Crossman Nitro Venom ilk denemelerim başarısız!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni aldığım crossman tüfeğim beni hayal kırıklığına uğrattı.

Dürbün ayarını yapamadım bu yüzden sinir oldum yahu.Tüfek güzel aslında 15 metreden g;$i grupman çıkaramadım.Tüfek çok kayıyor.Sanırım altına destek koyulması gerek.Dürbün ayarını anlatabilecek bir usta gelebilirse sevinirim.

NOT:konuları inceledim her usta farklı bir ayar sistemi söylemiş.Şunun kolay yolunu söyleyecek bir usta arıyorum.

• Hayırlı olsun yeni tüfeğin, moralini bozmak gibi olmasın ama crosmanın bu modellerinin işçilikleri çok kötü benjamin ve crosmanın nitro pistonlu modellerini bizzat deneyerek inceledim bizim yerli malı kraldan bile kötü işçilikleri var , ayrıca kullandıkları nitro pistonlar problemli, hatsan dahi şikayet alınca mod 125 lerinde kullandıgı bu çin üretimi nitro pistonlardan vazgeçti kendi üretmeye başladı.
    üstelik birde bu silahlara dünyanın parasını istiyorlar 650 tl gibi afaki bir rakam.
    yurt dışında hiç tutulmayan bir seri 150 dolara satıyorlar bu tüfekleri . hatsan mod 125 bile 400 dolara satılırken nitro venom 150 dolara alıcı bulamiyor malesef.

verdiğin para az değil, kabul ederse silahı değiştir 3e 5 e bakmaimkanın varsa üstüne altına birşeyler ayarla iade et başka al yerine hobiden sogutur silah seni

• Hayırlı olsun yeni tüfeğin, moralini bozmak gibi olmasın ama crosmanın bu modellerinin işçilikleri çok kötü benjamin ve crosmanın nitro pistonlu modellerini bizzat deneyerek inceledim bizim yerli malı kraldan bile kötü işçilikleri var , ayrıca kullandıkları nitro pistonlar problemli, hatsan dahi şikayet alınca mod 125 lerinde kullandıgı bu çin üretimi nitro pistonlardan vazgeçti kendi üretmeye başladı.
    üstelik birde bu silahlara dünyanın parasını istiyorlar 650 tl gibi afaki bir rakam.
    yurt dışında hiç tutulmayan bir seri 150 dolara satıyorlar bu tüfekleri . hatsan mod 125 bile 400 dolara satılırken nitro venom 150 dolara alıcı bulamiyor malesef.

verdiğin para az değil, kabul ederse silahı değiştir 3e 5 e bakmaimkanın varsa üstüne altına birşeyler ayarla iade et başka al yerine hobiden sogutur silah seni

Moral sıfır şuan ;( İade etmem zor gibi.

• incele amaçlı resim video hazırlarsanız bu tüfeğe ilgi duyan arkaşlara fikir vermiş olursunuz ben çokte adi kalitesiz olacağını zannetmiyorum sonuçta crosman o kadar ahım şahım olmasada dünya da isim yapmış bi marka

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• incele amaçlı resim video hazırlarsanız bu tüfeğe ilgi duyan arkaşlara fikir vermiş olursunuz ben çokte adi kalitesiz olacağını zannetmiyorum sonuçta crosman o kadar ahım şahım olmasada dünya da isim yapmış bi marka

abi tüfek o kadar kötü değil ben atamıyorum sadece.Dürbün ayarlayamadım tüfek çok kayıyor bipod tarzı bişi yapmam lazım yoksa bu iş olmaz.

Gerçi dürbün nasıl ayarlanır onu da bilmiyorum ama

• forumda hali hazırda konu ile alakalı oldukça fazla bilgi mevcut dürbün 0 lama işini bi şekilde hallerdersin tüfeği beğendiysen sorun yok hayırlı olsun :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• öncelikle tüfeğin hayırlı olsun. crosman benjamin nitro pistonlu bende kullanıyorum. kötü bir tüfek değil. yapılan olumsuz yorumlar senin moralini bozmuş belli ama uygun pellet bulursan bir de tüfeğin iyi sabitlersen 100 metrede bile grupman yapabilirsin. tüfeğin kötü yönü biraz ağır olması, iyi bir dürbünle güzel işler çıkarırsın. sıfırlama işi iyi pellet olduktan sonra gayet kolay aslında. iyi atışlar...

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5

• Bu silahların 200-300 atıştan sonra gruplamanın, istenilen, iddia edilen seviyeye geldiği ve sesinin de bu süre içinde gitgide azaldığı sabittir. Sabır. Tüfeğin alışma zamanı uzun, olay budur. Tüfek gayet iyi, güçlü ve grupmanı gittikçe gelişecek. Ayrıca, tüfek ilk paketten çıkarıldığında namlu içi güzelce uygun harbi ve contalara zarar vermeyecek kimyasalla temizlenmeli. Bu biraz köpeği ev termiyesine alıştırmaya benzer.