Hatsan Galatian Kataloğu Yayınlandı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence fiyat konusunda en önemli faktör regülatör.Broşürlere bakınca regülatörlü tüpün ayrıca satıldığından bahsediyor,tüfeğin standart özellikleri arasında regülatörden bahsedilmiyor,regülatörsüz hali bt 65+300 lira olursa birde regülatörlü tüpüyle fiyatı s510 ları geçip hw100'e yaklaşabilir,umarım yanılıyorumdur...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• 1. resimdekini çoook beğendim tek geçerim :thumbup:

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + leapers 3-9*32 aoe :thumbup: :thumbup: :thumbup:

beretta stoeger x20 suppressor combo 5.5 mm + tasco 6-24*50

hatsan mod 125 4,5 ve 5,5

webley raider single shot 5,5mm

Reddot 4x32 (Kırmızı-yeşil) stoeger dürbün

kral süper poze 66cm tek tetik enjektörlü

sarsılmaz süper poze 71cm namlu çift tetik
    [Resim Engellendi: http://t1310.hizliresim.com/1g/f/tjlbk.jpg]

• Bence fiyat konusunda en önemli faktör regülatör.Broşürlere bakınca regülatörlü tüpün ayrıca satıldığından bahsediyor,tüfeğin standart özellikleri arasında regülatörden bahsedilmiyor,regülatörsüz hali bt 65+300 lira olursa birde regülatörlü tüpüyle fiyatı s510 ları geçip hw100'e yaklaşabilir,umarım yanılıyorumdur...

Bende yanılmanızı umuyorum ama büyük ihtimalle ummaktan başka yolumuz yok.
    Aslında ciddi anlamda kaliteli isabetli sorunsuz bir tüfek se bu yani bildiğimiz hatsanlardan farklıysa yanında verdikleriyle birlikte bir AA parası olacaksa eğer verilebilir diyede düşünmüyor değilim ama dediğim gibi standartlar üstünde olmalı.

A-TAKIMI

• Bende yanılmanızı umuyorum ama büyük ihtimalle ummaktan başka yolumuz yok.
    Aslında ciddi anlamda kaliteli isabetli sorunsuz bir tüfekse bu yani bildiğimiz hatsanlardan farklıysa yanında verdikleriyle birlikte bir AA parası olacaksa eğer verilebilir diyede düşünmüyor değilim ama dediğim gibi standartlar üstünde olmalı.

+1000 :thumbup:

ALİ İHSAN

• Verilein bazılarını yanlış yazmışlar , 6.35 normali 60 joule - 44 fpe. , carbine 54 joule - 66 fpe. yazıyor , ''54 joule 36 fpe'' olması gerekiyor.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Galatian 2 carbine modelini beğendim ama bana Diana'nın PCP tüfeği direk kopyalamışlar gibi geldi(görüntü olarak). Kurma kolu aynı durmasın diye altına bir parça daha eklemişler, şarjör neredeyse aynı gibi.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Bt 65 in fiyatı düşünüldüğünde minimum +300 eklenir sanırsam.
    Çantada verecekler galiba resimlerde gözüküyor, iyi kötü dürbünde verirler, askı kayışı, tüfek üstünde askı kayışı bağlama aparatları ki çinde bile 20 tl fiyatı yaklaşık, bipot çalışmasıda vardı en aşağı 50 tl de bipot, bunlarında göz önüne alınması lazım aslında.
    Güzel tüfek yapmışlar be Erdem abi baya hoşuma gitti.

benim toplamda çıkardıpım ilave fiyat bu bt65 elit için buldugum bilgiler: ortalama 389tl yapıyor
    hatsan air stripper 43,65tl
    ileve olarak verilen yedek şarjör adet fiyatı 34,92tl
    optima 3-12x44 dürbün 153,26tl
    tüfek askı kayışı 11,64tl
    plastik havalı tüfek çantası 52,38tl
    bir kutu hatsan jsb pellet stratonu baz aldım 16tl
    hatsan bipod 15tl
    eksik ve hatalı bilgi olursa uyarın saygılar

• tüfek görünüş olarak güzel olmuş... fskst tüp hacmini hala geliştirmekten uzak duruyorlar ve de tam bilgim yok ama güç ayar butonu olmalı artık tüfeklerinde...

• çok güzel bi şeye benziyor bu güzelliğe keşke şişman tüp en az 400 cc li regulatörlü bi tüfek olsa valla helalinden 2000 tl verirdim.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• belli bir süredir pcpler ile haşır neşir olan biri asla gidip 2000tl verip hatsan almaz heleki bu fiyat aralığında AA,evanix gibi rakipleri varken ancak bunlar seviyesinde bir tüfek çıkartması lazım ki satması lazım ya da bu işi bilmeyen kişiler gidip alır, tüp ve bağlantı yeri gene eski at44 ve bt65 eski tip aynı sanırsam gene ilk şarjörde 200den 150bar a düşen tek tüfek hatsan pcpleri böyle saçma bir hava sarfiyatı olamaz...

