kararsızlık

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze selam diana mod 4605.5 ile hw97k 4.5 arasında kararsız kaldım tüfeği dağlık alanda gezmek için kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim

Hw 97k

• Diana derim..

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• ikiside ağır tüfekler biraz düşün derim. dürbünle en az 4.8 kg gezmek için pek uygun değil bence.

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5

• Tabiiki, ben dürbünsüz olarak düşünmüştüm.

Ben her zaman dürbüne sıcak bakmadım ,dürbünümde vardır imzamdaki dürbün. ama sırf bulunsun bazen değişiklik olsun diyede kullanırım fakat atıcılıkda da esas olan zaten göz-gez arpacık dır ilkesini benimserim.

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Tüfekle gezeceksiniz peki ancak tahmini atış mesafeniz ve beklentileriniz nedir acaba?

Diana 460 magnum sınıfı bir silah sonuçta tahribat için ideal yani. Ancak her ne kadar isabetli olsa da sınıfı itibariyle hw97k hassasiyeti beklemek de hata olur...

Herşey bir yana temel aktivite dağda arazide dolanmaksa ikisi de doğru seçim olmayabilir gerçekten.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sattın air arms yı yivli alıcam dıye simdi yaylımı arıyorsun :)
    ben 460 magnum kullandım kesınlıkle tavsıye ederım özel sorun olursa özelden yaz bana acıklıyım.
    4.5 mm tüfek kesınlıkle düsünme derım sana.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• her iki tüfekte farklı kategori silahları. diana 460 daha hafif, daha güçlü ve tepmesi var. hw97 daha ağır, gücü ve tepmesi daha az. siz kullanmak istediğiniz şekle karar verirseniz tercihiniz kendiliğinden belirecektir. kolay gelsin..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşşekkür ederim sağolun

Hw 97k

• peki hw 97 k yı 5,5 alsam 100 ve 150 metrede randıman alırmıyım tahribatta falan formmu araştırdım diana 460 magnumun kurma kolu kırılabiliyormuş

Hw 97k

• peki hw 97 k yı 5,5 alsam 100 ve 150 metrede randıman alırmıyım tahribatta falan formmu araştırdım diana 460 magnumun kurma kolu kırılabiliyormuş

hw97k 5.5 ile o mesafeden Kesinlikle randıman alamazsınız. 97k yı 4,5 ve 50-60 mt için kullanın. dediğin mesafelerde başarı ancak pcp ile olur (zaten sende var) . diana 460 da sana o mesafede tat vermez. etkili olmadığından değil. tepmenin etkisi ile isabet oranın çok düşer. Diananın kurma kolunun kırıldığını bende duydum fakat o kadar kullandım kırmayı başaramadım. gereksiz zorlama ile her silahta sıkıntı yaşarsın..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..