Atış-Pellet-Tüp bağlantısı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün yeni canavarım walther cp 88 ile bi tüp kadar atış yaptım,sanırım acemiliğimden pek de istediğim gibi bi deneme olmadı.

Ben atış yaparken sağ gözümü kapatım sol gözümle nişan alıyorum acaba yanlışmı yapıyorum ? Doğrusu nasıldır ? 10 atıştan 5'i felan hedefi buluyor diğer atışlarım aşşağıya düşüyor bunun sebebi nedir ?

Bu arada tüpün gücü azaldıkca atışların,tahribatını,mesafesini,gücünü etkiler mi ?

Tüpün bittiğini nasıl anlıyoruz ? Bugün yine atış esnasında possss diye bi ses geldi dedim herhalde tüp bitti.Tüpü değiştirken tüpte tısss diye hafif bi dışarı doğru patladı.Acaba ben mi yanlış yaptım tüpü değiştirmekle,yada çok mu erken değiştirdim ?

Bu arada çantanın içinnden 2 tane L şeklinde metal çubuk çıktı bunların görevi nedir acaba ?

Son olarak ayarlanabilir gez fonksiyonu tam olarak ne işe yarar ? bize katkısı nedir ve bunu nasıl yapabilirim

• solak mısın?

L parçaların fotosunu koyarsan fikir yürütebilirim.

Tüp ile 60 atış yapılır diye biliyorum. sonra değiştirmelisin.

tüp teki gaz boşaldıkça atış gücü vb. herşey değişir.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Solaksan sağ gözünü kapat, bunu yaparken tabanca sol elinde olmalı. Co2 li silahlarda ilk 20 atış güçlüdür, 40dan sonra güç iyice azalır. Atışlar arasında 30saniye beklersen düşme azalır, yazın kışa göre düşme daha az olur.

• benim bildiğim sol göz kapanır sağ göz görüş açısı olur.birde aşağı düşüyor demişsiniz tüp teki co2 gazı düşük olduğu için düşme yapıyor olabilir.ve güç azaldıkçada hızı yavaşlar c02 sonuçta bişey beklememek lazım ve birde 2 tane l şeklinde çubuk demişsiniz bu çubuklar altıgenmi muhtemelen sökme içindir. ayarlanabilir gez fonksiyonu normal havalı tüfek teki gibi kendine göre ayarlayabiliyorsun.

• silahı sağ elimde tutuyorum arkadaşlar.hangi gözümü kapatmam gerek ?

adalya

dediğin gibi 30 sn bekliyecem kardeşim.

bu arada son bi sorum daha olacak sizlere.mesela silah boş sadece tüp takılı içinde şarjör yok,boşa sıkıyoruz kuru sıkı gibi,tüpten güç harcar mı ?

• sağ gözün açık olucak .solu kapatmalısın.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Tüpten güç harcar, silahı kullanmadığın zaman içinde tüp bırakma, tüpün oturduğu yerde bir conta var sürekli silah üzerinde tüp bulunursa conta ömrü kısalır.