Dünyanın En etkili tabancası FIVE SEVEN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • baştan söylesene abicim bende sabahtan beri ebay filan gezmediğim yer kalmadı mermisini satan varmıdır diye...elimize patladı desene :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• BU ÜRÜNÜN HİBE DEVRİ YOKTUR,TEŞHİR AMAÇLI KOYULMUŞTUR

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• gerçekten harika bi silahmış , ama alamadıktan sonra neye yararki ;( , en iyisi 9mm en azından mermi problemi yok.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• çelik yelek delme işi çelik uçlu bu iş için yapılmış en basit mermiler le bile çok kolaydır bilginize

• Çelik yeleği deldiği mesafeye dikkat, tesir mesafesi uzun namlulu otomatik silahlar kadar iyi neredeyse...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Sayın Cumhurbaşkanımızla samimiyeti geliştirin. Cumhurbaşkanının hediye etmesi dışında bu silaha yasal olarak sahip olmak pek mümkün görünmüyor.

• Ülkemizde silah hobisi pek tatmin edilemez.
    Ama youtube da bile çok sayıda gördüm.Adamlar kız arkadaşlarına filan bu silahla atış yaptırıyor.Sesi ve tepmesi nisbeten zayıf.Gelecekte standard olacağı inancındayım.Nasıl 7.62 den 5.56 ya dönüldüyse buda öyle olacaktır.Almanyada bulunduğum yıllarda bu hobi için ülkemize nispetle iyi bir yer olduğunu fark ettim.Zaten can çekişen silah sanayiimiz birde silah karşıtlarıyla iyice darbe almaktadır.Görüpte imrenmemek elde değil adamlar M82A1 barret ile çölde kırda kısa pantolonla ateş ediyor.Burada aynı zevki paylaştığım yüzlerce arkadaşımın büyük bir bölümü eminim bu olanalara sahip olsa onlardan kesinlikle aşşağı kalmaz.Sonuçta tarihi savaşlarla şanla geçmiş bir ulus silahlardan soğutuluyor.Bu yanlış ve kötü bir şeymiş gibi hatta ilkellik ve geri kalmışlık gibi lanse ediliyor.Silah ayıplanmaya başlıyor.Devlette aldığı araba bandrolünü aratmayan vergiler ve sert bürokrasiyla iyice suyunu çıkarıyor.Sonuçta silahlşardan soğumuş,gereğinde ancak askerde aldığı kısıtlı eğitimle kullanabilecek olan yumuşak bir nesil yetişiyor.
    Unutmayın

SİLAH İNSANI ÖLDÜRMEZ:
    İNSANI ANCAK İNSAN ÖLDÜRÜR:

Ama tüfekle ama bıçakla

• slm bu silahın resmini internet siteme koymuştum ancak dünyanın en güçlü silahı yeni modeli üretilmediyse casıl diye biliyorum şimdiye kadar üretilmiş çıkış hızı en güçlü 6 patlar tesir konusuna gelince s&w nun 6''lik bir silahı daha varki adamlar gergedan avlıyorlar türkiyede ise gördüğüm en güçlü silah alman mauser 7.62 namı değer kasalı 20 cm toprak çatıyı ve + su deposunu deldiğine gözümle şahit oldum ki bu silahın üzerindeki gezi 1000 m yani kaleşnikof ta bile genelinde 800m gez olduğu düşünülürse en az 300 m ye atış yapabilir bir diğer özelliği ise tahta kılıfı dipçik görevi görüyor ki atış kalitesini çok çok arttırmakta ve son olarak bu silah 1912 model kurtuluş savaşı zamanında şehit düşmüş bir askerin eşine hediye edilip torununa miras kalmış bir silah silah.com da satış fiyatı 45000$ diye okumuştum isteyen varsa alabilir

www.bulentuzun.azbuz.com

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen karabin10 ().

