gördügüm en büyük çekirge

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cekirgeleri hiç sevmem küçükken boynumdan sırtıma girmişdi ogünden beri nefret ederim :pinch:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• şuan kutu yaptım içersine böcek attım özellikle evde bulunan kalorifer böceklerini yedi bitirdi :) akvaryum ayarlamayı düşünüyorum çok hayran kaldım :)

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Bildiğin peygamber devesi işte :)

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• Bir keresinde bunun kadar bir tanesini odamın içinde görünce ne yapacağımı bilemedim sonra elektrik süpürgesi ile çektim çekirgeyi. Ardından süpürgenin poşeti ile balkona bıraktım ve bir süre sonra kendisi gitmişti. Güzel canlılar gerçekten.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen erksah ().