerçekten isabetli ve kullanımı kolay bir pcp. Saygılar

• ben iki tüfekten birini seçecek olsaydım gamo derdim nedeni ise gamo ingilterede bsa tarafından üretildi kurma sistemi karışık dşye pek tutmadı yada gamo diye tam bilemem ama sıkıntılı bir tüfek olduğunu sanmıyorum ayrıca ben servis konusundada sıkıntı sadece avrupadan parça biraz pahalıya gelir diyorum (havalı tüfeve tabancalar kılıfta taşınmayacak kadarda hasas ürünler yani işin aslı bir çok sorun kullanıcı nedenli) yani servislik pek bir işi olmaz bu benim düşüncem saygılar

• dostlar iki tüfeğide inceledim, ama 2. el olarak o paraları bir sürü işlem geçirmiş silahlara vermek bana pek mantıklı gelmiyor,sevdiğim bir laf vardır eskinin yenisi olmaz diye, birde ben bu işe yeni başladığım için elimden öyle pek tüfek tamiratı falan gelmez,yani garantisi olsun istiyorum,birde ikinci elde satın almam için gerçekten fiyatın cazip olması lazım, şimdi ben 12 taksit 1800-1900 liraya alacağım tüfeğin 2-3 yıllık olanına en fazla 750 lira veririm,mesela ben 3 aylık gamo ilanı açtım yeni,görmüşsünüzdür, 600 liraya alınmış tüfeği bende ucuza aldım,aldığımdan dahada ucuza sattım, yarı fiyatına verdim neredeyse,yani bu iş hobi, 2. el olarak düşünmüyor değilim, ama işin açıkçası gerçekten iyi fiyat olmalı,set olarak güzel birşey denk gelirse kaçırmam alırım, kimsenin ilanını örnek vermemek için atıyorum tamamen, sıfırı 1100 lira olan at-44 long WL namluyu,garantisi olmak koşulu ile 600-700 liraya olacak ki bir anlamı olsun,yada tüpüdür ara aparatıdır ful set olacakki bir anlamı olsun, yoksa ayda 90-90 zaten sıfırı alınabiliyor,karşında da koca firma var muhatap olarak, hobi işleri böyle olur hep, otomobil alırken bile içine 5000 liralık set takarsınız,3000 liraya jant-lastik seti alırsınız,film falan derken , satmaya kalktığınızda adam aracın üzerine 2000 lira koyar, yada spor araç alırsınız 80.000 liraya ,anahtar çevirince 50.000 olur fiyatı, hobiyle ilgili konular bence böyle,yarın bir gün bende satsam zarar edeceğim kesin :) ki ettimde sattığım tüfekte,bunlar benim düşüncelerim tabiki, bu sebepten taksitle sıfır alma niyetim var, fiyat olarak bu iki tüfek yakın olduğu için sizlerden fikirlerinizi almak istedim,çünkü kullanmış ve benden daha bilgilisiniz,1000 liraya kadar nakit ikinci el, 1500 liraya kadarda sıfır taksitli tüm alternatifleri değerlendirme gibi bir düşüncem var,tabi sizlerin üzerinde mutabık kaldığınız fiyat/performans olarak uygun set yada tüfeklerde

• Hocam zaten s10 un 0 fiyatı 1900 lira ve 750 liraya satılıyor param olsa ben kaçırmam 2. bir pcp,

ayrıca siz gamo ıgtyi uygun fiyata verdıgınıze söyluyorsunuz ama zaten eskısehırde bu sılahın 0 fiyatı 420 tl

siz kafaya at44 ve gamoyu koymussunuz artık bızler bısı demıyelım,ha bana kalırsa AA dan asla şaşmam daystate e gücüm yetmediğim için,

bu kadar gönüllü iseniz benim AA yı alın gidin artık ne diyeyim :D..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• ben yineliyorum seçim yapacaksanız ikisinden birini gamoyu alın derim pişman olmazsınız