• Umarım fiyat aralığı gibi ürünlerde iyi çıkar, mart ayındaki iwa fuarından sonra satışına başlanacağı söylendi hatsan yetkilileri tarafından, bizlerde sizler gibi merakla bekliyoruz..
    fiyat tahminim ise 1600-1900 tl arası olur diye düşünüyorum..
    Saygılar.

• Umarım fiyat aralığı gibi ürünlerde iyi çıkar, mart ayındaki iwa fuarından sonra satışına başlanacağı söylendi hatsan yetkilileri tarafından, bizlerde sizler gibi merakla bekliyoruz..
    fiyat tahminim ise 1600-1900 tl arası olur diye düşünüyorum..
    Saygılar.

Regülatörlü mü regülatörsüz mü 1600-1900 aralığı tahmininiz ??

ALİ İHSAN

• fiyat 1300 den fazla olursa ben alcak olsam AA S500 alırım mesela.
    iç piyasaya uygun verilmelii bence ki piyasa canlansın. her fert pcp tadını zevkle tatsın...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• fiyat 1300 den fazla olursa ben alcak olsam AA S500 alırım mesela.
    iç piyasaya uygun verilmelii bence ki piyasa canlansın. her fert pcp tadını zevkle tatsın...

Hatsan ın iç piyasaya 2000 liraya tüfek satabilmesi için farklı özellikleri uygulamaya koyması gerek.

Kademeli güç ayarı + Regulatör + Elektronik tetik + Güzel bir kundak.

Yoksa 2000 lira civarı söz konusu olunca seçenekler her zaman s510 ve hw100 olacaktır. Tabi bunların yanında malzeme kalitesine değinmedim bile.

Hatsan at44 ile ülkemiz hobiseverlerine katkıda bulunmuştur zaten ben daha fazlasını beklemiyorum. Çünkü daha fazlası için kalite gerekiyor :)

• belli bir süredir pcpler ile haşır neşir olan biri asla gidip 2000tl verip hatsan almaz heleki bu fiyat aralığında AA,evanix gibi rakipleri varken ancak bunlar seviyesinde bir tüfek çıkartması lazım ki satması lazım ya da bu işi bilmeyen kişiler gidip alır, tüp ve bağlantı yeri gene eski at44 ve bt65 eski tip aynı sanırsam gene ilk şarjörde 200den 150bar a düşen tek tüfek hatsan pcpleri böyle saçma bir hava sarfiyatı olamaz...

Long olması o kadar fark ettirirmi bilemiyorum ancak ben ortalama 200 bar basınçtan 100 bara kadar 5 şarjör atış yapıyorum ortalama

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• vala bütün pcp ler tabiki güzel. ben bt 65 kullanıyorum 135 bar da 50. m de tek delik yapıyor ama tufeğin gücünü azalttım namluyu serbest buraktum falan biraz uğraştım ama oldu. elbet herkes gibi benim gözümde de hw 100 aa 510 daha iyi ama tüp hacmi regülator önemli şeyler. hw 100 bu kalişteye tüp hacmini genişletse hiç birine bakmam onu alırım ama her kaliteli tüfek farklı bi güzellik sunuyor hiçbiri tüm güzellikleri bir arada sunmuyor. sizdeki tüfekler bir jarjörde nasıl 200 bardan 150 ye iniyor bilmiyorum biryerde sorun olduğu kesin açıp bakın biraz kendiniz uğraşın bizede anlatın ki bu hobiye katkınız olsun.
    eğer ben tornacı olsaydım yada yakın cevremde dahi tornacı olsayda valla kendi tüfeğimi kendim yapardim ne hw ye nede aa ya bakmazdım.
    vesselam

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• Regülatörlü mü regülatörsüz mü 1600-1900 aralığı tahmininiz ??

Eğer modeller arası bariz fiyat farkı olmaz ise, regülatörlüleri 1900 gibi düşünüyorum.. sentetikler 1600 ahşaplar 1700 regülatörlüler 1900 gibi..

• Eğer modeller arası bariz fiyat farkı olmaz ise, regülatörlüleri 1900 gibi düşünüyorum.. sentetikler 1600 ahşaplar 1700 regülatörlüler 1900 gibi..

Aşağı yukarı benimde düşündüğüm rakamlar bu seviyelerde,ancak bu noktada aklıma şu soru geliyor aşağı yukarı bu fiyat aralığında dünya çağında kendini ispatlamış AA ve HW100 gibi modeller varken kaç kişi tercih eder? :whistling:

ALİ İHSAN