Diana MOD 350,MOD 52

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kararımı mod 52 den yana kullacağım.mod 99 kullanıcısıyım gücü o kadar da az değil mod 52 nin daha güçlü ve isabetli olduğuna eminim.

Fx impact M3 700mm 5,5 superior+Element Titan 5x25x56

• Kararımı mod 52 den yana kullacağım.mod 99 kullanıcısıyım gücü o kadar da az değil mod 52 nin daha güçlü ve isabetli olduğuna eminim.

Aslinda almadan once kullanma imkaniniz olsa karar vermeniz cok kolaylasir g;$i

• Denizli de ikamet ettiğim için pek şansım yok bu konuda Denizli ve Aydın illerinde havalı hobi geri planda:D

• Denizli de ikamet ettiğim için pek şansım yok bu konuda Denizli ve Aydın illerinde havalı hobi geri planda

Profilime ve imzama bakınız g;$i Yaş farkı gözetmeksizin her gün sabah ve her pazar tam gün paylaşımda bulunulur :D Denizli'de ne tür silah ve hobi ile ilgilenmek istiyorsanız yardımcı olunur #hims ;lol; ;rofl.;

• Ben ortalama 15 senedir hep namludan kırma kullandım ve bu güne kadar hiç isabetsizlik problemi veya namlu eğilmesi olayını yaşamadım. Sanırım bu gibi durumlara maruz kalmak için ya kullanıcı hatası gerekiyor ya da aşırı şanssız olmak gerekiyor ki; o kadar şanssızsanız sabit namluyuda halledersiniz : ). Zaten namludan kırmadan doğan isabet bozulması gibi olaylar aşılalı çok oldu. Güç ve kalite istiyorsanız Gamo Hunter 1250 kullanın isabet ve stabilite istiyorsanız iyi pelletle kullanın. Eski Magnum 350 kullanıcısıyım ve beni tüfekten soğutmuştu ta ki Hunter 1250 yi alana kadar. Tabii ilk olarak alacağınız tüfeği elinize alın ve imkanınız varsa 1 atış yapın derim. Tartışma konusu olmasın lütfen şahsi görüşlerimdir ...

• Mod 350 nin neyini beğenmediniz ? Bence en kral namludan kırma tüfek.

Yaşadıklarım doğrultusunda tavsiyede bulundum g;$i Yaylı aşığı olduğum için S510 nu sattım ve çok çeşitli yaylılar kullandım. Kıyas yapınca ödediğim para karsılığı diğerlerinden daha fazla beklentilerim oldu. Bu tespitleri yapmak için mesleğimin yeterli olduğuna inanarak ve aksi fikirde olanlardan özür dileyerek açıklayayım. İşçiliği bir kenara bırakırsak kalite olarak da hayal kırıklığına uğradım. Tüfek güçlü olunca elbette fazla tepecek ama inanılmaz bir vibrasyon var. Diğer tüfeklerimle 60 metrede ki isabetleri onunla yapmak mümkün olmadığı gibi 10 atış sonra atış yapacak ne istek kalıyor ne de konsantre olabiliyordum. Dampa ayak da olsa üzerinde dürbün dayanmıyor. Namlu uzun ve malzeme yumuşak olduğu için benim tüfeğin nasıl eğrildiğini bilemedim ama eğrilme riski çok yüksek. Ben kendi adıma gücü ne işe yarıyorsa bilemem fakat bu tüfeğin amacını anlayamadım. Zaten konu sahibi sormuş ama hiç bir üye onun için iki kelime yazmamış :) Kendini kabul ettirmiş bir markanın ürününü al aşağı etmek tarzım olmasa da maddi olarak canım yandı ve bunlar benim naçizane deneyimlerimin tespitleri :thumbup: Saygılar

• Ben 2 senedir mod 350 panther kullaniorum.

Gercekten bayagi guclu ama tepmesine alisirsaniz isabetli atislar yapabiliyorsunuz.
    Ben kalitesini ve isabetinden memnun kaldim.

Mod 52 ise 350 nin daha konforlusu diyebilirim. Yandan kurmak biraz daha az guc istiyor gibi geldi bana

Samyang Sumatra 2500 Carbin .25
    Diana Panther 350 Magnum .22

• Ben 2 senedir mod 350 panther kullaniorum.

Gercekten bayagi guclu ama tepmesine alisirsaniz isabetli atislar yapabiliyorsunuz.
    Ben kalitesini ve isabetinden memnun kaldim.

Mod 52 ise 350 nin daha konforlusu diyebilirim. Yandan kurmak biraz daha az guc istiyor gibi geldi bana

Tabi ki beklentiye göre memnuniyet değişiyor. Sizin memnun olmanız ve tüfeğinizi sevmeniz her atıcının istediği bir durum. Zevkli atışlar

• Keşke deneme imkanım olsa karar vermek bu kadar zor olmazdı.Neyse ki Airguntürk forumu gibi imkanımız var.Tavsiyeleri göz önüne alarak mod 52 alacağım.

• 52 alırsan gücü az yada isabetsiz diye şikayetlerde bulunmazssın , hem güçlü hem isabetli.

• Mod 52 bence iyi bir secim olmus hayirli olsun
    Dianadan ben memnun kaldim
    Diana high power pelleti tavsiye ederim

Samyang Sumatra 2500 Carbin .25
    Diana Panther 350 Magnum .22