v mach kit hw97k icin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar v mach kit almak istiyorum su derlin sekmanli 12ft ibs olan kit.
    Linkide bu.
    www.airgunbuyer.com/Showproduc…h%20Rifle%20Tuning%20Kits

Bu kit derlin segmanli steve pope nin kiti degilmi?peki ben bu kiti alsam kime taktirabikirim??

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Sevgili the night hawke yardimlarinizi bekliyorum.size ozelden ulasamiyorum malesef.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Sekmanlı olan kit bu değil. Bunlar sadece yay ve yay tutacağı. Bir de ince metal kılıf var. Targettune india da istediğin setin hint malı çakması var. Kullananlar beğenmiş. Lazaglide için steve pope a ulaşman lazım ve fiyat biraz kazık olur. Hint malı olan 250 tl ye mal oluyordu sanırım. Montaj ise Ankara' da olsan takardık. Teknosman Osman abi de kendi ürettiğimiz bir yay sökme aparatı var. Aslına bakarsan ben de çok merak ediyorum.

Not : Vmach lazaglide kit en az 250 pounda mal olur.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• Aradaki fiyat farki oldukca fazlaymis.fakat petformansi iyiyse hint mali olaninin alinabilir.
    Peki v mach kitte sadece derlin segman yok sanirim.bu sekman1/1000 hassasiyette tornada islesek olurmu?

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Targettune piston

adres bu olacak. Evet doğrudur. Targettune india sitesi sanıyorum telekom yüzünden açılmıyor. VPN yazılımı kullanarak açılıyor. Fiyat olarak tabii ki çok daha uygun. Gümrükte takılma durumu olur ise sakın tüfek silah lafı etmeyin, hava pompası pistonu vs deyin, yoksa başınızı ağrıtırlar benden söylemesi. Emniyetten izin alın , yok bu balistik parça mı vs, laftan da anlamazlar genelde. Sinir sahibi olursunuz. Değeri nedeniyle muhtemelen gümrük ile işiniz olacağından mutlaka yer postası ve normal posta kullanın. Hızlı kargo olmasın. Yani PTT gümrüğüne takılsın takılacaksa.

Posta dahil 156 dolar

Targettune HW97k pistonu

Kitte yay yok ayrıca yay da almak lazım. Ya da orjinalini kullancaksınız. Orjinali çabuk kırılıyor. Maccari tavsiye ederim.

Maccari Hornet MK6 Full power FAC Tune Kit

Ya da sadece yay alır, mevcut yay tutucusunda kullanırsınız. Yay biraz sıkı geçer, güç kullanmaktan çekinmeyin. Sadece yay alırsanız

Maccari Hornet MK6 yay

Tek yay alınca şu opsiyonu da isteyin "Set Spring Not In A Tune Kit"

Bu size montajda kolaylık sağlar, ve özel olarak yay set edilir. Böylelikle montajdan sonra kullanımda yamulmaz.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• kesin konuşmamakla beraber bu ürün ptt ile gelirse yani nerden alıyorsanız alın gönderen kişi devlet kargosu ile gönderirse gümrüğe takılma riski çok düşük ki bunu görenin zaten bir tüfek parçası olduğunu anlaması imkansız gibi birşey :) ürün üzerine ürünün fiyatını 65euro gibi bir rakam yazılır kargo ücreti ise daha fazla yazılırsa sıkıntı olmaz gümrüğe takıldığında işinizi garanti altına almak istiyorsanız paypal ödemenizi 2 ye bölüp sadece birini gösterirseniz gene alabilirsiniz @thenigthawk'ın dedikleride çok doğru sakın tüfek lafı geçmesin :)

• Genellikle büyük paketler ya da ufak ama ağır paketler ilgilerini çekiyor. İçlerini direk açıp bakamadıklarından sizi çağırıyorlar. Çekinmeyin ödeme belgeleri ile gidin, olaydan habersizmiş gibi, paketim varmış diyin, içinde ne var diye sorarlar. Eğer teslim edilebilecek bir şey olduğuna kanaat getirirlerse (mesela bisiklet amortisörü yayı deyin) (hava pompası pistonu deyin) tamam deyip açarlar zararsız bir şey olduğuna ikna olurlar ise, değerli bir şey gibi görünmüyorsa 2 tl paketi açma parasını öder, paketinizi alır paşa paşa çıkarsınız. Yok bu havalı tüfek yayı derseniz git emniyetten patlayıcı madde şube den yazı getir, mke den onay yazısı getir, yok tse den belge al a kadar improvize cevaplar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca size de silah kaçakçısı muamelesi yaparlar :)

Örnek, geçen bir tanıdığım çocuk ebay den model araç kumandası almış, gümrüğe takılmış. Aman dedim salağa yat, zeten çocuk küçük ve salaktı ya neyse, oyuncağım için parça de dedim. Kumanda dersen kaç mhz der, radyo kontrollü araba kumandası dersen trt bandrolü bile ister :) kablosuz dersin telsiz genel müdürlüğünden ruhsat al, tse belgesi al bile der. Hatta Ghz dersen Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu BTK dan yazı getir bile denilenler var hahah ... yani kumar bu iş.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• ya oranın memurları çok garip ben o gümrükten takılmadan otomobil jantı geçiren bide gördüm :) hemde 4 adet yanlış hatırlamıyorsam donanımhaber forumundaydı ordaki gümrük ile ilgili konu içinde çok uzun sayfalar olduğu için biraz üşendim aramak için
    60 günde gelen paketimde oldu 4 günde gelen paketimde bunların ikiside chinaposttu birde şimdi yeni gelenek mi kanunmu nedir bilmem çinden gelenler artık ayrıca pekin havalanında da 1-2 gün bekletiliyor intmail sitesinde PEK gibi ibareler önceden yoktu sanırım birkaç yasaları değişti bilemiyorum

• Ben rekoru Maccari den aldığım yay ile kırdım. Amerika'dan siparişten 4 gün sonra elime ulaştı. Postada 3 gün geçirdi. Getiren postacı paketi sallayarak geldi, şıngır şıngır ediyor bomba mı var diyor sırıtıyordu, eliyle yoklayıp ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Hey Allah'ım aklıma mukayet ol diyerekten paketi elinden aldım. Baktım açmamı bekliyor :) meraktan ölecek açtım da kurtuldum 8o

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Ben rekoru Maccari den aldığım yay ile kırdım. Amerika'dan siparişten 4 gün sonra elime ulaştı. Postada 3 gün geçirdi. Getiren postacı paketi sallayarak geldi, şıngır şıngır ediyor bomba mı var diyor sırıtıyordu, eliyle yoklayıp ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Hey Allah'ım aklıma mukayet ol diyerekten paketi elinden aldım. Baktım açmamı bekliyor :) meraktan ölecek açtım da kurtuldum 8o

Maccari hala içimde bi ukde... ;şrofls;.

• Cevap için çok tesekkurer.tufegimin isabetinden ve istikrarindan fayet memnunum fakat simdiden 3000 pelet attim.
    Yayda cok fazla tinlama sesi var bu beni rahatsiz ediyor.baba tavsiye ettiginiz bütün parcalarla
    Tufegimde gozle gorulur farklar girneyi umut ediyorum.parcalar gelince hem tanisnak adina hemde parcalari takabilmeyi ogrenmek adina ankaraya gelebilirim

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177