@rmerde bir gariplik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar uzun zamandır stoeger x20 supressor 5.5mm arıyorumda bugun sabah @rmer aradım sordum var dedıler bende tamam dedım kapattım.

az once aklıma takılan seylerı sormak icin canlı destek hattında yazısmaya basladım ve cıkan sonuc

fiyat dustu yanında kılıf ve pellet hedıye edebıleceklerını yazdılar. yazının bır resmını yukleyemedım sımdı ancak konusma suruyor bende dedım sıtede farklı fıyat nedendır

bekleyın dedıler.

yazı aynen soyle;

ergun:
    stoeger x20 suprresor hakında bilgi almak ıstıyordum onun ıcın rahatsız ettim

destek:
    evet

destek:
    nasıl yardımcı alıyım

ergun:
    stoklarınızda varmı 5.5 mm ılgılenıyorum da

destek:
    5.5 cal mevcut

ergun:
    airgunturk sitesinde bırcok kısı fırmanızı guvenılır bır fırma olarak belırttı icin bende sizden alıs verıs yapmak ısıtyorum. aklıma takılan ise bazı sitelerde fiyat daha dusuk ve urunun yanında hediye pellet ve kılıf gonderılıyor sızn boyle bır uygulamınız varmı? sitede

destek:
    evet

destek:
    1 kutu pellet vede tüfek kılıfı gönderiyoruz

destek:
    yanında dürbünüde mevcut

destek:
    fiatıda 425 tl

ergun:
    urunu internet uzerınden siparis verecem ama sitede 450.80 yazıyoda

destek:
    1 sn

bisey anlamadım ben bu ısten sitede gunceleme oldu fiyat dustu hediye yazısı eklendı ben simdi ne yapayım guvenıp alayımmı?

• Armerdan 2 hafta önce evanix windy city tüfeğimi aldım.Güvenilir bir firmadır.TAvsiye ederim.Sorun çıkmaz.

• supp. modelinin yanında dürbün(yada red dot tam bilmiyorum) ve stantard olarak tüfek kılıfı ve 1 kutu saçma hediye edilir.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• http://www.armerr.com.tr/asp/p…COMBO-HAVALI-TUFEK-5-5-MM
    şuan indirimde gözüküyor 425 ten 416tl ye inmiş
    gariplik ne onu anlamadım indirime denk gelmişsiniz işte ne güzel g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Bence de garipsenecek bir durum değil.
    ben dün ziyaret ettim ümraniyede, çay içtik sohbet ettik çok samimi çok da cana yakın düzgün insanlara benziyorlar.
    Ayrıca internette stokta görünen birçok ürünün de kutu kutu orda durduğunu bizzat görmek hoşuma gitti doğrusu...

• .a.rmerden bir kez alış veriş yaptım muşteri memnuniyeti konusunda güvenilirler ve ben bir ürünü geri gönderip yenisiyle degiştirdim hiç bir sıkıntı olmadı budan a.rmere teşekkür ediyorum ,

saygılar

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• yorum yapan herkese teşekkür ederim

@rmer müşteri memnuniyeti konusunda birçok insanın övgüsü aldıysa sağlam bir firmadır demek.

eski bir esnaf olduğumdan bana garip gelen durumdan dolayı bu başlığı açmıştım

interneten bu fiyata alış verişim olmadığında her yere şüphe ile yaklaşıyorum

bu paranoyaklık esnaflıktan kalma herhalde

• daha önce ar.mr den memnun kalmayan şikayetçi olan bir arkadaş olmuştu diye hatırlıyorum ama onun dışında fazla bir soruna rastlamadım.

forumdan bir araştırın isterseniz.

• sonuc;

paranoyaklık yüzünden netten almaktan vazgeçip antep'te bir bayiden hatsan mod 85 sniper aldım.

iyi mi ettim kötümü ettim birkaç güne anlaşılacak.

• Benim daha önceki favori alışveriş sitem Adana da bir site idi, ama artık aradığım ürün olduğu sürece Ar.mr dan alışveriş yapıyorum hizmet kalitesi, kargolama ve kargoya anında verip bilgilendirme vs. mükemmel ve hiçte yanlış ürün gelmedi..

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• @rmer iyidir, dürüsttür , dakiktir , güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.

filinta

dulce bellum inexpertis