Patriotum Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yanılmıyorsam senin patriot mustafa abi de idi tüfek üzerinde değişikler yapacağını şöyleşmiştin mustafa abi den için yanılmıyorsam..merak ediyorum ne tür bir değişikler yaptı acaba mustafa abi :him:s

• Official Post

yanılmıyorsam senin patriot mustafa abi de idi tüfek üzerinde değişikler yapacağını şöyleşmiştin mustafa abi den için yanılmıyorsam..merak ediyorum ne tür bir değişikler yaptı acaba mustafa abi :him:s

Hiç bir şey yapmadım,kurma kolu değiştirmekten başka maalesef. u½%;

• süper serdar şu iki elle namludan tutularak dipçik dizde kurulan silah mi hani yakın mesafe taaruz silahı 8)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• aynen o işte. silah iyi hoşta çok ağır ya. dürbünüde takınca 4 kilo oldu heralde , istikrarlı atışlar yapamıyorum. ayakta 20 m den soda şişesinin altını 3 atışta zor vurdum

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• aynen o işte. silah iyi hoşta çok ağır ya. dürbünüde takınca 4 kilo oldu heralde , istikrarlı atışlar yapamıyorum. ayakta 20 m den soda şişesinin altını 3 atışta zor vurdum

"serdarım" :) başlarda bu sorun bende de vardı,sonra kolum alıştı zannediyorum şu anda 60-70 mtlerde desteksiz,şişe kırıyorum...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• serdar kardeşim bildiğim kadarı ile sende dampa ayak var idi nasıl denedim mi tüfeğe takıpda?benim öğrenmek istediğim senden acaba bu dampa ayak kayma yapıyormu senin tüfeğinde?

• Sayın forumdaşlar, benim patriot artık tamamen su koyverdi. Neredeyse hiç kurulmuyor. Benim de tüfeği hatsana göndermem lazım. Daha önce gönderen arkadaşlar bana bir yol gösterebilir mi? Sanırım kurma kolu iyice yamuldu. Çok fazla abanmak gerekiyor tüfeği kurabilmek için, namlu zarar görecek bu gidişle. Bi de arkadaş kurarken elinden kaçırdı namluyu. Gözle kontrolde hafif yukarı kalkma var gibi. Gruplar hafif yukarı kaydı. ama sağ-sol ayarı iyi. Namludan memnunum. Değiştirmeye gerek var mı sizce? Bu şekilde kullanılabilir mi sıfırlama yaptıktan sonra?
    İsabetli ve kazasız atışlar diliyorum herkese....

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• serdar kardeşim bildiğim kadarı ile sende dampa ayak var idi nasıl denedim mi tüfeğe takıpda?benim öğrenmek istediğim senden acaba bu dampa ayak kayma yapıyormu senin tüfeğinde?

dampa şimdilik kayma yapmııyor yaklaşık 20-30 atış yaptım ama bişi olmadı. benim dampa oynanmış olduğu halde !

AA S410 5,5

• dampa kayma yapmıyor kesinlikle, malzemesi çok kaliteli, kızağı çok iyi tutuyor ve tabi darbe emici özelliği ile kayma sorunu ortadan kalkıyor, dürbün sıfırlaması da taş gibi duruyor.

• Sayın forumdaşlar, benim patriot artık tamamen su koyverdi. Neredeyse hiç kurulmuyor. Benim de tüfeği hatsana göndermem lazım. Daha önce gönderen arkadaşlar bana bir yol gösterebilir mi? Sanırım kurma kolu iyice yamuldu. Çok fazla abanmak gerekiyor tüfeği kurabilmek için, namlu zarar görecek bu gidişle. Bi de arkadaş kurarken elinden kaçırdı namluyu. Gözle kontrolde hafif yukarı kalkma var gibi. Gruplar hafif yukarı kaydı. ama sağ-sol ayarı iyi. Namludan memnunum. Değiştirmeye gerek var mı sizce? Bu şekilde kullanılabilir mi sıfırlama yaptıktan sonra?

Webley Patriot namludan kurmalı bir tüfek mi kafam karıştı. Öyleyse kkurma kolu denilen şey bunda nerede? Teşekkürler.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

Izmir - Ankara Karayolu 28. km. No. 289
    Kemalpasa 35170, Izmir - TURKEY
    Tel: +90 (232) 878 91 00

önce telefonla arayıp durumu bildirin büyük ihtimalle gönderin diyecekler her kargo silahı almıyo ama hatsanın mng ile anlaşması varmış. kutunun içine fatura fotokopisinide koyun yardımcı oacaklarına eminim :thumbup:

AA S410 5,5

• Webley Patriot namludan kurmalı bir tüfek mi kafam karıştı. Öyleyse kkurma kolu denilen şey bunda nerede? Teşekkürler.

namludan kırmalı tüfeklerde namlu altında bağlı olup namlu kırılırken pistonu iten parçaya kurma kolu diyoruz, sizin silahınızdada mevcut g;$i

AA S410 5,5

• Çok teşekkür ederim kardeş, saolasın.

• Ben de teşekkür ederim.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• arkadaşlar kutunun üzerine faturanın fotokopisini yapıştırın.o zaman kargo kabul eder.içerisinede açıklayıcı bilgiler yazın silahtaki sorunları açıkça belirtin.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Geçmiş olsun

Benim Patriotta Su koyverdi Tetik kırıldı, aliminyum veya zamak döküm sanırım.1000 pellet ancak attım.Kundak bağlantı vidasının bulunduğu noktadan komple çatladı.Hatsanın servisini aradım göndermemi söylediler.Bende 13.03.2008 de kargoladım Bakalım benimki nasıl gelecek.inşallah sizin söylediğiniz tarzda düzeltilip gönderilir.

Webley Patriotun yukarıda yazdığım sorunların olduğunu ve Hatsan ın servisine gönderdiğimi yazmıştım.
    Hatsan'a Yüneticilerine ve Vermiş olduğu servis hizmetinden dolayı çalışanlarına teşekkür ederim.

0 Kilometre Webley patriot göndermişler.Hatsan Mod 135 silahtada sorun vardı onuda göndermiştim.Sadece dürbün yatağının perçini atmıştı, oda 0 Kilometre geldi.

Uzun süre yaklaşık 20 yıl,sanayicilik ve imalat yapan bir kişi olarak,Hatsanı Sanayimize vermiş olduğu katkı,ihracat,istihdam ve hizmetlerinden dolayı kutlarım.Eksiklerimiz şüphesiz olacaktır.ancak eleştirileri dinleyip eksikleri giderebilmek önemli.Hatsan bunuda yapmaya çalışıyor.Yerli sanayimizi desteklemek gerekir diye düşünüyorum.Formda bazı arkadaşlarımız Yanlışlıkla "Haltsan" yazıyor düzeltmelerini ve yanlışlık yapmamalarını dilerim.Tüm formdaki üyelere selamlarımla.

Osman Taşpınar

A Takımı Üyesi