Aksu Av - Karaman' a Teşekkürler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsandan fabrikasından direk tüfek ve yedek parça temini konusunda çok yardımcı olan ve her aradığımda bıkmadan usanmadan bilgi veren Aksu Av - Yusuf Polat AKSU' ya teşekkür ederim. Bu zamanda bu kadar samimi ve dürüst esnaf bulmak zor.

• Hatsandan fabrikasından direk tüfek ve yedek parça temini konusunda çok yardımcı olan ve her aradığımda bıkmadan usanmadan bilgi veren Aksu Av - Yusuf Polat AKSU' ya teşekkür ederim. Bu zamanda bu kadar samimi ve dürüst esnaf bulmak zor.

Keşke bütün esnaflar aynı olsa ya. Nadir bulunuyor böyle duyarlı esnaflar.

Hatsan 105x 5.5mm

• Antalya Güney Av da bu konuda oldukca iyidir. Mallarının arkasında duran nadir esnaflardan ...

• Official Post

sizin av bayii leriniz ne kadar iyi olabilr ki :D
    hil.al avdan iki tane mod 99 5 paket gamo pro hunter 5.5 call sipariş ediyorum. gelenler: ' 1 tane mod 99 bir tane mod95 gamo match. :) dalga geçiyorlar valla. :)
    yarın ortalık karışacak.

• sizin av bayii leriniz ne kadar iyi olabilr ki :D
    hil.al avdan iki tane mod 99 5 paket gamo pro hunter 5.5 call sipariş ediyorum. gelenler: ' 1 tane mod 99 bir tane mod95 gamo match. :) dalga geçiyorlar valla. :)
    yarın ortalık karışacak.

Hahahaha gece gece güldüm ;lol; .

Hatsan 105x 5.5mm

• siparişlere bakan kızda ölü gibi konuşmaya hali yok.
    hele bi yarın olsun...

O yarınları, yarınların devamındaki günleri, telefonda defalarca kez teyid etmeme rağmen her siparişimde yaşadım malesef. Aldığım sonuç o kızdanda h.avdan da bi cacık olmaz... O ciddiyetssizlik, o galesizlik... İllallah dedirttiler. Stokta var hemen gönderiyoruz dedikleri ürünün bir hafta boyunca gelmeyince imalatcıdan beklediklerini öğrenmek, eksik veya yanlı gönderdikleri siparişlerin sonucunda özür dileyip tekrar gönderdiklerinde yine eksik veya yanlış olduğunu görmek, ne anlama gelir yorumu siz yapın.

Bu arada Aksu Av'dan verdiğim siparişler kusursuz geldi şimdiye kadar, ayrıca Yusuf beyin telefondaki ilgi ve alakasıda cabası. Bugünde Hawke ve birkaç sipariş verdim, cumaya teslim alacağım inşallah...

• Official Post

O yarınları, yarınların devamındaki günleri, telefonda defalarca kez teyid etmeme rağmen her siparişimde yaşadım malesef. Aldığım sonuç o kızdanda h.avdan da bi cacık olmaz... O ciddiyetssizlik, o galesizlik... İllallah dedirttiler. Stokta var hemen gönderiyoruz dedikleri ürünün bir hafta boyunca gelmeyince imalatcıdan beklediklerini öğrenmek, eksik veya yanlı gönderdikleri siparişlerin sonucunda özür dileyip tekrar gönderdiklerinde yine eksik veya yanlış olduğunu görmek, ne anlama gelir yorumu siz yapın.

Bu arada Aksu Av'dan verdiğim siparişler kusursuz geldi şimdiye kadar, ayrıca Yusuf beyin telefondaki ilgi ve alakasıda cabası. Bugünde Hawke ve birkaç sipariş verdim, cumaya teslim alacağım inşallah...

herşey, anlarım da şunu bana birisi açılasın Allah aşkına.
    h.ava üye olurken haliyle isim soyisim giriyorum.
    cemal bozan dır adım soyadım kesilen irsaliye faturasını resimlesem gülersiniz yeminle aynen şöyle cenak bozo ''Ulan dedim bnu yazan görme kusurlu yada okuma kusurlu felanmıdır?'' gönderdikleri saçmaların yarısı 4.5 mm yarısı 5.5mm silahlarım 5.5 call. yemin ediyorum dalga geçiyorlar.

• H.il@l av bana zamanında 30 tL para iadesini 3 ayda yapmıştı : ). Kah hesap numarasını yanlış aldılar, ya yatırdıkları para geri döndü, ya da yattı da elime 1-2 hafta sonra geçti. Tamamen düzenbazlık üzerine kurulmuş bir işletme ama ne yazık ki bazı durumlarda onlara mecbur kalıyoruz. Aynı ürün çeşitliliğini, fiyatları ve taksit imkanlarını İşgören veya Antalya da herhangi bir av bayisi sunsa hiçbir alışverişimi Hil@l av dan yapmak zorunda kalmam ...

• Official Post

H.il@l av bana zamanında 30 tL para iadesini 3 ayda yapmıştı : ). Kah hesap numarasını yanlış aldılar, ya yatırdıkları para geri döndü, ya da yattı da elime 1-2 hafta sonra geçti. Tamamen düzenbazlık üzerine kurulmuş bir işletme ama ne yazık ki bazı durumlarda onlara mecbur kalıyoruz. Aynı ürün çeşitliliğini, fiyatları ve taksit imkanlarını İşgören veya Antalya da herhangi bir av bayisi sunsa hiçbir alışverişimi Hil@l av dan yapmak zorunda kalmam ...

El mahkum napalim... ;(

• Antalya Güney Av da bu konuda oldukca iyidir. Mallarının arkasında duran nadir esnaflardan ...

Bu konuda Mersin Güney av Hüseyin abi ve diğer şubedeki Mustafa abi de aynı hassasiyeti gösteriyorlar sağolsunlar,geçen hafta yaşadığım bir olayda teşekkür mesajı yazacaktım ancak forum kapalıydı,Allah hepsinden razı olsun,bol ve helal kazanç nasip etsin İnşallah

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png

• yaklaşık 1,5 yıldır aksu av dan alışveriş yapıyorum. ve hiç bir sıkıntı yada olumsuzluk yaşamadım..hediyeleri bile tercih etmeyi ve esnaflıkları ilgileri yetiyor..2 adet mod 125 vortex silahımıza ücretsiz kılıf yolladılar..saolsunlar ilgili ve kaliteli bir esnaflıkları var..herkese tavsiye ederim..