Bunlar gelse kimler alır(Havalı top) :D

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• bu alet lerin hemen hepsi elle yapılabilek birşey ağırlıkda su borularını ve ekip manlarını kullanmışlar ^^

• Lafı bile olmaz: Fatih'den geri kalırsa.... ;grin;

S&W 686-6

• Bu videoyu bi seyredin çok ilginç bence(ben önce herhangi bir pvc boru pcp olayı sandım ama daha teferruatlı ve glişmiş şeyler var)

• bu alet lerin hemen hepsi elle yapılabilek birşey ağırlıkda su borularını ve ekip manlarını kullanmışlar ^^

O kadar kolay değil

Webley Patriot - T.M.A.

• +1 herkes yapacak diye bir şey söz konusu deyil ve bu alet lerde kullanılan ekipmanların tamamını sanayiden temin edebilirz ^^

• sayın silah arkadaşlarımın dikkatine birinci şartımız kendimizin ve çevremizin güvenliğini sağlamaktır.
    malzeme dirençlerini hesaplayamaz ve test denemelerini güvenlik şartları dikkate alınmadan yapılırsa sonuç faciya olur emin olun çok ciddi kazalar çıkabilir.
    temel prensiplerde tecrübeli bir mühendis tasarım üzerinde kaza önlemleri için bilinçli şekilde sigorta sistemleri geliştirmeden deneme yapmayın.
    sonuçlar hüsran olabilir.
    keyifli atışlar .

• bu batılılar niye böyle anlamadım , bize barbar derler ama , ev yapımı aseton peroksit , civa fülminat , kurşun nitrür , pikrik asit , ntiro selüloz , tnt , nitro gliserin falan gibi kimyasallar genç diyemiyecem çocuk yaştakilerin elinde oyuncaktır , böyle tahrip merakı vardır özellikle abd lilerde , bizde bi çocuğun elinde mantar patlasa eğitim şart olur , elin çocukları redox yapmak için yarışır internette :D , okulunu basar full otomatik tüfekle arkadaşlarını öğretmenlerini öldürür onlar batlıdır bizim için eğitim şart :) yani diyorum bi bak elin evladına bide bizim çocuklara biz bu memleketi dünyayı gezsek bulamayız , insanımız efendidir , cıvıklık yapmaz , istisnalar kaideyi bozmaz hiç bi zaman , iyiki bu memlekette yaşıyorum , insanlarım bazen kafamı bozsada aptallık ve cıvıklı konusunda batılıların eline su dökemezler :D

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...