Stoeger x20 suppresor tüfeğim kurulmuyor.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi günler.. Bugün atış yaparken üzücü bi olay başıma geldi tüfeğimi yaklaşık20 atıştan sonra falandı herhalde.. Normal şekilde kırdım atışımı yaptım diğer atış için kıırmaya çalıştığımda ise tüfek sonuna kadar gitmesine rağmen o yay takılı kalmıyor.. Herhangi bir tıkırtı vs ses de yok.. Bunun sebebi nedir acaba kendim çözebilir miyim malum stoeger servisini biliyorsunuz.. :) saygılar

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Bir arkadaşın Eser tüfeğinde de olmuştu çözümlerinizi bekliyorum.

• Stoegerın servisine gönder . benimde olmuştu yaylı sonuçta elbette sorunlar olucak insan yapımı değil mi? dianalarda hw lerde değişik sorunlar çıkmakta . yani kısacası doğaldır.

ben gönderdim tüfeği stoegera 3 gün sonra elimdeydi. Ön yargıyı bırakalım lütfen...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• haklısınız sanırım arkadaşlar en doğrusu servis olacaktır.. lakin aramayla bile kimseye ulaşamıyorum

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Tetik ayarıyla oynamış mıydınız?

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• hocam ben bugün aradım aradım hala da arıorum lakin açan yok o bölümde.. Benim de seninle kesinlikle aynı sorun tetik kurulmuyor fakat tüfeğimin yayında bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum kundağı çıkarttım yay hala tek parça tek sorun tetik kurulmuyor.. Tetik ayarlarıyla da oynamadım ustam

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Official Post

hocam ben bugün aradım aradım hala da arıorum lakin açan yok o bölümde.. Benim de seninle kesinlikle aynı sorun tetik kurulmuyor fakat tüfeğimin yayında bir sıkıntı olduğunu zannetmiyorum kundağı çıkarttım yay hala tek parça tek sorun tetik kurulmuyor.. Tetik ayarlarıyla da oynamadım ustam

eğer servisten yana sıkıntınız olursa yollayın silahı bana yapar gönderirim.

• eyvallah ustam yarın resm tatil bende nöbetçiyim zaten.. ertesi gün de arıcam servisi eğer çıkmazlarsa tüfeği size göndereceğim.. teşekkürler şimdiden :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• parça değişimi gerekirse napacaksınız?

Remington AM77RM
    Crosman 1077

• Tetik ayarını kurcaladıysanız belki ondanda olabilir hatsanlarda bu sorun tetik ayarından oluyor çünkü, geçmiş olsun servise yollamakta fayda var...

• Arkadaş yayda sıkıntının olmadıgını söylemişti.
    eğer yayda yada parçada sıkntı varsa garanti servisinden parça isteriz garantiden daha hızlı hallederim

Senin halledeceğine şüphem yok da tutar servis gönder tüfeği der iki türlü iş olur size.

Remington AM77RM
    Crosman 1077

• Official Post

Senin halledeceğine şüphem yok da tutar servis gönder tüfeği der iki türlü iş olur size.

servisle daha önceden de konustum. benim de şuan piston contasına ihtiyacım var arkadasın silahındaki sorunda yayda yada tetik tertibatında ise yedek parça isterim. ben hafta sonu isteyeceğim. elbet yardımcı olurlar.

• hocam allah razı olsun valla ben pek sökme takma işinden anlamam ondan kurcalamadım sadece kundağı çıkardım tetikle oynamadım hiç yayda tek parça halinde salladığımda falan herhangi bir tık sesi bile yok.. sadece kuruyorum sonuna kadar o takılması gereken yere takılmıyor kurulmuyor yani.. bakalım ben yarın nöbetçiyim ertesi gün çıktığımda ulaşamazsam tüfeği sana yollarım ustam :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Official Post

hocam allah razı olsun valla ben pek sökme takma işinden anlamam ondan kurcalamadım sadece kundağı çıkardım tetikle oynamadım hiç yayda tek parça halinde salladığımda falan herhangi bir tık sesi bile yok.. sadece kuruyorum sonuna kadar o takılması gereken yere takılmıyor kurulmuyor yani.. bakalım ben yarın nöbetçiyim ertesi gün çıktığımda ulaşamazsam tüfeği sana yollarım ustam :)

tmm kardeşim gönder sen bakarım sıkıntısı neyse hallederim. eğer ki tüfekte parça sorunu varsa
    servisten istedigim parçaların gelme süresine bakar halletmem

• tamam dostum problem değil ücreti neyse de hallederiz.. sıkıntı olmaz çok saolasın en yakın zamanda sana dönüş yapıcam

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı