walther cp99 ılk gurupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaklasık 11m kadar ev korıdoru gurupman denemesı hanım evde yokken gızlı gızlı yapılomıs bısıı :D

[Resim Engellendi: http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/02/23/gZNDX.jpg]

• bu silah cok daha iyisini yapıyor, tabi tetik boşluğunu silahın horozunu kendiniz kurarsanız, yoksa aşırı yüklü tetiği var , 10 metrede 1 lira gurup rahat yapar.

• cp99 da horoz yok diye biliyorum. o yüzden cp88 daha iyi atışlar çıkarıyor.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• horoz yok zatende ust mekanızma ıkı parca arkadakı parca horoz gorevı goruyorgrupman zaten 1 tl cıvarında gordugun sarjor 1 lıradan kucuk

• Gizli horoz var, cp99 da gezin olduğu bölgeyi namluya mermi sürüyormuş gibi cektiğinizde horozu kuruyor, hatta gez ayarını da üst kızağı geriye çekip alt kısımdaki gezi tutan ayar vidasından yapıyoruz.

Üst yorumda belirtmişiniz zaten.

• o sabıt vıdaları gevşettiğiniz zaman sağa sola kayma olanağı sağlıyor ayarladıktan sonra tekrar sıkıyorsunuz yani sabit bir delikte değil vidalar.

• o sabıt vıdaları gevsettım ve bıraz kaydırdım ama sıkınca tekrar eskı yerıne gerı geldı bence onlar ayar ıcın degıl gıbıme gelıyo

• O vidayi sikmaniz veya gevsetmeniz saga sola gezi hareket ettirir

Bu sayede ayarlayabilirsiniz

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Uzun süre poliğonda kullandırdığımız silahlardan dı , ilk başlarda banada sizin düşündüğünüz gibi gelmişti ama orasından yapılıyor malesef çok profosyonel olmasada işe yarıyor ve bir çok tabanca arasında co2 pellet atan tabancalar içerisinde başı çekecek bir silah kalite isabet açısından ama neden öyle özenilmemiş bir gez ayarı koymuşlar merak ediyorum , kullanım klavuzunda bunun la ilğili resimler vardı diye hatırlıyorum, yanılıyor da olabilirim elinizde mevcutsa bir inceleyin klavuzu.

Ayrıca vidaların amacı sadece gezi sabitlemek yani gevşetip elinizle ayarlıyor sonra sabitlemek için sıkıyorsunuz.

• koridor olayı çok harika :) bende yapıyorum arada kimse yokken inanılmaz zevkli.

devamını bekleriz mustafa abi :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto