Yakından bakış ''Evanix AR6'' güç yeniden şekillendi.!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/attachment/2150/airgunturk.com/attachment/2148/airgunturk.com/attachment/2149/airgunturk.com/attachment/2147/airgunturk.com/attachment/2146/airgunturk.com/attachment/2145/airgunturk.com/attachment/2144/

Specifications:
    Power:60 joules : 27 shoots, 80 joules : 17 shoots
    Weight:6.82 Ibs
    Trigger adj :Single-stage
    Barrel Length: 23.20"
    Apprx. Trigger Pull :3.00 lbs
    Overal Length:38.50"
    Buttplate :Adjustable
    Capacity:6 round(s)
    Suggested for :Hunting
    Barrel:Rifled
    Action :Revolver
    Scopeable:yes
    Power plant: Pre-charge pneumatic
    Trigger action:Double-action and single-actio
    Safety:Manual

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen oneshotonekill ().

• rüyalarımda bile bu silahı görüyorum, ahh bi gelse ;tese;kkur

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ahhh be kardeşim diye diye bizimde rüyalarımıza soktun şu tüfeği... :thumbup:

• ahhh be kardeşim diye diye bizimde rüyalarımıza soktun şu tüfeği... :thumbup:

ben ne yapayım adamlar yapmış, tam bir sanat eseri,da vinci nin son akşam yemeği, mozart ın bilmem kaçıncı senfonisi , ibrahim tatlısesin ayağında kundurası gibi bişey bu silah

AA S410 5,5

• Aynen katılıyorum hadi Mustafa bey..........

• çokmu pahalı yaaww. kaç pare acep ;confused;

hamdım piştim yandım oldum.

• Mustafa Abiye verilen teklif 750-800 euro civarıymış

AA S410 5,5

• Mustafa Abiye verilen teklif 750-800 euro civarıymış

bence bu fiyatlar bayağı yüksek pyramdair"da 600 dolar parekende mustafa abiye 750 euro toptan bu adam bunu alıcak vergisi gümrüğü izini derken kaça satıcak kar yapmadanmı satıcak

• bence bu fiyatlar bayağı yüksek pyramdair"da 600 dolar parekende mustafa abiye 750 euro toptan bu adam bunu alıcak vergisi gümrüğü izini derken kaça satıcak kar yapmadanmı satıcak

Öncelikle Mustafa Abi nin ve sizlerin affınıza sığınarak konuya cevap yazmak istedim. Mesleğim gereği toptan ve parakende olarak, gerek yurt içi gerekse yurtdışından mal (ürün) alıyorum. Malesef işler sandığınız gibi kolay olmuyor. Şahsi bir birey olarak bile, hangimız yurtdışından bir "havali tüfek" siparişi verebildik ??? Dürbün getirtene kadar göbeğimizi çatlatmadık mı ???

Birde forumda, daha önce yazılan yazılarda Mustafa Abi açıklamada bulunmuş. Pyramid Air in aylık siparişi bizim yıllık siparişimizi neredeyse 2 ye katlayacak pozisyonda diye biliyorum. Yine elma ile armutu mukayese ediyorsunuz. Sevgili hardtürk, eğer dersen ki ben senede 100.000, aylıkta ortalama 10.000 adet siparişim olacak derseniz, adamlar değil 600 $ a 60 $ bile satabilirler.

Ayrıca yine, FX ile Evanix leri sadece fiyat olarak karşılaştırma yapmak bence yanlış olabilir...Ve diğer tüm havalı tüfekleri...

Sonuç olarak, Mustafa Abinin getireceği tüm tüfekleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Bahsi geçen tüm tüfek markalarının ülkemizde ciddi anlamda bir çığır açacağı kanısındayım.

• Alıntı sahibi "ambrosia" Sonuç olarak, Mustafa Abinin getireceği tüm tüfekleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Bahsi geçen tüm tüfek markalarının ülkemizde ciddi anlamda bir çığır açacağı kanısındayım.

buluthan abi pazar günkü buluşmada mustafa abiyede dedim...mağazacılık olacakmı diye ama yok showroom düşünüyorum dedi...düşünsene maaşı taze almışsın eve uğramadan mustafa abinin showrooma uğramışsın...kapıdan içeri girmişsin...etraf cıvıl cıvıl maaşı oraya bırakmışsın artı gelecek maaşıda oraya yatırmışsın...ne güzel olur değilmi..... ;rofl.;;şrofls;. benim kafamda var böyle birşeyde korkudan hanıma söyleyemiyorum...şaka bir yanada harbiden düşünsenize katresu a.ş. showroom tabelalı dükkana girdiğimizi :thumbup: ...merak ettim hatta soruyorum böyle birşey olsaydı tutumunuz ne olurdu... ?(

Valla Muratcım seni bilmem ama ben, hanımımla bilikte katresu ya alışverişe giderim, hatta ona benden çok daha fazla ürün alırız. ;);lol;

abi sende damarda veriyorsun zehiri yengeye...ilerde yapacağım masraflara sesi çıkmasın hesabı... ;d;

• erkek silahını özleyerek uyanmalıdır ( 13. savaşçıdan alıntı ) bu silaha sahipken ilk bir kaç gün uykuda tutmaz adamı :sleeping:

D A İ M A

• ambrosia şunu söylemek isterimki beni yanlış anlamışın
    benim orada ima etmek istediğim adamların parekende fiyatının 2 katından fazla mustafa abiye fiyat çekmeleridi bu adam bu tüfeği alsa kaça satıcak ikincisi bu adamlar nekadar çok alırsa alsın aradaki fiyat farkı 500 euro olmaz yani evanix yeni bir pazar için 500 euro fazla fiyat çekiyor yani açıkçası yerse diyor benim kızdığım nokta bu yoksa fiyat farkı olacağını elbette bizde biliyoruz

• Official Post

Arkadaşlar Pramid Evanix ile yıllardır çalışıyor,hatırlarsanız Euro / USD paritesi birbirine çok yakındı,ve zamanında adamlar Evanix ile USD bazında anlaşmışlar,bu bağlayıcılığı olan uluslararası bir Distribütörlük belgesidir,aradan geçen zaman da USD nin diğer para birimlerine karşı aşırı değer kaybı,ister istemez üreticileri USD den vazgeçmeye itmiştir,öyle değilmiki uluslar arası yatırımcılar bile USD den kaçıp Euro ya geçiyor,Yani durum şuki ; Evanix ile 1 ay boyunca neden USD değil de Euro kavgası verdik,sonuçta adamlar mallarını zararına satmak istemediklerini belirttiler ve verdikleri fiyat listesi USD değil Euro dur ve Pramid in perakende fiyatının üzerinde maliyet vardır.

• +1

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

abi sende damarda veriyorsun zehiri yengeye...ilerde yapacağım masraflara sesi çıkmasın hesabı... ;d;

Valla benim kız arkdaşımda öyle olmaya basladı.Eskiden kızardı bana ama şimdi beraber atış yapmaya gidiyoruz.Hatta önümüzdeki hafta sonu yapılacak olan ÇUKUROVA TEAM buluşmasına,katılımcıların eşleri ya da kız arkadaşları da gelebilecek.
    EE ne demiş atalarımız; ''AT,AVRAT,HAVALI TÜFEK'' :thumbup:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56