AT44 ve karbon kaplama işlemim...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Haftasonu ne kadar denediysem de kundağı karbon folyo ile kaplamayı başaramadım ben de namlu ve tüpü kaplamaya karar verdim ve bence hoş bir görüntü oldu... Belki yapmak isteyen arkadaşlar olur diye eklemek istedim...

[Resim Engellendi: http://i1123.photobucket.com/albums/l547/umitdulger/2012-06-30174219.jpg]

[Resim Engellendi: http://i1123.photobucket.com/albums/l547/umitdulger/2012-06-30184919.jpg]

Bir de resimlerde de görüldüğü gibi kundak hafif gri'msi duruyordu, onu da araba için aldığım silikon içerikli torpido parlatıcısı ile sildim ve simsiyah çilçil oldu :)

• Çok şık durmuş . Tüfekte BT65 tübü mü var , ben mi yanlış görüyorum ? Dolum kısmı bilezikli gibi duruyor.

filinta

dulce bellum inexpertis

• elinize sağlık çok hoş olmuş

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• çok şık olmuş elinize sağlık, biraz uğraşı ile kundağıda kaplayabilirsiniz, parça parça deneyin, önce dipçikten başlayın

• oldukça güzel

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• hiç bir güzellik göremiyorum, resimler hasar görmüş herhalde yada benim bilgisayarımda bir sorun var

• bir de ben görebilseydim

• Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar ve abilerim... Elimden geldiğince hem tüfeğime görsellik katmak hem de dış etkenlere karşı korumak istedim... Bu arada tüpler sanırım yeni nesil yani dolum kısmı bilezikli...

• çok güzel olmuş üstelik paslanmada yapmaz malum insan elinin değdiği yer paslanıyor

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık