Bt-65 pcp Arrow Gun (Okatar)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Video' nun başında roketin yapısını ve kanatçıklarını gösteriyor, bu kanatçıkların açılma şeklini taklit ederek plastik esnek kanatçıklar monte edebilirseniz, çok iş görecektir. Mesela aklıma röntgen filmi geliyor, model uçakta falan çok kullanışlı oluyor. çok ince ama çok esnek ve sağlam...
    örn. ok' un arka tarafına 3 veya dört tane yarık açıp film den keseceğiniz kanatçıkların uçlarını bu yarıklara takarak 404 le yapıştırıp, kanatçıkları yan yatırıp namluya yerleştirebilirsiniz. namluya zarar vereceğini zannetmiyorum. ok namluyu terkederken kanatçıklar açılarak hafif kıvrık ama açık şekilde kalırlar tahmin ediyorum. Hatta hafif kıvrık olmaları, yani okun kavisine göre kıvrılmış şekilde açılacağından oka dönüşte kazandırabilir.
    Denemek lazım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• şayet ok oldukça stabil ise yani tam sıfır hatalı düzgülükteyse bence kanatlara hiç gerek yok . yapmanız gereken bence okun ardına teflon malzemeden arkası eteklendirilmiş birşekilde ince işçilikle yapabilirseniz ok dönerek gider .ardında tüye gerek kalmaz diye düşünüyorum .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• şayet ok oldukça stabil ise yani tam sıfır hatalı düzgülükteyse bence kanatlara hiç gerek yok . yapmanız gereken bence okun ardına teflon malzemeden arkası eteklendirilmiş birşekilde ince işçilikle yapabilirseniz ok dönerek gider .ardında tüye gerek kalmaz diye düşünüyorum .

Bildiğim kadarıyla okların arkasındaki kanatlar ok yaydan çıktığı anda oluşan basınçla okun yalpa yapmasını önlemek, havayı yararak dengede düz bir doğrultuda gitmesini sağlamak. Alttaki videoda görüldüğü gibi ok yaydan çok istikrarsız bir şekilde çıkıyor yol aldıkça daha stabil hale geliyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ancak yukarıda paylaşılan tüfek videosunda ok namludan dümdüz çıkıyor ve hiç yalpa yapmadan hedefe ulaşıyor. Belki de arkasında oluşan basınç tek noktadan olmadığı içindir bilmiyorum. Bu durumda bence de kanatlara pek gerek yok. Cirit gibi düşünsek yanlış olmaz sanırım :)

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Tüfeğe yaptığın makyaj mükemmel olmuş abi :) Farcry3 mü oynadın aynısı orda da yapılıyor yapmıştım ben cok hoş harbiden :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Yok oynamadım doaçlama oldu aslında :rolleyes: