24 Kasım, Geç Geleni Asın - Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben 6.30 gibi mekandayım, geç gelen kendi bilir ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bir ben uzagım böyle buluşmlara var Kırşehir ananı nerelere gömeyim...
    iyi eğlenceler Abi'lerim...

cemal hocam siz bide beni halimi düşünün :) sırf atış yapacak alan yok diye 2 tane tüfeğimi sattım her ikiside güzeldi hele o torpedo 155 yokmuuu insanı mest ediyo ahhh bee keşke köyde otursaydım diyorum sabah akşam atardım 8o

• Official Post

cemal hocam siz bide beni halimi düşünün :) sırf atış yapacak alan yok diye 2 tane tüfeğimi sattım her ikiside güzeldi hele o torpedo 155 yokmuuu insanı mest ediyo ahhh bee keşke köyde otursaydım diyorum sabah akşam atardım 8o

benim buludunduğum böyle o kadar uygun ki. Heryer de en az 400 mt açık alan var.

Buradan abilerime sesleniyorum buyrun gelin çayımı için :)) yer bol mekan bol Kırşehir Boztepe açıklarındayım :)

• Erdem Abi, sabah şansımı deneyeceğim, iyi hissedersem gelirim.

Bu arada Sevgili Gençler,

Hiçbir şey kolay kolay olmuyor ve oluşmuyor. Bulunduğunuz yerdeki arkadaşlarınız ve dostlarınızdan mutlaka size katılan çıkacaktır. Yeter ki siz onlara bu hobinin attığını vurmanın, vurduğunu parçalamanın dışında belli bir özdisiplin ve arkadaşlık kapısı olduğunu gösterin. Gelsinler atsınlar, grupman yapsınlar, dürbündeki o mildotları görsünler. Kahvede, PS kafelerinde, aylaklık yapan pek çok kardeşimiz açık havaya,araziye ve atışa geldi mi bizler için de bir kazançtır. Yorulmadan birşeyler yapmaya çalışanlar her daim başarırlar, hele de sizler gibi delikanlı olunca.

• Official Post

Erdem Abi, sabah şansımı deneyeceğim, iyi hissedersem gelirim.

Hiçbir şey kolay kolay olmuyor ve oluşmuyor. Bulunduğunuz yerdeki arkadaşlarınız ve dostlarınızdan mutlaka size katılan çıkacaktır. Yeter ki siz onlara bu hobinin attığını vurmanın, vurduğunu parçalamanın dışında belli bir özdisiplin ve arkadaşlık kapısı olduğunu gösterin. Gelsinler atsınlar, grupman yapsınlar, dürbündeki o mildotları görsünler. Kahvede, PS kafelerinde, aylaklık yapan pek çok kardeşimiz açık havaya,araziye ve atışa geldi mi bizler için de bir kazançtır. Yorulmadan birşeyler yapmaya çalışanlar her daim başarırlar, hele de sizler gibi delikanlı olunca.

evet abi çok haklısınız düsüncelerinzde Ankara gibi bir yerde bu hobi ye gönül vermek bizi de mutlu ederdi ama Kırşehirde üniversitemi devam ettiriyorum.
    Geçen aya kadar bulundugum bölgede tek Pcp bende ve ev arkadaşmda vardır sanıyordum. Ta ki Walter (Tarık Abi) i tanıyınca anladım ki hobiye gönül veren çok kişinin oldugunu ama önemli olan Böyle abilerimi ve kardeşlerimi bulmak olacaktır.
    burdan da seslenmek istiyorum Kırşehirde olan varsa lütfen buluşalim. yer, taşıt, yemek içmek Herşeye Destek olacagım.

• 06:30 da alanda olurum. Kamuran abi fetvayi da gosterdi madem, operasyon baslasin

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdem Abi, sabah şansımı deneyeceğim, iyi hissedersem gelirim.

iyi dileklerin için teşekkür ederim cem hocam birde imkan meselesi tabii allah nasip kısmet ederse 2 sene sonra üniversiteye istanbula geleceğim inşallah filintalar grubuyla tanışırım

• Sabah bende gelmek isterim lakin arabam yok:( Bu arada Çiğdem Mah. de Babamlar da kalıyorum beni alabilecek olursa sevinirim. Saygılar

• Abi seni onceden almaya geldigim yermi?
    Eger oyleyse sabah 6:30 6:45 arasi orda olurum.

A-TAKIMI

• Abi seni onceden almaya geldigim yermi?
    Eger oyleyse sabah 6:30 6:45 arasi orda olurum.

Aynen öle Leventcim, zahmet olacak:)

• sabah alabilirim seni... 8:30 gibi o civardan geçeceğim.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Ne zahmeti, uyuya kalma riskine karsi o saatlerde uyananlar beni ararsa memnun olurum.

A-TAKIMI

• Sabah bende gelmek isterim lakin arabam yok:( Bu arada Çiğdem Mah. de Babamlar da kalıyorum beni alabilecek olursa sevinirim. Saygılar

Mehmet, yenge ne çabuk seni evden atmış yaw :P

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Mehmet, yenge ne çabuk seni evden atmış yaw :P

Sorma abi, atışa gidicem dedim, yok olmaz dedi bende atışıma kimse karışamaz dedim çektim kapıyı....:)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• sabah alabilirim seni... 8:30 gibi o civardan geçeceğim.

Abi o vakit seni bekliyorum malum 06:30 biraz erken olacak:) sabah haber bekliyorum. Saygılar

• sabah ararım seni... haydi hayırlı geceleeeerr..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Eyvallah abi, iyi geceler. Saygılar