At44 Kullananlar Yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • al at 44 dü keyfine bak lw namlu yok hatsan namlu gereksiz tartışma şu siteden belkide yarıdan fazlası at 44 kullanıcısıdır birisi 50 mt den 1cm grup yapar at 44 de 5cm yapar yoksa bütün pcp ler aynıdır servis sorunu yok parça sıkıntısı yok bütçeyi zorlamayan en uygun pcp dir ;grin;

+1 fiyatına göre mükemmel kalitede.

filinta

dulce bellum inexpertis

• at 44 s olur
    yada at 44 wx olur wx modellerinden yeni çıkanların ucunda 1/2 unf diş moderatör takmak için mevcut eski modellerde yoktu
    ben at 44s kullanıyorum beni fazlasıyla mutlu ediyor

• at 44 s olur
    yada at 44 wx olur wx modellerinden yeni çıkanların ucunda 1/2 unf diş moderatör takmak için mevcut eski modellerde yoktu
    ben at 44s kullanıyorum beni fazlasıyla mutlu ediyor

+1 :thumbup:

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• at44 wx 10 lw den bahsediyorsunuz dimi tüp hacmi 180cc olan tüfek.birde yenileri derken hangi siteden bakabilirim

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm

• bende at44 wx lw modelini kullanıyorum şuan için çok memnunum tabi bu bnm ilk pcp tüfeğim ve kendi tüfeğimden başka hiç pcp tüfek kullanmadım

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• tam güçte kac atış yapabiliyosun alkiiii?

Eser yaylı 4.5 mm

• tam güçde derken at44 de güç ayarı oldugunu bılmıyordum yada sız yanılıyorsunuz ?

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• yok yani tam güçte derken stabil olarak demek istedim tüfeğin gücü düşene kadar yani.örneğin 180 bardan 120 bara düşene kadar diyeyim

Eser yaylı 4.5 mm

• şu hatsan at44 kullanıcılarını fabrikasına davet etsede bizde görsek nasıl yapılıyormuş.eser tüfek burda olduğu için ziyarete gittim üretimi hakkında fikir sahibiyim ama yaylı başka pcp başka.

• Tartışma bence çok aydınlatıcı geçiyor. Benzer bir soru da ben sorayım maddi durumunuz ikisini de almanıza uygunsa BT 65 SB-W LW mi yoksa AT 44 WX-10 LW mi?
    Yoksa bu fiyatlarda başka bir tüfek mi? Nedenleri ile birlikte yazarsanız sevinirim. (limit 1500 TL örneğin.)
    Saygılar..
    [align=-webkit-center]
    [/align]

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• limit 1500 ise temiz bir 2.el aa yada evaniz s10 olabilir yada fx t12

Eser yaylı 4.5 mm

• Kesinlikle AA,sözüm meclisden dışarı ama AA kullanmayan biri lütfen bu silah hakkında yorum yapmasın saçma şeyler çıkıyor ortaya AA ile AT44 ü kıyaslayan hobidaşlar bile var tamam kendi malımız güzel tüfek ama yapılan davranış fıat ile wolkswagenın kıyaslaması gibi bişi oluyor,şahsen ben at44 kullanmadım bılmedıgım bısı hakkında yorum yapamam,1500 tl limitin varsa arkadaş +500 yap sıfır AA al,1500 ver ıkıncı el AA al yada evanıx wındy yada s10 al, fx t12 mukemmel bır sılah degıl bır kere manometre yok üzerinde...saygılar..

AirArms S510 Extra Fac

• forumda limitinize uyan AA satış ilanı var.Kaçırmayın derim

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• üzerinde manometre olmayan silah kötü silahmıdır sizce? forumda o kadar kullanan arkadasımız var ama kmse manometreyi sikayet etmemiş.demekki t12 manometreyi untturuyor .tamam olması gereken bir parça ama olmamasıda mükemmel olmayan bi silah anlamına gelmez.fx t12 kullanma fırsatım olmadı ama arkadasımdan biliyorum 10 numara pcp.saygılar

Eser yaylı 4.5 mm

• Tamam dostum ama neye göre iyi ;

grupman
    isabet
    tahribat
    atış sayısı
    stabilite
    tüp hacmi
    malzeme bana bahsedermisin ?sonucda fx t12 yi saymazsak eger en ucuz silahı bugün 3000 lira demekki bu silahı piyasaya sürmesının sebebi orta halli bir sılaha üretmek emın ol ki webley raider lw namlu bu sılahdan daha güzeldir..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• zaten bahsettiğim özellikler bunlardı.grupman isabet atıs sayısı stabilite vs.. daha ne olabilirki bi silahta.manometre tek basına bu özelliklerin hepsiyle savaşamaz bence.oda nazarı olmus.fx grubunun piyasaya sürdüğü orta halli bir pcp diyosunuz fakat kullanılan parcalar işçilik bi glad yada revo ile aynı

Eser yaylı 4.5 mm

• bu özellikler var demedim genco arkadaşım bunları kıyasla dedim,

bu silahla yapacagınız 50 metre grupman 1 tl den büyük olacak,
    silahı mengeneyle sıkıştırın 3 atış yapın 25 metreye pelletler üst üste asla binmeyecek,
    Atış sayısına gelince ben elimdeki AA ile 50 stabil atış toplamda 80-90 atış yapıyorum,t12 yapsın bu atışı...

Sakın yalnış anlama kardeşim ben silahımı övmüyorum fx mükemmel bir silah ama fx t12 yi AA ile yada Evanıx S10 ile kıyaslayamayız..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• problem yok zaten.ama biz neden konusuyoruzki bunları fx aa evanix bunların hepsi birer mucize zaten:) biz en iyisi konu baslığı gibi at44 tartısalım :) saygılar

Eser yaylı 4.5 mm

• bu arada bence silahını övmelisin.aa sonuna kadar hakediyor :thumbup:

Eser yaylı 4.5 mm