• Arkadaşlar bende şunları eklemek isterim ; 5,7' lik fişek bulmanın zorluğunun yanında birde öyle özel uçlu fişek bulmak gereklidir.Bencede maharet özel uçlu fişeklerdedir , 5.7 ' lik fişeğin alacağı barut düşünülürse 9 mm bunun yanında çok daha harika tabancadır ve etki , tahrip gücü çok daha yüksektir diye düşünüyorum.Bende 9mm Yavuz 16 TUĞRA var ve 363 m/ sn ' lik namlu çıkış hızına sahip.Elbette geri tepmesi konusunda bişey diyemiyeceğim , çünkü 5,7 ye göre daha güçlüdür.Bütün bunları yazma fırsatı doğmuşken tabancamın resmini sizle paylaşmak isterim ve derim ki artık Türkiye'de de harika tabancalar üretiliyor , bunu derken diğer yabancı markaları kötülemeyi amaçlamıyorum ; sadece tabanca olayında yabancı ve yerli arasındaki fahiş fiyat farkına değecek kadar kalite farkını hissedemedim ben.Sevgi ile.....

[Resim Engellendi: http://img341.imageshack.us/img341/1115/93952232ty8.th.jpg]

Sevmek güzel meslek ,

Can dayanıyor dayanmasınada ,

Yürek gitti gidecek ...
    cukurovateam.png

Güzel olan sevgili değildir , sevgili olan güzeldir ...

• [Resim Engellendi: http://world.guns.ru/handguns/hk_ucp_3.jpg]

HK UCP şu anda prototip aşamasında fakat çıktığında FiveSeveN a ciddi rakip olacak.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Size katılmıyorum. Bence dünyanın en iyi silahı tetiğe bastığınızda iğnenin kovana vurduğu bakımlı silahtır. Silahınıza bakmazsanız dünyanın en kötü bakarsanız en iyi silahı olur. ;tufey#

İhanet açıksa, mücadelede açık olacaktır; ama asla aleni değil.... ;tufey#

• Sadece California'da ve bir çeşit mermiyle diyor. Ben inceledim. Sadece USG modeli legal deniliyor.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Şu anda MKE kamu da kullanılan 7,65 leri değiştirme yolunda. MKE ya gittiğimde oradaki bir görevli devlete ait bir bankanın müdürü ile telefon konuşmasına şahit oldum ve hayırdır diye sordum. Aldığım cevap "Tüm kamu artık standart 9 mm ye dönüyor" diye cevap aldım. Bu tabancaya sahip olduk diyelim peki NATO standartı 9 mm iken bu tabancanın mermisini nereden bulabiliriz ? Diyeceksiniz ki bu tabanca satışa çıksın mermiside bulunur. Tamam geçmişte şanlı bir ulus olduğumuz kesinlikle doğru ancak şu ana bakmak gerekir diye düşünüyorum ve zırh delen, çelik yelek tanımayan bu tabancayı devlet MKE tarafınca satışa çıkartması sizce ne kadar mantıklı olur ? Kendimce sahip olabiliceğim hayyaller kurmayı tercih ediyorum çünkü hayllerim idealim oluyor. Örneğin silahdiyarında bir tüfek var, sanırım farketmediniz siz bunu da almak istersiniz. Silah diyarındaki Bey ile daha önce görüştüm ve MKE haricinde nasıl getiriyor nasıl devir yapıyor bilmiyorum. Genelde bu işleri emekli başkomserler yapıyor ve yüksek meblağlar tutuyor.

http://www.silahdiyari.com/?p=urunler&kid=29&mid=201

artık nerede kullanırsınız bilemem

Benim tercihim Sig Sauer P 250

http://www.sigsauer.com/Default.aspx

• benim anladığım tabanca adamın elinde dağılmış ve adamın elinide yaralamış silah tercihi tamamen zevk meselesi benim hoşuma 357 magnum yada browning ler daha çok hoşuma gidiyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bu silaha bir dipçik uydur, bi dürbün tak, al sana piyade tüfeği. şaka bi yana güzel ve tehlikeli bir silah.

• Bu tabanca 500 lük smithtten etkili yani :) komik geldi bana.