• valla gücüm AA ya yetse :) gerisine ne gerek var :) ben adanadayım,bana ideal avın verdiği fiyat bile 600 lira, bu adamlar türkiye distrübütörü,yani türkiyede kim gamo satıyorsa bu adamlardan alıp satıyor,yada kaçak, nasıl 420 liraya satıyorlar anlamadım,çünkü 300 liraya almalıki para kazansın,ideal avda 300 liraya verirmi onu bilemem,olurmu olur, ama ben yine ucuza vermişim :) neyse,inanki kafama taktığım bişey yok,sadece sizlerden düşünceler geldikçe bende fikirlerimi yazıyorum,diğer arkadaşlarda yazıyor,ne kadar güzel oluyor,iki tane aynı fiyatlı tüfeği karşılaştırırken artılarıyle eksileriyle konuşup,araya diğer marka ve fikirlerde girip tencerede kaynatıyoruz,forum amacına ulaşıyor bir nevi,sen bana öğretecen,ben başkasına,ama tabiki sonuçta tüm herkesin ortak fikirde buluşması mümkün değil, o zaman herkeste tek tüfek olurdu, örneğin görüntü olarak condor hala gönlümdeki tüfektir,ama diğer konudaki genel kanı şöyle oluşmuştu,çok güçlü ama çok hava harcıyan ve atışlarında kudaksız oluşundan kaynaklı rahatlık problemi olan bir tüfek,benim aklımda öyle kaldı genel olarak,şimdi burada da diğer 1000-1500 lira bandındaki tüfekleri karşılaştırıp benim gibi pcpye yeni geçecek birisi için uygun olanını arıyorum :) çeşitli markalar ve modeller,sorunsuzluk,arıza çıkarma durumu,servis rahatlığı,karşıdaki muhatap,bu fiyatlardaki tüfekler için bunlar önemli konular,optimumu arıyoruz

• webley raider lw namlu al geç başlangıç için en güzeli,
    ikinci seçim evanıx s10 yada fx t12 olsun
    yada sık dişini biraz git adanada h..ava ver 1800 lira ayırt birtane aa ömürlük olsun
    valla mehmet kardeşimin aa sını aldım 12 fp gücü var grupmanlarım 25 mt ve 50 mt mevut varsa
    bu fiyata daha iyi grupman çıkarsın silahını..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• webley raider lw namlu al geç başlangıç için en güzeli,
    ikinci seçim evanıx s10 yada fx t12 olsun
    yada sık dişini biraz git adanada h..ava ver 1800 lira ayırt birtane aa ömürlük olsun
    valla mehmet kardeşimin aa sını aldım 12 fp gücü var grupmanlarım 25 mt ve 50 mt mevut varsa
    bu fiyata daha iyi grupman çıkarsın silahını..saygılar

+1

Bak bu da olur , hem teklinin zevki başkadır , şarjör doldurma olayı yok , saçmaları doldur cebine at .

filinta

dulce bellum inexpertis

• arkadaşlar biraz önce h...lal avın merkezindeydim, at-44 şarjörlü long modeli (plastik dipçik) + dolum ucu + 7 litre 200 bar tüp dolu olarak (tüp ve dolum ucu 2. elmiş), hepsini ''madem dükkana geldiniz, 1200 liraya vade farksız 6 taksit yaparım dedi, pellet dir, kılıftır, yedek şarjör, bipod ayak, standart hediye dürbün falan hediye ediyorlar zaten, dolum ucu ve tüp hariç hepsi sıfır, fiyat nasıl,6 taksit 1200 lira, başlangıç için süper setin olur dedi, bu arada canlı olarak AA ları ve Evanixleri elime alıp şöyle tuttum,nişan aldım, kundağıyla falan gerçekten güzel tüfekler,ama 2000 lira civarında hepsi :) fikirlerinizi yazarsanız yarına bitirebilirim işi, 1200 liraya 6 taksit

• bence makul tabiki son karar sizin

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.